LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
2017-09-03, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

LKS Kobylanka-Łosoś Łosośina Dolna[2011-08-27]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
KS Ropa 3:1 LKS Łużna
KS PODHALANIN Biecz 0:5 LKS Uście Gorlickie
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 1:5 LKS Wójtowa
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2:7 LKS Zagórzany
ULKS WICHER Mogilno 6:1 LKS NAFTA Kryg
LKS SOKÓŁ Staszkówka 1:2 LKS OGIEŃ Sękowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Strzelcy okręgówki po 9 kolejce.

  • autor: s6imon, 2010-10-06 13:44

W każda środę (a może i wcześniej) będziemy prezentowali państwu zaktualizowaną klasyfikacją strzelców "okręgówki" wg. drużyn, a także czołówkę strzelców.

 

Czołówka najlepszych strzelców " OKRĘGÓWKI" po 9 kolejce:

9 - Augustyn (LKSLKS Kobylanka)

8 -  Drożdż (DOBDobrzanka Dobra)

7 -  F.Kamiński (LKSLKS Szaflaty)

 Wesołowski (KSZ KS Zakopane)

 

 

Strzelcy wg. zespołów:


LKS Kobylanka:

9 -    Augustyn

2 -    Cionek

2 -    Jamro

1 -    Szymczyk
         Woźniak
         Trzyna
         Bogusz
         Szura

Dobrzanka Dobra:

8 -     Drożdż

3 -    Gąsior

2 -    D.Palkij

1 -    K.Dziadoń     
        Podgórni    
        Postrożny    
        W.Dziadoń
        G.Palkij

Gorce Kamienica:

1 -     D.Więcek     
          Gabryś    
           Lasyk    
           P.Jasiński    
           Wąchała
           Kucyk

Gród Podegrodzie:

4 -    Ad. Mrzygłów

1 -    Kulig     
        R.Ciurka    
        Zygmunt
    
Jordania Jordanów:

5 -     Karkula
    
3 -     Motor
         Gromczak

1 -     Ferek          
          Hodana    
         Romaniak    
         Tyrpa
         Czubin

LKS Jodłownik:

3 -    Pasionek

2 -    Sara

1 -    A.Gargas     
         A.Lizak    
         Wąsowicz
         Pociecha

LKS Szaflary:

7 -    F.Kamiński

3 -    Czechowicz
         Sulka

1 -    Kuranda     
        P.Kamiński    
        Sarna
        Marek

Ogniwo Piwniczna Zdrój:

6 -    Kubiela    

         S.Cetnarowski   

         Weber

3 -    Król     
         Mikrut

2 -    Izworski          
         P.Smyda
         Mucha

1 -    T.Rec
        Mrózek

Orzeł Wojnarowa:

2 -     Koralik
         Mordarski

1 -    Dan.Szczerba     
         Durlak    
         Główczyk    
         Górski    
         Kmak    
         Kogut    
         Mikulski    
         Nowak    
        P.Święs II    
        Szczepanik    
        W.Fyda

Poprad Rytro:

6 -    G.Duda

4 -    Filip

2 -    Pawlik     
         Klóska

1 -     T.Szczęsny     
          Zontek

Przełecz Tylicz:

6 -    Podgórniak

3 -    Wiater     
         Ziobrowski

2 -     Stojda

1 -     Arak     
         Biel    
         Gałęziowski
         Kantor

Sokół Stary Sącz:

4 -    Górowski

3 -     Kaletka

2 -     Bednarczyk     
         J.Sobonkiewicz

1 -    Ł.Sobonkiewicz     
         Pustułka
        Kołodziej

ULKS Korzenna:

3 -    Mokrzycki
    
2 -    Radzik

1 -    Michalik     
         Nalepa    
         P.Bernasiewicz    
         Stawiarski

KS Zakopane:

7 -    Wesołowski

4 -    Kłosowski
         Frasunek

3 -    Dudziak

2 -    Leniewicz     
         Murzyn

1 -     Babicz     
          Gaura
 
Viktoria Witowice Dolne:

2-    B.Piwowar     
       Grobarczyk    
       Skórnóg
       Bednarek
    
1 -    Bołoz     
         Kowalik    
         M.Zyzak    
         Noga

Zawada Nowy Sącz:

4 -    Dobosz

2 -    Sobieraj

1 -    Binek     
         E.Skrzypiec   

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [480]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 172, wczoraj: 356
ogółem: 2 012 527

statystyki szczegółowe