A-klasa » Nowy Sącz - Gorlice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ULKS WICHER Mogilno | 1:5 | LKS Kobylanka |
2018-05-20, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 25 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
W każda środę (a może i wcześniej) będziemy prezentowali państwu zaktualizowaną klasyfikacją strzelców "okręgówki" wg. drużyn, a także czołówkę strzelców.
Czołówka najlepszych strzelców " OKRĘGÓWKI" po 9 kolejce:
9 - Augustyn (LKS Kobylanka)
8 - Drożdż (Dobrzanka Dobra)
7 - F.Kamiński (LKS Szaflaty)
Wesołowski ( KS Zakopane)
Strzelcy wg. zespołów:
LKS Kobylanka:
9 - Augustyn
2 - Cionek
2 - Jamro
1 - Szymczyk
Woźniak
Trzyna
Bogusz
Szura
Dobrzanka Dobra:
8 - Drożdż
3 - Gąsior
2 - D.Palkij
1 - K.Dziadoń
Podgórni
Postrożny
W.Dziadoń
G.Palkij
Gorce Kamienica:
1 - D.Więcek
Gabryś
Lasyk
P.Jasiński
Wąchała
Kucyk
Gród Podegrodzie:
4 - Ad. Mrzygłów
1 - Kulig
R.Ciurka
Zygmunt
Jordania Jordanów:
5 - Karkula
3 - Motor
Gromczak
1 - Ferek
Hodana
Romaniak
Tyrpa
Czubin
LKS Jodłownik:
3 - Pasionek
2 - Sara
1 - A.Gargas
A.Lizak
Wąsowicz
Pociecha
LKS Szaflary:
7 - F.Kamiński
3 - Czechowicz
Sulka
1 - Kuranda
P.Kamiński
Sarna
Marek
Ogniwo Piwniczna Zdrój:
6 - Kubiela
S.Cetnarowski
Weber
3 - Król
Mikrut
2 - Izworski
P.Smyda
Mucha
1 - T.Rec
Mrózek
Orzeł Wojnarowa:
2 - Koralik
Mordarski
1 - Dan.Szczerba
Durlak
Główczyk
Górski
Kmak
Kogut
Mikulski
Nowak
P.Święs II
Szczepanik
W.Fyda
Poprad Rytro:
6 - G.Duda
4 - Filip
2 - Pawlik
Klóska
1 - T.Szczęsny
Zontek
Przełecz Tylicz:
6 - Podgórniak
3 - Wiater
Ziobrowski
2 - Stojda
1 - Arak
Biel
Gałęziowski
Kantor
Sokół Stary Sącz:
4 - Górowski
3 - Kaletka
2 - Bednarczyk
J.Sobonkiewicz
1 - Ł.Sobonkiewicz
Pustułka
Kołodziej
ULKS Korzenna:
3 - Mokrzycki
2 - Radzik
1 - Michalik
Nalepa
P.Bernasiewicz
Stawiarski
KS Zakopane:
7 - Wesołowski
4 - Kłosowski
Frasunek
3 - Dudziak
2 - Leniewicz
Murzyn
1 - Babicz
Gaura
Viktoria Witowice Dolne:
2- B.Piwowar
Grobarczyk
Skórnóg
Bednarek
1 - Bołoz
Kowalik
M.Zyzak
Noga
Zawada Nowy Sącz:
4 - Dobosz
2 - Sobieraj
1 - Binek
E.Skrzypiec
|
Przyszli:
Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)
Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)
Paweł Padoł (Ogień Sękowa)
Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)
Marek Jamro (wznowił treningi)
Kamil Moskal (Ogień Sękowa)
Odeszli:
Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)
dzisiaj: 247, wczoraj: 344
ogółem: 2 913 690
statystyki szczegółowe