LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

LKS Kobylanka-Łosoś Łosośina Dolna[2011-08-27]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Terminarz 2010/2011

  • autor: s6imon, 2010-07-19 19:40

W okręgówce przywita nas Orzeł

Znany jest już terminarz rundy jesiennej ligi okręgowej w sezonie 2010/2011. Początek rundy został zaplanowany na 15 sierpnia natomiast koniec na 11listopada(czwartek). W pierwszej kolejne na własnym stadionie będziemy podejmować zespół Orła Wojnarowa, potem czeka nas wyjazd do kolejnego zespołu z gminy korzenna - ULKS-u Korzenna .  W sumie w tej rundzie rozegramy 8 meczy u siebie i 7 na wyjeździe.

                 
                     
                     
                     
                     
                     
                     
           

Kolejka 1 (15.08.2010)

niedziela, 15 sierpień 2010
11:00    LKS LKS Szaflary - : -   ULK ULKS Korzenna    
15:00    LKS LKS Jodłownik - : -   GRD Gród Podegrodzie    
17:30    KSZ KS Zakopane - : -   JOR Jordan Jordanów    
17:30    LKS LKS Kobylanka - : -   ORZ Orzeł Wojnarowa    
17:30    VIC Victoria Witowice Dolne - : -   SOK Sokół Stary Sącz    
17:30    GOR Gorce Kamienica - : -   OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój    
17:30    DOB Dobrzanka Dobra - : -   PRZ Przełęcz Tylicz    
17:30    ZAW Zawada Nowy Sącz - : -   POP Poprad Rytro    
 
 
Kolejka 2 (21.08.2010 - 22.08.2010)
sobota, 21 sierpień 2010
17:00    ULK ULKS Korzenna - : -   LKS LKS Kobylanka    
17:30    JOR Jordan Jordanów - : -   POP Poprad Rytro    
niedziela, 22 sierpień 2010
11:00    OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój - : -   LKS LKS Jodłownik    
17:30    GRD Gród Podegrodzie - : -   DOB Dobrzanka Dobra    
17:30    VIC Victoria Witowice Dolne - : -   GOR Gorce Kamienica    
17:30    ORZ Orzeł Wojnarowa - : -   SOK Sokół Stary Sącz    
17:30    PRZ Przełęcz Tylicz - : -   ZAW Zawada Nowy Sącz    
17:30    KSZ KS Zakopane - : -   LKS LKS Szaflary    
 
 
Kolejka 3 (25.08.2010)
środa, 25 sierpień 2010
17:30    LKS LKS Szaflary - : -   JOR Jordan Jordanów    
17:30    LKS LKS Kobylanka - : -   KSZ KS Zakopane    
17:30    ULK ULKS Korzenna - : -   SOK Sokół Stary Sącz    
17:30    POP Poprad Rytro - : -   PRZ Przełęcz Tylicz    
17:30    LKS LKS Jodłownik - : -   VIC Victoria Witowice Dolne    
17:30    DOB Dobrzanka Dobra - : -   OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój    
17:30    ZAW Zawada Nowy Sącz - : -   GRD Gród Podegrodzie    
piątek, 27 sierpień 2010
17:30    GOR Gorce Kamienica - : -   ORZ Orzeł Wojnarowa    
 
przejdź na górę
Kolejka 4 (29.08.2010)
niedziela, 29 sierpień 2010
11:00    VIC Victoria Witowice Dolne - : -   DOB Dobrzanka Dobra    
17:00    JOR Jordan Jordanów - : -   PRZ Przełęcz Tylicz    
17:00    GRD Gród Podegrodzie - : -   POP Poprad Rytro    
17:00    OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój - : -   ZAW Zawada Nowy Sącz    
17:00    ORZ Orzeł Wojnarowa - : -   LKS LKS Jodłownik    
17:00    ULK ULKS Korzenna - : -   GOR Gorce Kamienica    
17:00    KSZ KS Zakopane - : -   SOK Sokół Stary Sącz    
17:00    LKS LKS Szaflary - : -   LKS LKS Kobylanka    
 
 
Kolejka 5 (04.09.2010 - 05.09.2010)
sobota, 04 wrzesień 2010
17:00    LKS LKS Kobylanka - : -   SOK Sokół Stary Sącz    
niedziela, 05 wrzesień 2010
11:00    OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój - : -   PRZ Przełęcz Tylicz    
11:00    LKS LKS Szaflary - : -   GOR Gorce Kamienica    
14:00    JOR Jordan Jordanów - : -   GRD Gród Podegrodzie    
15:00    KSZ KS Zakopane - : -   LKS LKS Jodłownik    
17:00    VIC Victoria Witowice Dolne - : -   POP Poprad Rytro    
17:00    ORZ Orzeł Wojnarowa - : -   ZAW Zawada Nowy Sącz    
17:00    ULK ULKS Korzenna - : -   DOB Dobrzanka Dobra    
 
