A-klasa » Nowy Sącz - Gorlice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ULKS WICHER Mogilno | 1:5 | LKS Kobylanka |
2018-05-20, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 25 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
Niespełna dwa miesiące pozostały, nam do rozpoczęcia rozgrywek ligi okręgowej, które, po zimowej przerwie ruszą 29 marca. Pierwszym przeciwnikiem w rundzie wiosennej naszego zespołu, będzie Hart Tęgoborze, którego podejmiemy na własnym boisku. Zbliżająca się runda potrwa do 22 czerwca, a zwieńczy ją mecz z Sokołem Słopnice, który rozegramy na wyjeździe.
Terminarz rozgrywek o mistrzostwo - KLASA OKRĘGOWA
w sezonie 2013/2014 – RUNDA II - wiosna 2014
Stan na dzień 3 luty 2014 r.
mecz zaległy:
154 | Victoria | Orkan | 23.03.2014 | 15.00 |
Kolejka: 18 w dniach 29/30 marca 2014 r.
154 | Olimpia Pisarzowa | - Poprad Rytro | 30.03.2014 | 16.00 | ||
155 | Helena Nowy Sącz | - Korzenna Korzenna | 29.03.2014 | 15.00 | sobota | |
156 | NKP Podhale Nowy Targ | - Szaflary Szaflary | 30.03.2014 | 13.00 | ||
157 | Orkan Szczyrzyc | - Sokół Słopnice | 30.03.2014 | 16.00 | ||
158 | Kobylanka Kobylanka | - Hart Tęgoborze | 29.03.2014 | 16.00 | sobota | |
159 | Łosoś Łososina Dolna | - Wójtowa Lipinki | 30.03.2014 | 16.00 | ||
160 | Victoria Witowice Dolne | - Huragan Waksmund | 30.03.2014 | 16.00 | ||
161 | Ogniwo Piwniczna Zdrój | - pauza | ||||
162 | Grybovia Grybów | - Gród Podegrodzie | 30.03.2014 | 16.00 |
Kolejka: 19 w dniach 5 / 6 kwietnia 2014 r.
163 | Grybovia Grybów | - Olimpia Pisarzowa | 06.04.2014 | 16.30 | ||
164 | Gród Podegrodzie | - Ogniwo Piwniczna Zdrój | 06.04.2014 | 16.30 | ||
165 | Victoria Witowice Dolne | - pauza | ||||
166 | Huragan Waksmund | - Łosoś Łososina Dolna | 06.04.2014 | 11.00 | ||
167 | Wójtowa Lipinki | - Kobylanka Kobylanka | 05.04.2014 | 16.30 | sobota | |
168 | Hart Tęgoborze | - Orkan Szczyrzyc | 06.04.2014 | 17.00 | ||
169 | Sokół Słopnice | - NKP Podhale Nowy Targ | 06.04.2014 | 13.00 | ||
170 | Szaflary Szaflary | - Helena Nowy Sącz | 06,04.2014 | 16.30 | ||
171 | Korzenna Korzenna | - Poprad Rytro | 06.04.2014 | 11.00 |
Kolejka: 20 w dniach 12 / 13 kwietnia 2014 r.
