LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

LKS Kobylanka - Sokół Stary Sącz [2010-09-05]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Ustalono terminarz

  • autor: maciekmika, 2010-02-16 20:02

Poznaliśmy terminarz rundy wiosennej w gorlicko-sądeckiej klasie A. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to rozgrywki ruszą 21 marca, a zainaugurują je 4 mecze o godzinie 11:00.                                                                     Poniżej przedstawiamy pełny terminarz.



Kolejka 16 (21.03.2010)
niedziela, 21 marca 2010
11:00 Galicja Nowy Sącz - LKS Kobylanka
11:00 LKS Stróżówka - Biała Brunary
11:00 LKS Zagórzany - Nafta Kryg
11:00 Ogień Sękowa - Królovia Królowa Górna
14:00 LKS Łużna - LKS Wójtowa
14:00 KS Bobowa - LKS Ropa
15:00 KPT Nawojowa - LKS Szymbark
15:00 KS Biecz - Polany Berest

Kolejka 17 (28.03.2010)
niedziela, 28 marca 2010
11:00 LKS Ropa - : - LKS Stróżówka
11:30 Królovia Królowa Górna - : - Polany Berest
12:00 Ogień Sękowa - : - Galicja Nowy Sącz
13:00 Nafta Kryg - : - KPT Nawojowa
13:00 LKS Wójtowa - : - LKS Kobylanka
14:00 LKS Szymbark - : - KS Bobowa
14:00 Biała Brunary - : - LKS Łużna
16:00 KS Biecz - : - LKS Zagórzany

 Kolejka 18 (03.04.2010) 
sobota, 03 kwietnia 2010
11:00 KS Bobowa - : - Nafta Kryg
11:00 LKS Zagórzany - : - Królovia Królowa Górna
12:00 Galicja Nowy Sącz - : - LKS Wójtowa
12:00 LKS Kobylanka - : - Biała Brunary
12:00 KPT Nawojowa - : - KS Biecz
12:00 Polany Berest - : - Ogień Sękowa
13:00 LKS Łużna - : - LKS Ropa
14:00 LKS Szymbark - : - LKS Stróżówka

 Kolejka 19 (11.04.2010) 
niedziela, 11 kwietnia 2010
11:00 Ogień Sękowa - : - LKS Zagórzany
11:00 LKS Ropa - : - LKS Kobylanka
11:30 Królovia Królowa Górna - : - KPT Nawojowa
13:30 Biała Brunary - : - LKS Wójtowa
14:00 Polany Berest - : - Galicja Nowy Sącz
14:00 Nafta Kryg - : - LKS Stróżówka
15:00 LKS Szymbark - : - LKS Łużna
16:00 KS Biecz - : - KS Bobowa

Kolejka 20 (18.04.2010) 
sobota, 17 kwietnia 2010
17:00 LKS Kobylanka - : - LKS Szymbark
niedziela, 18 kwietnia 2010
10:00 LKS Stróżówka - : - KS Biecz
11:00 LKS Wójtowa - : - LKS Ropa
14:00 Galicja Nowy Sącz - : - Biała Brunary
15:00 LKS Zagórzany - : - Polany Berest
16:00 KS Bobowa - : - Królovia Królowa Górna
17:00 LKS Łużna - : - Nafta Kryg
17:00 KPT Nawojowa - : - Ogień Sękowa

Kolejka 21 (25.04.2010) 
niedziela, 25 kwietnia 2010
11:00 LKS Zagórzany - : - Galicja Nowy Sącz
11:00 Ogień Sękowa - : - KS Bobowa
11:30 Królovia Królowa Górna - : - LKS Stróżówka
13:00 Nafta Kryg - : - LKS Kobylanka
13:30 LKS Ropa - : - Biała Brunary
14:00 Polany Berest - : - KPT Nawojowa
16:00 KS Biecz - : - LKS Łużna
16:00 LKS Szymbark - : - LKS Wójtowa

Kolejka 22 (02.05.2010) 
niedziela, 02 maja 2010
10:30 LKS Łużna - : - Królovia Królowa Górna
11:00 LKS Stróżówka - : - Ogień Sękowa
13:00 LKS Wójtowa - : - Nafta Kryg
14:30 Biała Brunary - : - LKS Szymbark
16:00 LKS Kobylanka - : - KS Biecz
17:00 Galicja Nowy Sącz - : - LKS Ropa
17:00 KS Bobowa - : - Polany Berest
17:00 KPT Nawojowa - : - LKS Zagórzany

