LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
2017-09-03, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

LKS Szymbark - LKS Kobylanka [2009-09-06]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
KS Ropa 3:1 LKS Łużna
KS PODHALANIN Biecz 0:5 LKS Uście Gorlickie
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 1:5 LKS Wójtowa
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2:7 LKS Zagórzany
ULKS WICHER Mogilno 6:1 LKS NAFTA Kryg
LKS SOKÓŁ Staszkówka 1:2 LKS OGIEŃ Sękowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

III Halowy Turniej Piłki Nożnej

  • autor: s6imon, 2010-02-26 16:39

III Halowy Turniej Piłki Nożnej -
.
.
"Rozkład jazdy"
W sobotę 6 marca w Gorlicach rozegrany zostanie III Halowy Turniej Piłki Nożnej którego organizatorem jest PPN w Gorlicach. Nasz zespół w fazie grupowej zmierzy się z Victorią Śnietnica, Torcidą Smerekowiec (zwycięzca sprzed 2 lat), LKS Szymbark, Tubekiem Granit Łużna oraz z Ogniem Sękowa. W zeszłorocznych rozgrywkach zwycięż drużyna LKS-u Kobylanka;) pokonując finale  LKS Wójtowa 2:1.

Grupa A
1. LKS Wójtowa
2. LKS Zagórzany
3. LKS Stróżówka
4. LKS Moszczanka Moszczenica
5. Galicja Nowy Sącz
6. KS Ropa

Grupa B
1. Victoria Śnietnica
2. LKS Kobylanka
3. Ogień Sękowa
4. LKS Szymbark
5. Torcida Smerekowiec
6. Tubek Granit Łużna

Terminarz:
8.00 Wójtowa – Zagórzany
8.15 Victoria – Kobylanka
8.30 Stróżówka – Galicja
8.45 Ogień – Torcida
9.00 Moszczanka - Ropa
9.15 Szymbark – Tubek Granit
9.30 Wójtowa - Ropa
9.45 Victoria – Tubek Granit
10.00 Zagórzany - Galicja
10.15 Kobylanka - Torcida
10.30 Stróżówka - Moszczanka
10.45 Ogień - Szymbark
11.00 Stróżówka - Ropa
11.15 Ogień – Tubek Granit
11.30 Zagórzany - Moszczanka
11.45 Kobylanka - Szymbark
12.00 Wójtowa - Galicja
12.15 Victoria - Torcida
12.30 Zagórzany - Ropa
12.45 Kobylanka – Tubek Granit
13.00 Moszczanka - Galicja
13.15 Szymbark - Torcida
13.30 Wójtowa - Stróżówka
13.45 Victoria - Ogień
14.00 Wójtowa - Moszczanka
14.15 Victoria - Szymbark
14.30 Zagórzany - Stróżówka
14.45 Kobylanka - Ogień
15.00 Galicja - Ropa
15.15 Torcida – Tubek Granit

Faza finałowa:
15.30 A6 – B6 – mecz o 11 miejsce
15.45 A5 – B5 – mecz o 9 miejsce
16.00 A1 – B4
16.15 B1 – A4
16.30 A2 – B3
16.45 B2 – A3
17.15 – zwycięzca meczu 1 – zwycięzca meczu 3
17.30 – zwycięzca meczu 2 – zwycięzca meczu 4

Mecz o III miejsce
17.50 – przegrany meczu 1 – przegrany meczu 2

Mecz o I miejsce
18.15 – zwycięzca meczu 1 – zwycięzca meczu 2

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [363]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 91, wczoraj: 356
ogółem: 2 012 446

statystyki szczegółowe