LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

LKS Kobylanka - Sokół Stary Sącz [2010-09-05]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice 2010

  • autor: s6imon, 2010-12-19 21:12

.

   Tak jak i w latach ubiegłych nasze zespoły wezmą udział w Halowych Mistrzostwach PPN w Gorlicach. W tym roku nasz klub będą reprezentowały dwa zespoły; juniorzy starsi oraz trampkarze starsi. Dwa najlepsze zespoły z każdej kategorii wiekowej będą(powinny) reprezentować nasz podokręg w Mistrzostwach Okręgu Nowego Sącza(mistrzostwa w okresie ferii zimowych).

 

Juniorzy Starsi – rocznik 1992 i młodsi – 28.12.2010 rok (Wtorek)

Grupa I
1. GKS Glinik Gorlice
2. LKS Uście Gorlickie
3. LKS Szymbark
4. LKS Zagórzany

Grupa II
5. LKS Ogień Sękowa
6. KS Biecz
7. LKS Kobylanka
8. KS Ropa

Godziny rozpoczęcia spotkań fazy grupowej:
11.15 Glinik – Zagórzany
11.32 Sękowa – Ropa
11.49 Uście Gorlickie – Szymbark
12.06 Biecz – Kobylanka
12.33 Zagórzany – Szymbark
12.40 Ropa – Kobylanka
12.57 Glinik – Uście Gorlickie
13.14 Sękowa – Biecz
13.31 Uście Gorlickie – Zagórzany
13.48 Biecz – Ropa
14.06 Szymbark – Glinik
14.23 Kobylanka – Sękowa

 

Trampkarze Starsi – rocznik 1996 i młodsi – 27.12.2010 rok (Poniedziałek)

Grupa I
1. GKS Glinik Gorlice
2. LKS Ogień Sękowa
3. LKS Uście Gorlickie
4. LKS Victoria Śnietnica
5. UKS Spartakus Siedliska

Grupa II

6. LKS Torcida Smerekowiec
7. LKS Szymbark
8. LKS Łużna
9. LKS Kobylanka
10. LKS Zagórzany

Godziny rozpoczęcia spotkań fazy grupowej:
8.00Glinik – Sękowa
8.17Smerekowiec – Szymbark
8.34 Uście Gorlickie – Siedliska
8.51 Łużna – Zagórzany
9.08 Sękowa – Siedliska
9.25 Szymbark – Zagórzany
9.42 Uście Gorlickie – Śnietnica
9.59 Łużna – Kobylanka
10.16 Sękowa – Śnietnica
10.33 Szymbark – Kobylanka
10.50 Glinik – Siedliska
11.07 Smerekowiec – Zagórzany
11.24 Śnietnica – Siedliska
11.41 Kobylanka – Zagórzany
11.58 Glinik – Uście Gorlickie
12.15 Smerekowiec – Łużna
12.32 Glinik – Śnietnica
12.49 Smerekowiec – Kobylanka
13.06 Sękowa – Uście Gorlickie
13.23 Szymbark – Łużna

 

Źródło: własne / www.ppngorlice.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [361]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 530, wczoraj: 563
ogółem: 2 101 937

statystyki szczegółowe