172 | Olimpia Pisarzowa | - Korzenna Korzenna | 13.04.2014 | 11.00 | ||
173 | Poprad Rytro | - Szaflary Szaflary | 13.04.2014 | 16.30 | ||
174 | Helena Nowy Sącz | - Sokół Słopnice | 12.04.2014 | 15.00 | sobota | |
175 | NKP Podhale Nowy Targ | - Hart Tęgoborze | 13.04.2014 | 16.30 | ||
176 | Orkan Szczyrzyc | - Wójtowa Lipinki | 13.04.2014 | 16.30 | ||
177 | Kobylanka Kobylanka | - Huragan Waksmund | 12.04.2014 | 16.30 | sobota | |
178 | Łosoś Łososina Dolna | - pauza | ||||
179 | Victoria Witowice Dolne | - Gród Podegrodzie | 13.04.2014 | 16.30 | ||
180 | Ogniwo Piwniczna Zdrój | - Grybovia Grybów | 13.04.2014 | 16.30 |
Kolejka: 21 w dniach 19 kwietnia 2014 r. ( Wielka Sobota )
181 | Ogniwo Piwniczna Zdrój | - Olimpia Pisarzowa | 19.04.2014 | 14.00 | ||
182 | Grybovia Grybów | - Victoria Witowice Dolne | 19.04.2014 | 14.00 | ||
183 | Gród Podegrodzie | - Łosoś Łososina Dolna | 19.04.2014 | 14.00 | ||
184 | Kobylanka Kobylanka | - pauza | ||||
185 | Huragan Waksmund | - Orkan Szczyrzyc | 19.04.2014 | 14.00 | ||
186 | Wójtowa Lipinki | - NKP Podhale Nowy Targ | 19.04.2014 | 11.00 | ||
187 | Hart Tęgoborze | - Helena Nowy Sącz | 19.04.2014 | 14.00 | ||
188 | SOKÓŁ SŁOPNICE | - Poprad Rytro | 19.04.2014 | 11.00 | ||
189 | Szaflary Szaflary | - Korzenna Korzenna | 19.04.2014 | 11.00 |
Kolejka: 22 w dniach 26 / 27 kwietnia 2014 r.
190 | Olimpia Pisarzowa | - Szaflary Szaflary | 27.04.2014 | 17.00 | ||
191 | Korzenna Korzenna | - Sokół Słopnice | 27.04.2014 | 11.00 | ||
192 | Poprad Rytro | - Hart Tęgoborze | 27.04.2014 | 15.00 | ||
193 | Helena Nowy Sącz | - Wójtowa Lipinki | 26.04.2014 | 16.00 | sobota | |
194 | NKP Podhale Nowy Targ | - Huragan Waksmund | 26.04.2014 | 17.00 | sobota | |
195 | Orkan Szczyrzyc | - pauza | ||||
196 | Kobylanka Kobylanka | - Gród Podegrodzie | 26.04.2014 | 17.00 | sobota | |
197 | Łosoś Łososina Dolna | - Grybovia Grybów | 27.04.2014 | 17.00 | ||
198 | Victoria Witowice Dolne | - Ogniwo Piwniczna Zdrój | 27.04.2014 | 17.00 |
Kolejka: 23 w dniach 01.05.2014 r. ( czwartek )
199 | Victoria Witowice Dolne | - Olimpia Pisarzowa | 01.05.2014 | 15.00 | ||
200 | Ogniwo Piwniczna Zdrój | - Łosoś Łososina Dolna | 01.05.2014 | 15.00 | ||
201 | Kobylanka Kobylanka | - Grybovia Grybów | 30.04.2014 | 17.00 | środa | |
202 | Gród Podegrodzie | - Orkan Szczyrzyc | 01.05.2014 | 15.00 | ||
203 | NKP Podhale Nowy Targ | - pauza | ||||
204 | Huragan Waksmund | - Helena Nowy Sącz | 01.05.2014 | 15.00 | ||
205 | Wójtowa Lipinki | - Poprad Rytro | 01.05.2014 | 15.00 | ||
206 | Hart Tęgoborze | - Korzenna Korzenna | 01.05.2014 | 15.00 | ||
207 | Sokół Słopnice | - Szaflary Szaflary | 01.05.2014 | 15.00 |
Kolejka: 24 w dniach 3 / 4 maja 2014 r.
