LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

LKS Kobylanka-Poprad Rytro[2011-09-03]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Juniorzy Starsi tuż za podium

  • autor: s6imon, 2010-12-28 16:18

AKTUALIZACJA

W Halowych Mistrzostwach Podokręgu Piłki Nożnej Juniorów Starszych nasi zawodnicy zajęli  4 miejsce

 

Zespół LKS-u Kobylanki wystąpił w składzie:  Przybyłowicz Hubert, Woźniak Kamil, Pabis Gracjan, Kozioł Szymon, Kędra Patryk, Kozioł Łukasz, Juruś Krystian, Woźniak Paweł, Kędzior Karol, Miśkowicz Aleksander.

Wyniki spotkań w grupach juniorów starszych:

Glinik – Zagórzany 1-0
Sękowa – Ropa 1-0
Uście Gorlickie – Szymbark 1-2
Biecz – LKS  Kobylanka 0-2
Zagórzany – Szymbark 2-1
Ropa – LKS Kobylanka 1-3
Glinik – Uście Gorlickie 1-2
Sękowa – Biecz 2-0
Uście Gorlickie – Zagórzany 3-0
Biecz – Ropa 4-1
Szymbark – Glinik 1-6
LKS Kobylanka – Sękowa 0-3

Tabela grupa „A”
1.Uście Gorlickie  3  6  6-3
2.Glinik Gorlice    3  6  8-3
3.LKS Zagórzany  3  3  2-3
4.LKS Szymbark   3  3  4-8

Tabela grupa „B”
1.Ogień Sękowa  3  9  6-0
2.LKS Kobylanka  3  6  5-4
3.KS Biecz             3  3  4-5
4.KS Ropa             3  0  2-9

Półfinały:
Uście Gorlickie – Kobylanka 4-1
Glinik Gorlice – Ogień Sękowa 4-1

Mecz o III miejsce
Kobylanka – Ogień Sękowa 2-4       

Mecz o I miejsce
Uście Gorlickie – Glinik 1-2

Końcowa klasyfikacja:   
1.Glinik Gorlice
2.LKS Uście Gorlickie
3.LKS Ogień Sękowa
4.LKS Kobylanka
5.LKS Zagórzany
6.KS Biecz
7.LKS Szymbark
8.KS Ropa

Awans na Turniej Okręgowy, który zostanie rozegrany w Nowym Sączu wywalczyły Glinik Gorlice, LKS Uście Gorlickie.


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [350]
 

autor: ~anonim 2010-12-28 17:06:37

avatar 2-4 było z sekową a z Ujściem 1-4


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 658, wczoraj: 231
ogółem: 2 039 726

statystyki szczegółowe