LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
2017-09-03, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

III Turniej Halowy PPN w Gorlicach 2010r.
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
KS Ropa 3:1 LKS Łużna
KS PODHALANIN Biecz 0:5 LKS Uście Gorlickie
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 1:5 LKS Wójtowa
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2:7 LKS Zagórzany
ULKS WICHER Mogilno 6:1 LKS NAFTA Kryg
LKS SOKÓŁ Staszkówka 1:2 LKS OGIEŃ Sękowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

XVII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice. Juniorzy jadą do Sącza...

  • autor: mistrzunio12397, 2015-12-28 18:14
XVII Halowe Mistrzostwa PPN Gorlice. Juniorzy jadą do Sącza na finały OZPN !!!

Juniorzy starsi zajeli 2 miejsce w XVII Halowych Mistrzostwach PPN Gorlice przegrywając w finale z zespołem Wojnarowej 0:3

 

wyniki : 

GKS Glinik -  KS Biecz 4:0

LKS OGIEŃ Sękowa - LKS Zagórzany 1:3

 LKS Uście Gorlickie - LUKS Hańczowa 2:2

LKS Kobylanka - KS Ropa 1:1 (br. Rafał Plata)

GKS Glinik - LKS Uście Gorlickie 2:0

LKS OGIEŃ Sękowa - LKS Kobylanka 0:1 (br. Radosław Karaś)

LUKS Hańczowa - LKS ORZEŁ Wojnarowa 1:6

KS Ropa - KS Bobowa 0:1

KS Biecz - LUKS Hańczowa 0:2

LKS Zagórzany - KS Bobowa 1:1

KS Biecz - LKS ORZEŁ Wojnarowa 0:5

LKS OGIEŃ Sękowa - KS Ropa 1:2

KS Biecz - LKS Uście Gorlickie 0:6

LKS Zagórzany - LKS Kobylanka 0:1 (br. Adrian Trawiński)

LKS ORZEŁ Wojnarowa - GKS Glinik 1:1

KS Bobowa - LKS OGIEŃ Sękowa 0:1

GKS Glinik - LUKS Hańczowa 5:0

KS Ropa - LKS Zagórzany 2:2

LKS ORZEŁ Wojnarowa - LKS Uście Gorlickie 3:2

KS Bobowa - LKS Kobylanka 0:3 (br. Rafał Plata 2, Szymon Gądek

 

Grupa A

1. LKS Orzeł Wojnarowa 10  15-4

2. GKS Glinik 10  12-1

3. LKS Uście Gorlickie 4  10-7

4. LUKS Hańczowa 4  5-13

5. KS Biecz 0  0-17

 

Grupa B 

1. LKS Kobylanka 10  6-1

2. LKS Zagórzany 5  6-5

3. KS Ropa 5  5-5

4. KS Bobowa 4  2-5

5. LKS Ogień Sękowa 3  3-6

 

Mecz o 3 miejsce

GKS Glinik - LKS Zagórzany 1:1 k (2:1)

Finał 

LKS Orzeł Wojnarowa - LKS Kobylanka 3:0

 

Klasyfikacja końcowa :

1. LKS Orzeł Wojnarowa - awans do finałów OZPN

2. LKS Kobylanka - awans do finałów OZPN

3. GKS Glinik

4. LKS Zagórzany

5. KS Ropa

6. LKS Uście Gorlickie

7. KS Bobowa

8. LUKS Hańczowa

9. LKS Ogień Sękowa

10. KS Biecz

 

Nasz zespół wystąpił w składzie : Patryk Basista, Adrian Trawiński (1), Kamil Sokulski, Maciej Sikora, Radosław Karaś (1), Adrian Klara, Rafał Plata (3), Michał Pawski, Mateusz Zastępa, Szymon Gądek (1).

Naszym zawodnikom Gratulujemy i Życzymy powodzenia na finałach OZPN !!!

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [473]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 378, wczoraj: 1074
ogółem: 1 982 357

statystyki szczegółowe