LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

Zuber Krynica-Zdrój - LKS Kobylanka [2011-08-13]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Nasi wystąpią w turnieju halowym

  • autor: maciekmika, 2014-03-05 17:38

Tradycją stało się już, że co roku Podokręg Piłki Nożnej w Gorlicach, tuż przed wznowieniem wiosennych zmagań organizuje turniej seniorów. Tegoroczna VII, już edycja tych zawodów odbędzie się 15 marca w hali sportowej w Bieczu. W turnieju, tym nie zabraknie oczywiście naszego klubu, który został przydzielony do grupy B.

Harmonogram turnieju:

   

     GRUPA     A                      GRUPA     B                           GRUPA       C

1. LKS  Wójtowa                  1. LKS  Kobylanka              1. LKS  „Ogień” Sękowa
2. LKS „Orzeł” Wojnarowa                2. LKS  Zagórzany              2.   KS   Ropa
3. LKS „Torcida” Smerekowiec                3. LKS  Uście Gorlickie           3. LKS „Victoria” Śnietnica                                         4. LKS   Łużna                        4. LKS  Bystra              4. LKS „Moszczanka” Mosz. 
5. LKS   Grudna Kępska                5. LKS „Sokól ” Staszkówka      5. LKS   Szymbark

ROZKŁAD GIER :

1.   8.00    Zagórzany    -  Staszkówka        ……………………………
2.   8.15    Ropa        -  Szymbark        ……………………………
3.   8.30    Smerekowiec    -  Łużna        ……………………………
4.   8.45    Wojnarowa    -  Grudna        ……………………………
5.   9.00    Uście G.         -  Bystra        ……………………………
6.   9.15    Śnietnica        -  Moszczenica    ……………………………
7.   9.30    Grudna K.     -  Smerekowiec    ……………………………
8.   9.45    Staszkówka    -  Uście G.         ……………………………
9. 10.00    Szymbark    -  Śnietnica        ……………………………
 10. 10.15   Wójtowa        -  Wojnarowa        ……………………………
 11. 10.30   Kobylanka    -  Zagórzany        ……………………………
 12. 10.45   Sękowa        -  Ropa            ……………………………
 13. 11.00   Smerekowiec    - Wójtowa          ……………………………
 14. 11.15   Uście G.        -  Kobylanka         ……………………………
 15. 11.30   Śnietnica        -  Sękowa        ……………………………
 16. 11.45   Łużna        -  Grudna        ……………………………
 17. 12.00   Bystra        -  Staszkówka        ……………………………
 18. 12.15   Moszczenica    -  Szymbark           ……………………………
 19. 12.30   Wójtowa        -  Łużna        ……………………………
 20. 12.45   Kobylanka    -  Bystra        ……………………………
 21  13.00   Sękowa        -  Moszczenica    ……………………………
 22. 13.15   Wojnarowa    -  Smerekowiec    ……………………………
 23. 13.30   Zagórzany    -  Uście G.        ……………………………
 24. 13.45   Ropa        -  Śnietnica        ……………………………
 25. 14.00   Łużna         -  Wojnarowa        ……………………………
 26  14.15   Bystra        -  Zagórzany        ……………………………
 27. 14.30   Moszczenica    -  Ropa               ……………………………
 28. 14.45   Grudna K.     - Wójtowa        ……………………………
 29. 15.00   Staszkówka    -  Kobylanka        ……………………………
 30. 15.15   Szymbark        -  Sękowa         ……………………………

 


 

 

        TABELA  GRUPA   A        TABELA  GRUPA   B            TABELA  GRUPA  C


1.   ……………………………    1.   ………………………………        1.  ……………………………..

2.   ……………………………    2.   ………………………………        2.  ……………………………..

3.   ……………………………    3.   ………………………………        3.  ……………………………..

4.   ……………………………    4.   ………………………………        4.  ……………………………..

5.   ……………………………    5.   ………………………………        5.  ……………………………..
    


ROZKŁAD  GIER II  FAZY        -    mecze trwają  15 minut :

Zespoły   D 3 oraz  E  3   -   dwa najlepsze zespoły z trzecich miejsc w grupach, nie mogą być dolosowani
 do przeciwników z rozgrywek grupowych

MECZE   1/4  FINAŁU :

1.  15.45  A I       -     D 3    ………………………………………………………

2.  16.05  B 1       -    E 3    ………………………………………………………

3.  16.25  C I       -    A 2     ………………………………………………………

4.  16.45  B 2       -    C 2     ………………………………………………………


MECZE   1/2  FINAŁU
 
1.  17.15        -    zwycięzca meczu  1    -    zwycięzca  meczu  3    ……………………………………

2.  17.30      -    zwycięzca meczu  2    -    zwycięzca  meczu  4    ……………………………………

MECZ O TRZECIE MIEJSCE:

    17.50    -    przegrany meczu I    -    przegrany meczu II    ……………………………………

MECZ FINAŁOWY :

    18.15    -    zwycięzca meczu I    -    zwycięzca meczu II    ……………………………………

     WRĘCZENIE   PUCHARÓW,  DYPLOMÓW    -  ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

 

 

źródło:własne/ppngorlice.futbolowo.pl

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [384]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 137, wczoraj: 190
ogółem: 2 038 512

statystyki szczegółowe