208 | Olimpia Pisarzowa | - Sokół Słopnice | 04.05.2014 | 17.00 | ||
209 | Szaflary Szaflary | - Hart Tęgoborze | 04.05.2014 | 17.00 | ||
210 | Korzenna Korzenna | - Wójtowa Lipinki | 04 .05.2014 | 11.00 | ||
211 | Poprad Rytro | - Huragan Waksmund | 04.05.2014 | 17.00 | ||
212 | Helena Nowy Sącz | - pauza | ||||
213 | NKP Podhale Nowy Targ | - Gród Podegrodzie | 03.05.2014 | 17.00 | sobota | |
214 | Orkan Szczyrzyc | - Grybovia Grybów | 04.05.2014 | 17.00 | ||
215 | Ogniwo Piwniczna Zdrój | - Kobylanka Kobylanka | 04.05.2014 | 17.00 | ||
216 | Łosoś Łososina Dolna | - Victoria Witowice Dolne | 04.05.2014 | 17.00 |
Kolejka: 25 w dniach 10 / 11 maja 2014
217 | Łosoś Łososina Dolna | - Olimpia Pisarzowa | 11.05.2014 | 17.30 | ||
218 | Victoria Witowice Dolne | - Kobylanka Kobylanka | 11.05.2014 | 17.30 | ||
219 | Ogniwo Piwniczna Zdrój | - Orkan Szczyrzyc | 11.05.2014 | 17.30 | ||
220 | Grybovia Grybów | - NKP Podhale Nowy Targ | 11.05.2014 | 11.00 | ||
221 | Gród Podegrodzie | - Helena Nowy Sącz | 10.05.2014 | 17.30 | sobota | |
223 | Huragan Waksmund | - Korzenna Korzenna | 11.05.2014 | 17.30 | ||
224 | Wójtowa Lipinki | - Szaflary Szaflary | 10.05.2014 | 17.30 | sobota | |
225 | Hart Tęgoborze | - Sokół Słopnice | 11.05.2014 | 17.30 |
Kolejka: 26 w dniach 14.05.2014 r.(środa)
226 | Olimpia Pisarzowa | - Hart Tęgoborze | 14.05.2014 | 18.00 | ||
227 | Sokół Słopnice | - Wójtowa Lipinki | 14.05.2014 | 18.00 | ||
228 | Szaflary Szaflary | - Huragan Waksmund | 14.05.2014 | 18.00 | ||
230 | Poprad Rytro | - Gród Podegrodzie | 14.05.2014 | 18.00 | ||
231 | Helena Nowy Sącz | - Grybovia Grybów | 14.05.2014 | 18.00 | ||
232 | NKP Podhale Nowy Targ | - Ogniwo Piwniczna Zdrój | 14.05.2014 | 18.00 | ||
233 | Orkan Szczyrzyc | - Victoria Witowice Dolne | 14.05.2014 | 18.00 | ||
234 | Kobylanka Kobylanka | - Łosoś Łososina Dolna | 14.05.2014 | 18.00 |
Kolejka: 27 w dniach 17 / 18 maja 2014 r.
235 | Kobylanka Kobylanka | - Olimpia Pisarzowa | 17.05.2014 | 17.00 | sobota | |
236 | Łosoś Łososina Dolna | - Orkan Szczyrzyc | 18.05.2014 | 18.00 | ||
237 | Victoria Witowice Dolne | - NKP Podhale Nowy Targ | 18.05.2014 | 18.00 | ||
238 | Ogniwo Piwniczna Zdrój | - Helena Nowy Sącz | 18.05.2014 | 18.00 | ||
239 | Grybovia Grybów | - Poprad Rytro | 18.05.2014 | 15.00 | ||
240 | Gród Podegrodzie | - Korzenna Korzenna | 18.05.2014 | 11.00 | ||
241 | Szaflary Szaflary | - pauza | ||||
242 | Huragan Waksmund | - Sokół Słopnice | 18.05.2014 | 18.00 | ||
243 | Wójtowa Lipinki | - Hart Tęgoborze | 17.05.2014 | 17.00 | sobota |
Kolejka: 28 w dniach 24 / 25 maja 2014 r.
