Zuber Krynica-Zdrój - LKS Kobylanka [2011-08-13]

Remis z Łososiem

• autor: maciekmika, 2014-05-26 15:53

Po bardzo wyrównanym spotkaniu, toczącym się w bardzo trudnych warunkach pogodowych, zremisowaliśmy 2:2 z Łososiem Łososina Dolna. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Robert Cionek i Marek Jamro. Początek pierwszej połowy należał do naszego zespołu, który to już w 12 minucie otworzył wynik spotkania, za sprawą Roberta Cionka, który wykorzystał rzut karny. W pierwszych 45 minutach gry mieliśmy, jeszcze dwie dobre sytuacje do powiększenia prowadzenia jednak w końcowych elementach akcji zabrakło nam szczęścia. W Drugiej połowie gra trochę się ożywiła, nabrała tempa, czego efektem było zdobycie trzech bramek, jednej dla gospodarzy i dwóch dla gości. Jako pierwsi w tej odsłonie gry bramkę zdobywają przyjezdni, kiedy to Pałka ze stałego fragmentu gry, wrzucił piłkę na piaty metr do niepilnowanego Kroka, który strzałem głową wyrównał stan pojedynku. Po bramce dla Łososia, gra się trochę uspokoiła, oba zespoły nie potrafiły stworzyć sobie sytuacji bramkowych, wprawdzie nasz zespół miał trzy rzuty wolne, jednak żaden z nich nie zagroził bramce strzeżonej, przez Grzegorzka. Jednak, to, co nie udawało się nam kilka minut wcześniej, udało się Markowi Jamrze, który to z rzutu wolnego posłał futbolówkę do siatki przyjezdnych. Na nasze nieszczęście gościom szybko udało się odpowiedzieć na naszą bramkę, kiedy to po dośrodkowaniu ze stałego fragmencie gry w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Nowak umieszczając piłkę w siatce. Po wyrównującej bramce, nie potrafiliśmy już stworzyć sobie, ani jednej groźnej akcji, a w ostatniej akcji spotkania, możemy mówić o sporym szczęściu, kiedy to, żaden z trzech zawodników Łososia będących przed bramką, nie zdołał umieścić piłki znajdującej się na 3 metrze w naszej bramce.