Dobrzanka Dobra-LKS Kobylanka[2011-09-11]

Porażka rezerw z Ogniem w pucharze

• autor: maciekmika, 2014-03-23 17:23

Niestety, porażki z Ogniem Sękowa doznały nasze rezerwy w półfinałowym spotkaniu Pucharu Polski, na szczeblu gorlickiego podokręgu. We wczorajszym spotkaniu, to nasz zespół przez większość meczu prowadził grę, był znacznie aktywniejszy i dochodził do groźniejszych sytuacji, lecz niestety w przeciwieństwie do naszego rywala u nas zawodziła skuteczność.

Wynik wczorajszego spotkania został, otwarty już w 18 minucie, kiedy to Daniel Pijanowski na lewej stronie uciekł obrońcom i po jego dośrodkowaniu bramkę głową strzelił Paweł Padoł. Wyrównał 14 minut później Robert Cionek z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Jacku Boguszu. W drugiej połowie znowu to Ogień, jako pierwszy strzelił nam bramkę, jej autorem znowu był Paweł Padoł, który skutecznie główkował. Na 1: 3, podwyższył w 75 minucie Marcin Barczyk, który skutecznie uderzył piłkę z rzutu wolnego ustawioną na około 30 metrze od bramki. Jednak, gościom nie było dane długo cieszyć się z bramki, bowiem minutę później znów sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu, którego pewnym egzekutorem okazał się Konrad Grajewski. Po tej sytuacji boisko opuścić musiał zawodnik Ognia – Marek Krygowski, który otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Losy meczu rozstrzygnęły się w 85 minucie, kiedy to błąd naszych defensorów wykorzystał Maciej Machowski, który wbiegł w pole karne i tam został sfaulowany przez Dawida Trzyne. Po nieskutecznej interwencji naszego obrońcy Waldemar Pyznar, zmuszony był trzeci raz w tym spotkaniu wskazać na jedenasty metr. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego, okazał się Marcin Barczyk ustalając tym samym wynik meczu.

Gratulujemy naszemu rywalowi awansu do finału Pucharu Polski i życzymy powodzenia w spotkaniu z Uściem Gorlickim. Które wyeliminowało w półfinale Glinika Gorlice.

Skład:                                                                                                                                       Arkadiusz Sobolewski – Tomasz Guter, Dawid Trzyna, Marcin Szura, Mateusz Żmigrodzki – Tomasz Kotowicz (55’Michał Gancarz), Robert Cionek (55’Kamil Woźniak), Marek Jamro – Łukasz Kozioł, Jacek Bogusz (65’Adrian Trawiński)

autor: ~.... 2014-03-24 00:30:30

avatar szkoda tego czytac jak piszecie ze wasze rezerwy przegraly, kazdy wie ze to byla jedna wielka zenada i Wasz PIERWSZY zespol przegral bo sromotnej porazce z ogniem... niestety wszystkie waasze przekrety nic nie daly by wygrac ten mecz... smiech na sali jesli nazywacie rezerwami wasz pierwszy sklad ..

autor: ~re 2014-03-24 13:20:16