244 | Olimpia Pisarzowa | - Wójtowa Lipinki | 25.05.2014 | 18.00 | ||
245 | Hart Tęgoborze | - Huragan Waksmund | 25.05.2014 | 18.00 | ||
246 | Sokół Słopnice | - pauza | ||||
247 | Szaflary Szaflary | - Gród Podegrodzie | 25.05.2014 | 17.00 | ||
248 | Korzenna Korzenna | - Grybovia Grybów | 25.05.2014 | 11.00 | ||
249 | Poprad Rytro | - Ogniwo Piwniczna Zdrój | 25.05.2014 | 18.00 | ||
250 | Helena Nowy Sącz | - Victoria Witowice Dolne | 24.05.2014 | 18.00 | sobota | |
251 | NKP Podhale Nowy Targ | - Łosoś Łososina Dolna | 24.05.2014 | 18.00 | sobota | |
252 | Orkan Szczyrzyc | - Kobylanka Kobylanka | 25.05.2014 | 18.00 |
Kolejka: 29 w dniach 31 maja / 1 czerwca 2014 r.
253 | Orkan Szczyrzyc | - Olimpia Pisarzowa | 01.06.2014 | 18.00 | ||
254 | Kobylanka Kobylanka | - NKP Podhale Nowy Targ | 31.05.2014 | 18.00 | sobota | |
255 | Łosoś Łososina Dolna | - Helena Nowy Sącz | 01.06.2014 | 17.00 | ||
256 | Victoria Witowice Dolne | - Poprad Rytro | 01.06.2014 | 18.00 | ||
257 | Ogniwo Piwniczna Zdrój | - Korzenna Korzenna | 01.06.2014 | 14.00 | ||
258 | Grybovia Grybów | - Szaflary Szaflary | 01.06.2014 | 18.00 | ||
259 | Gród Podegrodzie | - Sokół Słopnice | 31.05.2014 | 18.00 | sobota | |
260 | - Hart Tęgoborze | - pauza | ||||
261 | Huragan Waksmund | - Wójtowa Lipinki | 01.06.2014 | 18.00 |
Kolejka: 30 w dniach 4 czerwca 2014 r. (środa)
262 | Olimpia Pisarzowa | - Huragan Waksmund | 04.06.2014 | 18.00 | ||
263 | Wójtowa Lipinki | - pauza | ||||
264 | Hart Tęgoborze | - Gród Podegrodzie | 04.06.2014 | 18.00 | ||
265 | SOKÓŁ SŁOPNICE | - Grybovia Grybów | 04.06.2014 | 18.00 | ||
266 | Szaflary Szaflary | - Ogniwo Piwniczna Zdrój | 04.06.2014 | 18.00 | ||
267 | Korzenna Korzenna | - Victoria Witowice Dolne | 04.06.2014 | 18.00 | ||
268 | Poprad Rytro | - Łosoś Łososina Dolna | 04.06.2014 | 18.00 | ||
269 | Helena Nowy Sącz | - Kobylanka Kobylanka | 04.06.2014 | 18.00 | ||
270 | NKP Podhale Nowy Targ | - Orkan Szczyrzyc | 04.06.2014 | 18.00 |
Kolejka: 31 w dniach 7 / 8 czerwca 2014 r.
271 | NKP Podhale Nowy Targ | - Olimpia Pisarzowa | 07.06.2014 | 18.00 | sobota | |
272 | Orkan Szczyrzyc | - Helena Nowy Sącz | 08.06.2014 | 18.00 | ||
273 | Kobylanka Kobylanka | - Poprad Rytro | 07.06.2014 | 17.00 | sobota | |
274 | Łosoś Łososina Dolna | - Korzenna Korzenna | 08.06.2014 | 18.00 | ||
275 | Victoria Witowice Dolne | - Szaflary Szaflary | 08.06.2014 | 18.00 | ||
276 | Ogniwo Piwniczna Zdrój | - Sokół Słopnice | 08.06.2014 | 17.00 | ||
277 | Grybovia Grybów | - Hart Tęgoborze | 08.06.2014 | 18.00 | ||
278 | Gród Podegrodzie | - Wójtowa Lipinki | 08.06.2014 | 18.00 |
Kolejka: 32 w dniach 14 / 15 czerwca 2014 r.
