Turniej małego pola 2010

Orzeł wylądował - zapowiedź dogrywania

• autor: s6imon, 2010-09-14 23:31

Jak już wcześniej informowaliśmy na łamach naszego serwisu jutro tj. 15-09-2010r. zostanie dokończone spotkanie pierwszej kolejki sądeckiej ligi okręgowej pomiędzy LKS-em Kobylanka a Orłem Wojnarowa. Początek dogrywki o godzinie 17:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Mecz obu zespołów został przerwany w 47 minucie przy wyniku 1:0 dla gospodarzy z powodu burzy, która pojawiła się nad stadionem w Kobylance.  Bramkę dającą prowadzenie naszemu zespołowi  zdobył Tomasz Augustyn.  W tym „meczu” podopieczni Roberta Cionka wystąpili w następującym składzie:Konstanty Grądalski - Tomasz Guter, Dawid Trzyna, Marcin Wójcik (40' Rafał Sokulski), Przemysław Szymczyk - Tomasz Kotowicz, Robert Cionek, Marcin Szura, Marek Jamro(C) -  Jacek  Bogusz, Tomasz Augustyn.

Sędzią jutrzejszego pojedynku jak i tamtej części spotkania będzie pan Mateusz Węglowski (KS Nowy Sącz).

REGULAMIN ROZGRYWEK seniorów Małopolskiego  Związku  Piłki Nożnej dotyczący dogrywania spotkania (Rozdział VII-ZASADY ROZGRYWEK, §23, 6)

W przypadku podjęcia przez właściwe organy Związku decyzji o dokończeniu zawodów przerwanych przed upływem regulaminowego czasu gry – zawody dokańczane w nowym terminie są rozgrywane przy zachowaniu następujących zasad:

a)      gra zostaje wznowiona od minuty, w której nastąpiło przerwanie zawodów, z zaliczeniem wyniku uzyskanego do momentu przerwania zawodów;

b)      zespoły przystępują do dokańczania zawodów w składach liczbowych z uwzględnieniem wykluczeń dokonanych w zawodach przerwanych;

c)      w zawodach dokańczanych mogą uczestniczyć wszyscy zawodnicy uprawnieni do gry     w danym klubie w terminie dokańczania zawodów, poza zawodnikami:

-  którzy opuścili boisko w trakcie przerwanych zawodów w związku z otrzymaniem

czerwonej kartki lub w wyniku zmiany;

-  którzy nie byli w trakcie zawodów przerwanych zawodnikiem klubu, w którego barwach

występują w chwili dokańczania zawodów;

-  którzy odbywali w trakcie zawodów przerwanych karę dyskwalifikacji z powodu ilości

kartek otrzymanych od początku rozgrywek lub z innych przyczyn;

d)      zawodnik, który od początku rozgrywek do dnia dokańczania zawodów, otrzymał ilość kartek powodujących obowiązek odbycia kary dyskwalifikacji lub na którego nałożono obowiązek odbycia kary dyskwalifikacji z innych przyczyn, nie może odbyć tej kary           w dokańczanych zawodach.

05-2018

05-2018