LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
2017-09-03, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

Młodzieżowe Mistrzostwa PPN Gorlice
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
KS Ropa 3:1 LKS Łużna
KS PODHALANIN Biecz 0:5 LKS Uście Gorlickie
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 1:5 LKS Wójtowa
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2:7 LKS Zagórzany
ULKS WICHER Mogilno 6:1 LKS NAFTA Kryg
LKS SOKÓŁ Staszkówka 1:2 LKS OGIEŃ Sękowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Sparingi sądeckich szósto ligowców w pigułce.

  • autor: s6imon, 2010-08-09 17:53

Sparingi sądeckich szóstoligowców w pigułce.

Prezentujemy państwu zestawienie wyników sparingów poszczególnych zespołów sądeckiej ligi okręgowej.

 

LKS Kobylanka:

LKS Szymbark – LKS Kobylanka (sądecko-gorlickiej A-klasy)  1:7 I r. PP PPN w Gorlicach

LKS Kobylanka  - KS Biecz (sądecko-gorlickiej A-klasy)  4:4         II r. PP PPN w Gorlicach

LKS Kobylanka – Ogień Sękowa (sądecko-gorlickiej A-klasy) 6:0

LKS Kobylanka – OKS Sobniów Jasło (krośnieńskiej A-klasy ) 6:1

 

Orzeł Wojnarowa:

Orzeł Wojnarowa – Wicher Mogilno (beniaminek sądecko-gorlickiej A-klasy) 10:3

Orzeł Wojnarowa – GKS Glinik Gorlice (IVliga) 0:5

Orzeł Wojnarowa – Grybovia Grybów (V liga) 2:2

Nawój Nawojowa (sądeckiej A-klasy) – Orzeł Wojnarowa 1:1 w karnych 4:3 IIr. PP OZPN W  N.S.

 

ULKS Korzenna:

ULKS Korzenna – Ogień Sękowa (sądecko-gorlickiej A-klasy) 3:2

ULKS Korzenna – Wicher Mogilno (sądecko-gorlickiej A-klasy)  2:2

Hart Tęgoborza (sądeckiej A-klasy)  – ULKS Korzenna 2:0 IIr. PP OZPN W  N.S.

 

KS Zakopane:

KS Zakopane – GKS Glinik Gorlice (IV liga) 1:1

 

LKS Szaflary:

LKS Szaflary - Reprezentacja Waksmund - Ostrowsko – Łopuszna 5:2

 LKS Szaflary - Napravia Naprawa (beniaminek podhalańskiej B-klasy) 8:2

MSK Namestovo (III liga słowacka) - LKS Szaflary 5:1

Granit Czarna Góra (podhalańska A-klasa)- LKS Szaflary 2:1

LKS Szaflary - NKP Podhale (podhalańska B-klasa) 5:5

 

Sokół Stary Sącz

Przełęcz Tylicz – Sokół Stary Sącz 3:2

 

Gorce Kamienica:

Gorce I Kamienica – Gorce II Kamienica 5:2

Gorce Kamienica - Sokolicy Krościenko (podhalańska A-klasa) 7:3

Gorce Kamienica – LKS Mordarka (limanowska A-klasa) 4:2

 

LKS Jodłownik:

AKS Ujanowice (limanowska A-klasa) – LKS Jodłownik 8: 2

 

Dobrzanka Dobra:

AKS Ujanowice (limanowska A-klasa) – Dobrzanka Dobra 2:5

Dobrzanka Dobra – LKS Mordarka (limanowska A-klasa) 4:1

Laskovia Laskowa  (limanowska A-klasa) -  Dobrzanka Dobra 1:5

KS Tymbark (V liga) -  LKS Dobrzanka Dobra 4:1

Witów Mszana Górna (limanowska A-klasa) -  LKS DOBRZANKA DOBRA 2:3

LKS DOBRZANKA DOBRA -  Laskovia Laskowa (limanowska A-klasa) 3:2

 

Zawada Nowy Sącz:

 Królovia Królowa Górna (gorlicko-sądecka A- klasa) - Zawada Nowy Sącz  6:2 IIr. PP OZPN W  N.S.

 

Poprad Rytro:

Barciczanka Barcice (V liga)- Poprad Rytro 2:2 (1:1)

Poprad Rytro - Skalnik Kamionka Wielka (V liga) 4:3 (1:1)

KS Tymbark (V liga)- Poprad Rytro 4-2

Gród Podegrodzie - Poprad Rytro 1-2

Victoria Witowice Dolne - Poprad Rytro 1-7

Dunajec/Start Nowy Sącz (sądeckiej A-klasy) - Poprad Rytro 1:1

 

Przełęcz Tylicz:

KS Przełęcz Tylicz -  Sokół Stary Sącz 3:2

KS Zuber Krynica (sądecka A-klasa)- KS Przełęcz Tylicz 10-7

Olimpia Pisarzowa (V liga)- KS Przełęcz Tylicz 3:3

Polany/Berest (gorlicko-sądecka A- klasa)- Przełęcz Tylicz 0:3 IIr. PP OZPN W  N.S.

 

Gród Podegrodzie:

LKS Świniarsko (sądeckiej A-klasa) - Gród Podegrodzie 3:2

 

Ogniwo Piwniczna-Zdrój:

Poprad Muszyna (IVliga) –Ogniwo Piwniczna 3:0 (3x 30min)

Ogniwo Piwniczna-Zdrój -  Polany/Berest (gorlicko-sądecka A- klasa) 3:2

Ogniwo Piwniczna-Zdrój - Łosoś Łososina Dolna (V liga) 8:8

Zamczysko Marcinkowice (sądeckiej A-klasy) - KS Ogniwo Piwniczna-Zdrój 0:2 IIr. PP OZPN W  N.S.

 

 Victoria Witowice Dolne:

Victoria Witowice Dolne - Poprad Rytro 1-7

LKS Świniarsko (sądeckiej A-klasy) - Victoria Witowice Dolne 2:1 IIr. PP OZPN W  N.S.

 

Jordan Jordanów – brak danych

 

Źródło: własne / futbolopolis.pl / www.dobrzanka.nln.pl / orzelwojnarowa.futbolowo.pl / ulkskorzenna.pl / lksszaflary.futbolowo.pl / gorcekamienicalks.futbolowo.pl / www.poprad.rytro.biz / ksprzelecz.futbolowo.pl/ksprzelecz/index.php/ ogniwopiwniczna.futbolowo.pl /


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [546]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

28

01-2018

niedziela

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 144, wczoraj: 427
ogółem: 1 982 550

statystyki szczegółowe