280 | Olimpia Pisarzowa | - pauza | ||||
281 | Huragan Waksmund | - Gród Podegrodzie | 15.06.2014 | 17.00 | ||
282 | Wójtowa Lipinki | - Grybovia Grybów | 14.06.2014 | 16.00 | sobota | |
283 | Hart Tęgoborze | - Ogniwo Piwniczna Zdrój | 15.06.2014 | 18.00 | ||
284 | Sokół Słopnice | - Victoria Witowice Dolne | 15.06.2014 | 18.00 | ||
285 | Szaflary Szaflary | - Łosoś Łososina Dolna | 15.06.2014 | 17.00 | ||
286 | Korzenna Korzenna | - Kobylanka Kobylanka | 15.06.2014 | 11.00 | ||
287 | Poprad Rytro | - Orkan Szczyrzyc | 15.06.2014 | 18.00 | ||
288 | Helena Nowy Sącz | - NKP Podhale Nowy Targ | 14.06.2014 | 17.00 | sobota |
Kolejka: 33 w dniu 19 czerwca 2014 r. (czwartek)
289 | Olimpia Pisarzowa | - Helena Nowy Sącz | 19.06.2014 | 18.00 | ||
290 | NKP Podhale Nowy Targ | - Poprad Rytro | 19.06.2014 | 18.00 | ||
291 | Orkan Szczyrzyc | - Korzenna Korzenna | 19.06.2014 | 18.00 | ||
292 | Kobylanka Kobylanka | - Szaflary Szaflary | 19.06.2014 | 18.00 | ||
293 | Łosoś Łososina Dolna | - Sokół Słopnice | 19.06.2014 | 18.00 | ||
294 | Victoria Witowice Dolne | - Hart Tęgoborze | 19.06.2014 | 18.00 | ||
295 | Ogniwo Piwniczna Zdrój | - Wójtowa Lipinki | 19.06.2014 | 18.00 | ||
296 | Grybovia Grybów | - Huragan Waksmund | 19.06.2014 | 18.00 | ||
297 | Gród Podegrodzie | - pauza |
Kolejka: 34 w dniu 22 czerwca 2014 r. (niedziela)
298 | Olimpia Pisarzowa | - Gród Podegrodzie | 22.06.2014 | 18.00 | ||
299 | Grybovia Grybów | - pauza | ||||
300 | Huragan Waksmund | - Ogniwo Piwniczna Zdrój | 22.06.2014 | 18.00 | ||
301 | Wójtowa Lipinki | - Victoria Witowice Dolne | 22.06.2014 | 18.00 | ||
302 | Hart Tęgoborze | - Łosoś Łososina Dolna | 22.06.2014 | 18.00 | ||
303 | Sokół Słopnice | - Kobylanka Kobylanka | 22.06.2014 | 18.00 | ||
304 | Szaflary Szaflary | - Orkan Szczyrzyc | 22.06.2014 | 18.00 | ||
305 | Korzenna Korzenna | - NKP Podhale Nowy Targ | 22.06.2014 | 18.00 | ||
306 | Poprad Rytro | - Helena Nowy Sącz | 22.06.2014 | 18.00 |
źródło:własne/nsozpn.pl
Jakies sparnigi ,co się dzieje z drużyną ?
|
Przyszli:
Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)
Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)
Paweł Padoł (Ogień Sękowa)
Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)
Marek Jamro (wznowił treningi)
Kamil Moskal (Ogień Sękowa)
Odeszli:
Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)
dzisiaj: 417, wczoraj: 116
ogółem: 2 908 851
statystyki szczegółowe