LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
2017-09-03, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

Trening LKS Kobylanka
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
KS Ropa 3:1 LKS Łużna
KS PODHALANIN Biecz 0:5 LKS Uście Gorlickie
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 1:5 LKS Wójtowa
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2:7 LKS Zagórzany
ULKS WICHER Mogilno 6:1 LKS NAFTA Kryg
LKS SOKÓŁ Staszkówka 1:2 LKS OGIEŃ Sękowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

PUCHAR “GODROMU” - Oficjalne Wyniki

  • autor: s6imon, 2010-10-17 07:21

II Turniej Trampkarzy o Puchar „GODROMU’

Rozpoczęcie Turnieju – godz. 8.00

Grupa A:

1. LKS Szymbark
2. LKS Torcida Smerekowiec
3. UKS Truchcik Libusza
4. KS Ropa

Grupa B:

5. LKS Ogień Sękowa
6. LKS Uście Gorlickie
7. LKS Victoria Śnietnica
8. LKS Kobylanka

Mecze w grupach A i B – czas gry – 1 x 15 minut

Godz.
8.00 LKS Szymbark – KS Ropa 0 – 1

8.17 Ogień Sękowa – LKS Kobylanka 0 – 0

8.36 Torcida Smerekowiec – Truchcik Libusza 0 – 1

8.54 LKS Uście Gorlickie – Victoria Śnietnica 4 – 3

9.12 KS Ropa – Truchcik Libusza 2 – 1

9.30 LKS Kobylanka – Victoria Śnietnica 2 – 4

9.48 LKS Szymbark – Torcida Smerekowiec 1 – 1

10.06 Ogień Sękowa – LKS Uście Gorlickie 1 – 4

10.24 Torcida Smerekowiec – KS Ropa 1 – 0

10.42 LKS Uście Gorlickie – LKS Kobylanka 1 – 0

11.00 Truchcik Libusza – LKS Szymbark 8 – 1

11.18 Victoria Śnietnica – Ogień Sękowa 2 – 1

 

Tabela grupy A

 

Lp. Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1. KS Ropa 3 6 3 – 2
2. Truchcik Libusza 3 6 10 – 3
3. Torcida Smerekowiec 3 4 2 – 2
4. LKS Szymbark 3 1

3 – 10

 

Tabela grupy B

 

Lp. Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Uście Gorlickie 3 9 9 – 4
2. Victoria Śnietnica 3 6 9 – 7
3. LKS Kobylanka 3 1 2 – 5
4. Ogień Sękowa 3 1 2 – 6

Runda finałowa- czas gry – 2 x 10 minut

Mecze ½ finału:

Godz.
11.50 1A – 2B

12.15 2A – 1B

Mecz o trzecie miejsce

Godz.13.00

    • KS Ropa – Victoria Śnietnica 9 – 0
      Truchcik Libusza – Uście Gorlickie 0 – 3 v.o
      Victoria Śnietnica – Truchcik Libusza 8 – 4
      Mecz o pierwsze miejsce

Godz. 13.25 KS Ropa – Uście Gorlickie 2 – 1

 

 

Końcowa Tabela Turnieju:

1. KS Ropa

2. LKS Uście Gorlickie

3. Victoria Śnietnica

4. Truchcik Libusza

5. Torcida Smerekowiec

6. LKS Kobylanka

7. LKS Ogień Sękowa

8. LKS Szymbark


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [368]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 393
ogółem: 2 011 691

statystyki szczegółowe