 
Kolejka 6 (12.09.2010)
niedziela, 12 wrzesień 2010
11:00    LKS LKS Jodłownik - : -   LKS LKS Szaflary    
11:00    POP Poprad Rytro - : -   ORZ Orzeł Wojnarowa    
12:00    DOB Dobrzanka Dobra - : -   KSZ KS Zakopane    
15:00    ZAW Zawada Nowy Sącz - : -   ULK ULKS Korzenna    
16:30    JOR Jordan Jordanów - : -   SOK Sokół Stary Sącz    
16:30    GOR Gorce Kamienica - : -   LKS LKS Kobylanka    
16:30    PRZ Przełęcz Tylicz - : -   VIC Victoria Witowice Dolne    
16:30    GRD Gród Podegrodzie - : -   OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój    
 
 
Kolejka 7 (19.09.2010)
niedziela, 19 wrzesień 2010
11:00    ULK ULKS Korzenna - : -   POP Poprad Rytro    
11:00    SOK Sokół Stary Sącz - : -   GOR Gorce Kamienica    
16:30    JOR Jordan Jordanów - : -   OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój    
16:30    VIC Victoria Witowice Dolne - : -   GRD Gród Podegrodzie    
16:30    ORZ Orzeł Wojnarowa - : -   PRZ Przełęcz Tylicz    
16:30    KSZ KS Zakopane - : -   ZAW Zawada Nowy Sącz    
16:30    LKS LKS Szaflary - : -   DOB Dobrzanka Dobra    
16:30    LKS LKS Kobylanka - : -   LKS LKS Jodłownik    
 
 
Kolejka 8 (26.09.2010)
niedziela, 26 wrzesień 2010
11:00    PRZ Przełęcz Tylicz - : -   ULK ULKS Korzenna    
11:00    GRD Gród Podegrodzie - : -   ORZ Orzeł Wojnarowa    
15:00    POP Poprad Rytro - : -   KSZ KS Zakopane    
16:00    JOR Jordan Jordanów - : -   GOR Gorce Kamienica    
16:00    LKS LKS Jodłownik - : -   SOK Sokół Stary Sącz    
16:00    DOB Dobrzanka Dobra - : -   LKS LKS Kobylanka    
16:00    ZAW Zawada Nowy Sącz - : -   LKS LKS Szaflary    
16:00    OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój - : -   VIC Victoria Witowice Dolne    
 
Kolejka 9 (03.10.2010)
niedziela, 03 październik 2010
11:00    ORZ Orzeł Wojnarowa - : -   OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój    
11:00    GOR Gorce Kamienica - : -   LKS LKS Jodłownik    
13:00    KSZ KS Zakopane - : -   PRZ Przełęcz Tylicz    
16:00    JOR Jordan Jordanów - : -   VIC Victoria Witowice Dolne    
16:00    ULK ULKS Korzenna - : -   GRD Gród Podegrodzie    
16:00    LKS LKS Szaflary - : -   POP Poprad Rytro    
16:00    LKS LKS Kobylanka - : -   ZAW Zawada Nowy Sącz    
16:00    SOK Sokół Stary Sącz - : -   DOB Dobrzanka Dobra    
 
 
Kolejka 10 (10.10.2010)
niedziela, 10 październik 2010
15:30    LKS LKS Jodłownik - : -   JOR Jordan Jordanów    
15:30    DOB Dobrzanka Dobra - : -   GOR Gorce Kamienica    
15:30    ZAW Zawada Nowy Sącz - : -   SOK Sokół Stary Sącz    
15:30    POP Poprad Rytro - : -   LKS LKS Kobylanka    
15:30    PRZ Przełęcz Tylicz - : -   LKS LKS Szaflary    
15:30    GRD Gród Podegrodzie - : -   KSZ KS Zakopane    
15:30    OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój - : -   ULK ULKS Korzenna    
15:30    VIC Victoria Witowice Dolne - : -   ORZ Orzeł Wojnarowa    
 
