A-klasa » Nowy Sącz - Gorlice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ULKS WICHER Mogilno | 1:5 | LKS Kobylanka |
2018-05-20, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 25 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
W Halowych Mistrzostwach Podokręgu Piłki Nożnej Trampkarzy Starszych nasi zawodnicy zajęli 5 miejsce.
Zespół LKS-u Kobylanki wystąpił w składzie: Michał Pawski, Arkadiusz Woźniak, Michał Sikora, Maciej Sikora, Mateusz Waląg, Adrian Grądalski, Patryk Madej, Michał Rybiński,Kamil Sokulski, Rafał Plata, Adrian Trawiński.
Zespół Smerkowca, który miał rywalizować w naszej grupie nie dotarł na zawody.
Wyniki spotkań grupy eliminacyjnej: Trampkarze Starsi:
1) Glinik Gorlice – Ogień Sękowa 5 – 0
2) Uście Gorlickie – Spartakus Siedliska 1 – 0
3) Łużna – Zagórzany 2 – 0
4) Ogień Sękowa – Spartakus Siedliska 0 – 2
5) Szymbark – Zagórzany 6 – 0
6) Uście Gorlickie – Victoria Śnietnica 4 – 0
7) Łużna – Kobylanka 3 – 3
8) Ogień Sękowa – Victoria Śnietnica 1 – 0
9) Szymbark – Kobylanka 4 – 0
10) Glinik Gorlice – Spartakus Siedliska 3 – 0
11) Victoria Śnietnica – Spartakus Siedliska 0 – 3
12) Kobylanka – Zagórzany 2 – 1
13) Glinik Gorlice – Uście Gorlickie 5 – 0
14) Glinik Gorlice – Victoria Śnietnica 6 – 1
15) Ogień Sękowa – Uście Gorlickie 0 – 1
16) Szymbark – Łużna 0 – 1
Tabela Grupy I
1. Glinik Gorlice 12 19 – 1
2. Uście Gorlickie 9 6 – 5
3. Spartakus Siedliska 6 5 – 4
4. Ogień Sękowa 3 1 – 8
5. Victoria Śnietnica 0 1 – 14
Tabela Grupy II
1. LKS Łużna 7 6 – 3
2. LKS Szymbark 6 10 – 1
3. LKS Kobylanka 4 5 – 8
4. LKS Zagórzany 0 1 – 10
Półfinały:
Glinik Gorlice – LKS Szymbark 2 – 1
Uście Gorlickie – LKS Łużna 0 – 0 k.1 – 2
Mecz o 3 miejsce:
LKS Szymbark – Uście Gorlickie 3 – 0
Mecz o 1 miejsce:
Glinik Gorlice – LKS Łużna 3 – 0
Końcowa tabela turnieju:
1. Glinik Gorlice
2. LKS Łużna
3. LKS Szymbark
4. Uście Gorlickie
5. LKS Kobylanka
6. Spartakus Siedliska
7. Ogień Sękowa
8. LKS Zagórzany
9. Victoria Śnietnica
|
Przyszli:
Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)
Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)
Paweł Padoł (Ogień Sękowa)
Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)
Marek Jamro (wznowił treningi)
Kamil Moskal (Ogień Sękowa)
Odeszli:
Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)
dzisiaj: 269, wczoraj: 647
ogółem: 2 909 350
statystyki szczegółowe