A-klasa » Nowy Sącz - Gorlice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ULKS WICHER Mogilno | 1:5 | LKS Kobylanka |
2018-05-20, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 25 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
Nasi zawodnicy na ćwierćfinale zakończyli udział w IV Halowym Turnieju Seniorów PPN Gorlice.
W pierwszej rundzie fazy pucharowej na drodze seniorów stanął zespół z Sękowej, który po serii rzutów karnych okazał się lepszy. Głównie za przyczyną dobrze wykonywanych rzutów karnych ale także Marcina Wójcika, który jako jedyny w naszym zespole nie wykorzystał karnego.
Wyniki:
1. 8.00 Wojnarowa - Łużna 0 – 2
2. 8.15 Kobylanka - Uście Gor. 1 – 0
3. 8.30 Sękowa - Smerekowiec 1 – 0
4. 8.45 Moszczenica - Śnietnica 3 – 0
5. 9.00 Wójtowa - Bystra 3 – 0 walkower
6. 9.15 Szymbark - Zagórzany 0 – 1
7. 9.30 Wojnarowa - Bystra 3 – 0 walkower
8. 9.45 Kobylanka - Zagórzany 1 – 1
9. 10.00 Łużna - Smerekowiec 4 – 0
10. 10.15 Uście Gor. - Śnietnica 7 – 0
11. 10.30 Sękowa - Wójtowa 1 – 2
12. 10.45 Moszczenica - Szymbark 0 – 0
13. 11.00 Sękowa - Bystra 3 – 0 walkower
14. 11.15 Moszczenica - Zagórzany 1 – 0
15. 11.30 Łużna - Wójtowa 1 – 2
16. 11.45 Uście Gor. - Szymbark 1 – 0
17. 12.00 Wojnarowa – Smerekowiec 3 – 0
18. 12.15 Kobylanka - Śnietnica 7 – 1
19. 12.30 Łużna - Bystra 3 – 0 walkower
20. 12.45 Uście Gor. - Zagórzany 2 – 1
21 13.00 Wójtowa - Smerekowiec 4 – 2
22. 13.15 Szymbark - Śnietnica 3 – 1
23. 13.30 Wojnarowa - Sękowa 3 – 1
24. 13.45 Kobylanka - Moszczenica 2 – 1
25. 14.00 Wojnarowa - Wójtowa 4 – 2
26 14.15 Kobylanka - Szymbark 2 – 1
27. 14.30 Łużna - Sękowa 1 – 0
28. 14.45 Uście Gor. - Moszczenica 2 – 0
29. 15.00 Smerekowiec - Bystra 3 – 0 walkower
30. 15.15 Śnietnica - Zagórzany 0 – 7
Tabela grupy A:
1. LKS Łużna 12 11 – 2
2. Orzeł Wojnarowa 12 13 – 5
3. LKS Wójtowa 12 13 – 8
4. Ogień Sękowa 6 6 – 6
5. Torcida Smerekowiec 3 5 – 12
6. LKS Bystra 0 0 – 15
Tabela grupy B:
1. LKS Kobylanka 13 13 – 4
2. Uście Gorlickie 12 12 – 2
3. LKS Moszczenica 7 5 – 4
4. LKS Zagórzany 7 10 – 4
5. LKS Szymbark 4 4 – 5
6. Victoria Śnietnica 0 2 – 27
FAZA PUCHAROWA - mecze trwały 15 minut :
MECZE 1/4 FINAŁU :
A 1 - B 4 LKS Łużna – LKS Zagórzany 0 – 0 karne 1 – 2
B 1 - A 4 LKS Kobylanka – Ogień Sękowa 2 – 2 karne 1 – 3
A 2 - B 3 Orzeł Wojnarowa – LKS Moszczenica 0 – 1
B 2 - A 3 Uście Gorlickie – LKS Wójtowa 1 – 1 karne 7 – 6
MECZE 1/2 FINAŁU
LKS Zagórzany – LKS Moszczenica 0 – 0 karne 6 – 7
Ogień Sękowa – Uście Gorlickie 1 – 0
MECZ O TRZECIE MIEJSCE:
LKS Zagórzany – Uście Gorlickie 0 – 0 karne 6 – 5
MECZ FINAŁOWY :
LKS Moszczenica – Ogień Sękowa 1 – 2
Klasyfikacja Turnieju:
1. LKS Ogień Sękowa
2. LKS Moszczenica
3. LKS Zagórzany
4. LKS Uście Gorlickie
5. LKS Wójtowa
LKS Łużna
LKS Kobylanka
Orzeł Wojnarowa
9. LKS Szymbark
10. Torcida Smerekowiec
11. Victoria Śnietnica
12. LKS Bystra
Miejmy nadzieje, że w przyszłym roku podokręg zgodzi się na dwa zespoły Kobylanki
Na miejscu Marcina to bym Ci sajmon jeb... w ten glupi leb!!! ze bys sie odmolil z pisaniem glupot na tej stronie. I wiecznie majac cos do Marcina. pozdro Grzybu:)
na żartach się nie znasz
Sajmon to jest strona klubowa a nie babol... Wiec zachowaj troche szacunku zwlaszcza dla swoich zawodnikow!! . A powiedz mi kiedy skrytykowales sam siebie?? co??.... I zacznij pisac dobre newsy bo jak patrze na te, to nie wiem czy sie smiac czy plakac!! a jak Ci sie nie chce to zajmij sie studiowaniem i nie rob Siary Klubowi i Kibicom oraz innym zawodnikom.Tyle w temacie pozdro chlopaki:)Kelwin
niestety nie miałem jak na razie za co siebie krytykować(chyba że o opóźnienia z szalami), zresztą w tej wiadomości nie ma nic co by nie było prawdą
|
Przyszli:
Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)
Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)
Paweł Padoł (Ogień Sękowa)
Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)
Marek Jamro (wznowił treningi)
Kamil Moskal (Ogień Sękowa)
Odeszli:
Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)
dzisiaj: 247, wczoraj: 647
ogółem: 2 909 328
statystyki szczegółowe