Kolejka 23 (09.05.2010) 
niedziela, 09 maja 2010
11:00 KPT Nawojowa - : - Galicja Nowy Sącz
11:00 Ogień Sękowa - : - LKS Łużna
11:30 Królovia Królowa Górna - : - LKS Kobylanka
14:00 Polany Berest - : - LKS Stróżówka
15:00 Nafta Kryg - : - Biała Brunary
15:00 LKS Szymbark - : - LKS Ropa
16:00 LKS Zagórzany - : - KS Bobowa
17:00 KS Biecz - : - LKS Wójtowa

Kolejka 24 (16.05.2010) 
niedziela, 16 maja 2010
11:00 LKS Ropa - : - Nafta Kryg
11:00 LKS Kobylanka - : - Ogień Sękowa
11:00 LKS Stróżówka - : - LKS Zagórzany
14:00 Biała Brunary - : - KS Biecz
14:00 LKS Wójtowa - : - Królovia Królowa Górna
17:00 Galicja Nowy Sącz - : - LKS Szymbark
17:00 LKS Łużna - : - Polany Berest
17:00 KS Bobowa - : - KPT Nawojowa

Kolejka 25 (23.05.2010) 
niedziela, 23 maja 2010
11:00 KPT Nawojowa - : - LKS Stróżówka
11:00 Ogień Sękowa - : - LKS Wójtowa
11:30 Królovia Królowa Górna - : - Biała Brunary
14:00 Polany Berest - : - LKS Kobylanka
17:00 KS Bobowa - : - Galicja Nowy Sącz
17:00 LKS Zagórzany - : - LKS Łużna
17:00 KS Biecz - : - LKS Ropa
17:00 Nafta Kryg - : - LKS Szymbark

Kolejka 26 (30.05.2010) 
niedziela, 30 maja 2010
11:00 Galicja Nowy Sącz - : - Nafta Kryg
11:00 LKS Ropa - : - Królovia Królowa Górna
11:00 LKS Kobylanka - : - LKS Zagórzany
11:00 LKS Stróżówka - : - KS Bobowa
14:00 Biała Brunary - : - Ogień Sękowa
14:00 LKS Wójtowa - : - Polany Berest
15:00 LKS Łużna - : - KPT Nawojowa
16:00 LKS Szymbark - : - KS Biecz

Kolejka 27 (03.06.2010) 
czwartek, 03 czerwca 2010
11:00 Ogień Sękowa - : - LKS Ropa
14:00 KPT Nawojowa - : - LKS Kobylanka
16:00 LKS Stróżówka - : - Galicja Nowy Sącz
17:00 KS Bobowa - : - LKS Łużna
17:00 Polany Berest - : - Biała Brunary
17:00 Królovia Królowa Górna - : - LKS Szymbark
17:00 KS Biecz - : - Nafta Kryg
17:30 LKS Zagórzany - : - LKS Wójtowa

Kolejka 28 (06.06.2010) 
niedziela, 06 czerwca 2010
11:00 LKS Ropa - : - Polany Berest
13:00 Biała Brunary - : - LKS Zagórzany
14:00 LKS Wójtowa - : - KPT Nawojowa
17:00 Nafta Kryg - : - Królovia Królowa Górna
17:00 LKS Szymbark - : - Ogień Sękowa
17:00 LKS Kobylanka - : - KS Bobowa
17:00 LKS Łużna - : - LKS Stróżówka
18:00 Galicja Nowy Sącz - : - KS Biecz

Kolejka 29 (13.06.2010) 
niedziela, 13 czerwca 2010
11:00 LKS Łużna - : - Galicja Nowy Sącz
11:00 LKS Stróżówka - : - LKS Kobylanka
11:00 KS Bobowa - : - LKS Wójtowa
11:00 KPT Nawojowa - : - Biała Brunary
11:00 LKS Zagórzany - : - LKS Ropa
11:00 Polany Berest - : - LKS Szymbark
11:00 Ogień Sękowa - : - Nafta Kryg
11:00 Królovia Królowa Górna - : - KS Biecz

Kolejka 30 (19.06.2010) 
sobota, 19 czerwca 2010
17:00 Galicja Nowy Sącz - : - Królovia Królowa Górna
17:00 KS Biecz - : - Ogień Sękowa
17:00 Nafta Kryg - : - Polany Berest
17:00 LKS Szymbark - : - LKS Zagórzany
17:00 LKS Ropa - : - KPT Nawojowa
17:00 Biała Brunary - : - KS Bobowa
17:00 LKS Wójtowa - : - LKS Stróżówka
17:00 LKS Kobylanka - : - LKS Łużna

źródło: futbolopolis


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [523]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 322, wczoraj: 493
ogółem: 2 084 305

statystyki szczegółowe