ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka

LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Plan wykonany w 100%

• autor: s6imon, 2010-10-04 00:51

LKS KOBYLANKA - Grudna Kępna 5:0 (0:0)

Bramki dla Kobylanki zdobyli:

Michał Malinowski

Andrzej Smołkowicz

Mateusz Przybyłowicz (Robert Mendrygał)

Łukasz Kwarciński (Janusz Sikora)

Robert Mendrygał (Łukasz Kwarciński)

Skład:

Szczepanik Mateusz - Sołtysiak Tomasz, Radzik Tomasz, Miśkowicz Grzegorz, Libront Jakub - Mendrygał Robert, Kędzior Jakub (60' Smołkowicz Andrzej), Antoni Tutak (65' Sikora Janusz), Pietrusza MIchał (46' Przybyłowicz Mateusz) - Malinowski Michał, Łukasz Kwarciński

W pierwszej połowie przed szansą pokonania bramkarza gości stawali odpowiednio Pietrusza oraz Kwarciński. Najpierw Pietrusza po krótko rozegranym rzucie rożnym,  mocno uderzył z rogu pola karnego lecz bardzo dobra interwencją wykazał się bramkarz gości, który niczym struna rozciągnął się i wybił piłkę na rzut rożny. Przed samym końcem pierwszej połowy najlepszej sytuacji nie wykorzystał Kwarciński. Po składnej akcji całego zespołu dostał piłkę na 11 metr od boku. Uderzył celnie, ale za słabo żeby pokonać dobrze dysponowanego bramkarza Grudnej. W pierwszej części jak i w całym meczu Mateusz Szczepanik nie miał wiele do roboty.

Druga połowa to ciągłe ataki rezerw z Kobylanki, które za wszelką cenę chciały wyjść na choćby jedno bramkowe prowadzenia. Gością natomiast z każda chwila brakowało sił, dzięki czemu to zespół z świętego miejsca dochodził do nowy sytuacji bramkowych.

Pierwszą sytuacje po zmianie stron wykorzystał Malinowski, który wykorzystał błąd obrony i przelobował bramkarza gości. Chwile później  rezerwowy Smołkowicz wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z 16 metra posłał piłkę do bramki rywali. Nie minęły 3 minuty, a Malinowski mógł podwyższyć  na 3:0.  W sytuacji sam na sam  uderzył niestety niecelnie. Co nie udało się Michałowi  udało się drugiemu naszemu  napastnikowi – Kwarcińskiemu.  Łukasz dostał prostopadło piłkę z środka boiska od Janusza Sikory, przyjał ją na 25 metrze. Podprowadził ją jeszcze z 4 metry i celnym strzałem po ziemi nie dał szans bramkarzowi Grudnej. Kolejna bramka padła po stałym fragmencie gry.  Mendrygał  dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowe Przybyłowicza i było już 4:0. Wynik ustalił Robert Mendrygał, który dobił strzał jednego z naszych napastników.

Goście w tym meczu nie mieli wiele do powiedzenia i jedyną sytuacje bramkową „stworzyli”  nasi obrońcy, którzy sprokurowali  sytuacje sam na sam.  Jednak nasz bramkarz wyszedł pojedynek zwycięsko.