LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
2017-09-03, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

Turniej małego pola 2010
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
KS Ropa 3:1 LKS Łużna
KS PODHALANIN Biecz 0:5 LKS Uście Gorlickie
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 1:5 LKS Wójtowa
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2:7 LKS Zagórzany
ULKS WICHER Mogilno 6:1 LKS NAFTA Kryg
LKS SOKÓŁ Staszkówka 1:2 LKS OGIEŃ Sękowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Terminarz rundy wiosennej

  • autor: s6imon, 2011-02-05 12:19

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO KLASY OKRĘGOWEJ W SEZONIE 2010/11 – II runda wiosna 2011r.

 

 

Terminy

Planowany termin

zawodów

Zawody pomiędzy:

Data

godzina

Nazwa drużyny
gospodarza

 Nazwa drużyny

gości

 

 

XVI

 

 

26.03.11

15.00

Gród

Jodłownik

27.03.11

11.00

Korzenna

Szaflary

16.00

Orzeł

Kobylanka

11.00

Sokół

Victoria

16.00

Ogniwo

Gorce

16.00

Jordan

Zakopane

16.00

Przełęcz

Dobrzanka

16.00

Poprad

Zawada

 

 

XVII

 

03.04.11

16.00

Kobylanka

Korzenna

16.30

Poprad

Jordan

16.30

Dobrzanka

Gród

11.00

Jodłownik

Ogniwo

16.30

Gorce

Victoria

14.00

Sokół

Orzeł

16.30

Zawada

Przełęcz

11.00

Szaflary

Zakopane

 

 

XVIII

 

10.04.11

14.00

Jordan

Szaflary

16.30

Zakopane

Kobylanka

11.00

Sokół

Korzenna

16.30

Przełęcz

Poprad R.

16.00

Victoria

Jodłownik

16.30

Ogniwo

Dobrzanka

16.30

Gród

Zawada

16.30

Orzeł

Gorce

 

 

XIX

 

17.04.11

14.30

Przełęcz

Jordan

17.00

Poprad

Gród

11.00

Zawada

Ogniwo

17.00

Dobrzanka

Victoria

17.00

Jodłownik

Orzeł

17.00

Gorce

Korzenna

12.00

Sokół

Zakopane

17.00

Kobylanka

Szaflary

 

XX

 

S

O

B

O

T

A

23.04.11

12.00

Sokół

Kobylanka

11.00

Przełęcz

Ogniwo

14.00

Poprad

Victoria

14.00

Zawada

Orzeł

14.30

Dobrzanka

Korzenna

11.00

Jodłownik

Zakopane

14.00

Gorce

Szaflary

14.00

Gród

Jordan

 

 

 

XXI

30.04.11

17.00

Sokół

Jordan

17.00

Kobylanka

Gorce

17.00

Ogniwo

Gród

01.05.11

17.00

Zakopane

Dobrzanka

16.00

Korzenna

Zawada

14.00

Orzeł

Poprad R.

17.00

Victoria

Przełęcz

17.00

Szaflary

Jodłownik

 

 

 

XXII

 

W

T

O

R

E

K

 

03.05.11

17.30

Ogniwo

Jordan

11.00

Gród

Victoria

17.30

Przełęcz

Orzeł

11.00

Poprad

Korzenna

17.00

Zawada

Zakopane

17.30

Dobrzanka

Szaflary

17.30

Jodłownik

Kobylanka

11.00

Gorce

Sokół

 

 

XXIII

08.05.11

14.00

Gorce

Jordan

11.00

Sokół

Jodłownik

17.30

Kobylanka

Dobrzanka

17.30

Szaflary

Zawada

14.00

Zakopane

Poprad

11.00

Korzenna

Przełęcz

14.00

Orzeł

Gród

16.00

Victoria

Ogniwo

 

 

XIV

 

 

 

15.05.11

17.30

Victoria

Jordan

11.00

Ogniwo

Orzeł

17.30

Gród

Korzenna

17.30

Przełęcz

Zakopane

14.30

Poprad

Szaflary

17.30

Zawada

Kobylanka

11.00

Dobrzanka

Sokół

14.30

Jodłownik

Gorce

 

 

XXV

21.05.11

17.00

Kobylanka

Poprad

22.05.11

17.30

Gorce

Dobrzanka

11.00

Sokół

Zawada

14.30

Jordan

Jodłownik

14.00

Szaflary

Przełęcz

16.00

Zakopane

Gród

17.30

Korzenna

Ogniwo

17.30

Orzeł

Victoria

 

 

XXVI

29.05.11

17.30

Orzeł

Jordan

17.00

Victoria

Korzenna

11.00

Ogniwo

Zakopane

12.00

Gród

Szaflary

12.00

Przełęcz

Kobylanka

17.30

Poprad

Sokół

17.30

Zawada

Gorce

14.30

Dobrzanka

Jodłownik

 

 

XXVII

04.06.11

17.00

Kobylanka

Gród

05.06.11

17.30

Jodłownik

Zawada

14.30

Gorce

Poprad R.

11.00

Sokół

Przełęcz

17.30

Jordan

Dobrzanka

17.30

Szaflary

Ogniwo

18.00

Zakopane

Victoria

11.00

Korzenna

Orzeł

 

 

XXVIII

 

 

12.06.11

17.30

Korzenna

Jordan

17.30

Orzeł

Zakopane

17.30

Victoria

Szaflary

13.00

Ogniwo

Kobylanka

15.00

Gród

Sokół

15.00

Przełęcz

Gorce

11.00

Poprad

Jodłownik

15.00

Zawada

Dobrzanka

 

 

 

 

XXIX

19.06.11

18.00

Jordan

Zawada

18.00

Dobrzanka

Poprad R.

18.00

Jodłownik

Przełęcz

18.00

Gorce

Gród

18.00

Sokół

Ogniwo

18.00

Kobylanka

Victoria

18.00

Szaflary

Orzeł

18.00

Zakopane

Korzenna

 

XXX

 

 

czwartek

 

23.06.11

15.00

Jordan

Kobylanka

15.00

Szaflary

Sokół

15.00

Zakopane

Gorce

15.00

Korzenna

Jodłownik

15.00

Orzeł

Dobrzanka

15.00

Victoria

Zawada

15.00

Ogniwo

Poprad R.

15.00

Gród

Przełęcz

 

 

źródło:www.nsozpn.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [439]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 186, wczoraj: 393
ogółem: 2 011 828

statystyki szczegółowe