 
Kolejka 11 (17.10.2010)
niedziela, 17 październik 2010
11:00    LKS LKS Kobylanka - : -   PRZ Przełęcz Tylicz    
11:00    SOK Sokół Stary Sącz - : -   POP Poprad Rytro    
12:00    KSZ KS Zakopane - : -   OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój    
15:30    JOR Jordan Jordanów - : -   ORZ Orzeł Wojnarowa    
15:30    ULK ULKS Korzenna - : -   VIC Victoria Witowice Dolne    
15:30    LKS LKS Szaflary - : -   GRD Gród Podegrodzie    
15:30    GOR Gorce Kamienica - : -   ZAW Zawada Nowy Sącz    
15:30    LKS LKS Jodłownik - : -   DOB Dobrzanka Dobra    
 
 
Kolejka 12 (24.10.2010)
niedziela, 24 październik 2010
11:00    GRD Gród Podegrodzie - : -   LKS LKS Kobylanka    
14:30    DOB Dobrzanka Dobra - : -   JOR Jordan Jordanów    
14:30    ZAW Zawada Nowy Sącz - : -   LKS LKS Jodłownik    
14:30    POP Poprad Rytro - : -   GOR Gorce Kamienica    
14:30    PRZ Przełęcz Tylicz - : -   SOK Sokół Stary Sącz    
14:30    OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój - : -   LKS LKS Szaflary    
14:30    VIC Victoria Witowice Dolne - : -   KSZ KS Zakopane    
14:30    ORZ Orzeł Wojnarowa - : -   ULK ULKS Korzenna    
 
 
Kolejka 13 (31.10.2010)
niedziela, 31 październik 2010
14:00    JOR Jordan Jordanów - : -   ULK ULKS Korzenna    
14:00    KSZ KS Zakopane - : -   ORZ Orzeł Wojnarowa    
14:00    LKS LKS Szaflary - : -   VIC Victoria Witowice Dolne    
14:00    LKS LKS Kobylanka - : -   OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój    
14:00    SOK Sokół Stary Sącz - : -   GRD Gród Podegrodzie    
14:00    GOR Gorce Kamienica - : -   PRZ Przełęcz Tylicz    
14:00    LKS LKS Jodłownik - : -   POP Poprad Rytro    
14:00    DOB Dobrzanka Dobra - : -   ZAW Zawada Nowy Sącz    
 
 
Kolejka 14 (07.11.2010)
niedziela, 07 listopad 2010
11:00    ZAW Zawada Nowy Sącz - : -   JOR Jordan Jordanów    
11:00    POP Poprad Rytro - : -   DOB Dobrzanka Dobra    
11:00    PRZ Przełęcz Tylicz - : -   LKS LKS Jodłownik    
11:00    GRD Gród Podegrodzie - : -   GOR Gorce Kamienica    
11:00    OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój - : -   SOK Sokół Stary Sącz    
11:00    VIC Victoria Witowice Dolne - : -   LKS LKS Kobylanka    
11:00    ORZ Orzeł Wojnarowa - : -   LKS LKS Szaflary    
11:00    ULK ULKS Korzenna - : -   KSZ KS Zakopane    
 
 
Kolejka15 (11.11.2010)
czwartek, 11 listopad 2010
11:00    SOK Sokół Stary Sącz - : -   LKS LKS Szaflary    
13:00    LKS LKS Kobylanka - : -   JOR Jordan Jordanów    
13:00    GOR Gorce Kamienica - : -   KSZ KS Zakopane    
13:00    LKS LKS Jodłownik - : -   ULK ULKS Korzenna    
13:00    DOB Dobrzanka Dobra - : -   ORZ Orzeł Wojnarowa    
13:00    ZAW Zawada Nowy Sącz - : -   VIC Victoria Witowice Dolne    
13:00    POP Poprad Rytro - : -   OGN Ogniwo Piwniczna Zdrój    
13:00    PRZ Przełęcz Tylicz - : -   GRD Gród Podegrodzie    
 

 

Terminarz dostępny jest równieź na stronie  futbolopolis.pl - klik, aby zobaczyć terminarz

 

źródło: futbolopolis.pl/własne


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [432]
 

autor: ~anonim 2010-07-20 11:42:14

avatar wojnarowa... jeśli obie druzyny zagraja sparing z glinikiem to będzie można zobaczyć kto aktualnie lepiej się prezentuje:)rnNo właśnie co z meczem z glinikiem o którym pisze na stronie zespołu z Gorlic. O 17 w Kobylance?


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

29

10-2018

pon.

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 473, wczoraj: 562
ogółem: 2 064 974

statystyki szczegółowe