LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

ULKS Korzenna - LKS Kobylanka [2010-08-21]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Drugie miejsce w turnieju halowym seniorów

  • autor: maciekmika, 2014-03-19 16:06

W sobotę 15 marca 2014r. odbył się VII Halowy Turniej Seniorów PPN Gorlice.W turnieju wzięło udział 15 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy. Po całodziennych rozgrywkach trzecie miejsce zajęła drużyna LKS Łużna, drugie miejsce LKS Kobylanka niespodziewanie, choć zasłużenie zwycięzcami turnieju został drużyna LKS Bystra.Najlepszym bramkarzem turnieju został Marek Czaja z drużyny LKS Grudna Kępska, najlepszym zawodnikiem Rafał Łażeński z LKS Łużna, a królem strzelców Wojciech Korzeń z LKS Bystra.

Poniżej zamieszczamy tabelę wyników poszczególnych meczy:

                                                                                        

VII  Halowy Turniej Seniorów PPN Gorlice  15.03.2014

 

GRUPA     A                                                   GRUPA     B                                             GRUPA       C

 

1. LKS  Wójtowa                                       1. LKS  Kobylanka                     1. LKS  „Ogień” Sękowa

2. LKS „Orzeł” Wojnarowa                        2. LKS  Zagórzany                      2.   KS   Ropa

3. LKS „Torcida” Smerekowiec                 3. LKS  Uście Gorlickie              3. LKS „Victoria” Śnietnica                                             4. LKS   Łużna                                            4. LKS  Bystra                             4. LKS   Moszczenica

5. LKS   Grudna Kępska                             5. LKS „Sokól ” Staszkówka      5. LKS   Szymbark

 

ROZKŁAD GIER :

 

1.   8.00    Zagórzany          -  Staszkówka             3:2

2.   8.15    Ropa                   -  Szymbark                2:1

3.   8.30    Smerekowiec      -  Łużna                      0:2

4.   8.45    Wojnarowa         -  Grudna                    0:3

5.   9.00    Uście G.             -  Bystra                      0:1

6.   9.15    Śnietnica             -  Moszczenica            1:0

7.   9.30    Grudna K.          -  Smerekowiec           1:0

8.   9.45    Staszkówka        -  Uście G.                  4:1

9. 10.00    Szymbark           -  Śnietnica                  2:0

10. 10.15   Wójtowa               -  Wojnarowa              2:1

11. 10.30   Kobylanka            -  Zagórzany               0:1

12. 10.45   Sękowa                 -  Ropa                                    3:0

13. 11.00   Smerekowiec        - Wójtowa                   0:1

14. 11.15   Uście G.               -  Kobylanka               3:4

15. 11.30   Śnietnica               -  Sękowa                   1:5

16. 11.45   Łużna                   -  Grudna                    2:3

17. 12.00   Bystra                   -  Staszkówka             1:0

18. 12.15   Moszczenica         -  Szymbark                3:0

19. 12.30   Wójtowa               -  Łużna                      0:2

20. 12.45   Kobylanka            -  Bystra                      1:1

21  13.00   Sękowa                 -  Moszczenica            1:1

22. 13.15   Wojnarowa           -  Smerekowiec           1:0

23. 13.30   Zagórzany -  Uście G.                  1:0

24. 13.45   Ropa                     -  Śnietnica                 5:0

25. 14.00   Łużna                   -  Wojnarowa              2:0

26  14.15   Bystra                   -  Zagórzany               1:0

27. 14.30   Moszczenica         -  Ropa                                    0:1

28. 14.45   Grudna K.            - Wójtowa                   2:1

29. 15.00   Staszkówka          -  Kobylanka               0:3

30. 15.15   Szymbark             -  Sękowa                   3:1

 

 

TABELA  GRUPA   A

TABELA  GRUPA   B

TABELA  GRUPA  C

1. LKS Grudna Kępska

1. LKS Bystra

1. KS Ropa

2. LKS Łużna

2. LKS Zagórzany

2. LKS Ogień Sękowa

3. LKS Wójtowa

3. LKS Kobylanka

3. LKS Szymbark

4. Orzeł Wojnarowa

4. LKS Sokół Staszkówka

4. LKS Moszczenica

5. LKS Torcika Smerekowiec

5. LKS Uście Gorlickie

5. LKS Victoria Śnietnica

 

 

 

MECZE   1/4  FINAŁU :

 

1.  15.45  Grudna  - Kobylanka 0:1

 

2.  16.05  Bystra – Szymbark 1:1 karne 3:1

 

3.  16.25  Ropa – Łużna 0:1

 

4.  16.45  Zagórzany – Sękowa 1:2

 

 

MECZE   1/2  FINAŁU

 

1.  17.15          Kobylanka – Łużna 2:2 karne 4:3

 

2.  17.30          Bystra – Sękowa 1:0

 

MECZ O TRZECIE MIEJSCE:

 

17.50   Łużna – Sękowa  1:0

 

MECZ FINAŁOWY :

 

18.15   -           Kobylanka – Bystra 0:1

 

Najlepszy bramkarz - Czajka Marek – LKS Grudna Kępska

Najlepszy zawodnik – Łażeński Rafał – LKS Łużna

Król strzelców Korzeń Wojciech - LKS Bystra

 

                          źródło: http://ppngorlice.futbolowo.pl/                                                              


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [486]
 

autor: ~kibic 2014-03-19 17:41:57

avatar cud


autor: ~HartTGB 2014-03-20 21:57:12

avatar macie tam jakieś trybuny dla gości? bo wpadniemy w 50 osób. pozdrawiamy :)


autor: ~lks 2014-03-21 16:19:48

avatar szlu nie ma, ale jest gdzie usiasc zapraszamy


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

29

10-2018

pon.

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 133, wczoraj: 562
ogółem: 2 064 634

statystyki szczegółowe