LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
2017-09-03, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

III Turniej Halowy PPN w Gorlicach 2010r.
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
KS Ropa 3:1 LKS Łużna
KS PODHALANIN Biecz 0:5 LKS Uście Gorlickie
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 1:5 LKS Wójtowa
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2:7 LKS Zagórzany
ULKS WICHER Mogilno 6:1 LKS NAFTA Kryg
LKS SOKÓŁ Staszkówka 1:2 LKS OGIEŃ Sękowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Za dwa tygodnie wystartują rozgrywki V-ligi

  • autor: maciekmika, 2013-07-28 10:59

Już 11 sierpnia rozpoczniemy, swoje nowe V-ligowe zmagania meczem wyjazdowym z Hartem Tęgobrze. W nowym sezonie czeka, nas kilka nowości w rozgrywkach ligi okręgowej, z których najistotniejszą  jest zwiększenie liczby zespołów z 16, na 18. Dzięki tej zmianie zarówno my, jak i ULKS Korzenna, możemy cieszyć się z pozostania w lidze, którego po zakończeniu sezonu 2012/2013, nie mogliśmy być pewni.

 

Zespoły uprawnione do gry w V lidze:

1. LKS Wójtowa (beniaminek)

2. LKS Kobylanka

3. ULKS Korzenna

4. Helena Nowy Sącz (spadkowicz)

5. Ogniwo Piwniczna-Zdrój

6. Orkan Szczyrzyc (spadkowicz)

7. Victoria Witowice Dolne

8. Olimpia Pisarzowa

9. Sokół Słopnice (beniaminek)

10. Gród Podegrodzie

11. Grybovia Grybów (spadkowicz)

12. Łosoś Łososina Dolna

13. NKP Podhale Nowy Targ

14. Huragan Waksmund (beniaminek)

15. LKS Szaflary

16. Hart Tęgoborze (beniaminek)

17. Poprad Rytro

18. Watra Biała Tatrzańska (spadkowicz)

 

 

 

Wstępny terminarz:

Sobota, 10.08.2013 Kolejka 1
17:30 ULKS Korzenna   -   Helena Nowy Sącz
Niedziela, 11.08.2013 Kolejka 1
17:30 Poprad Rytro   -   Olimpia Pisarzowa
17:30 LKS Szaflary   -   NKP Podhale Nowy Targ
17:30 Sokół Słopnice   -   Orkan Szczyrzyc
17:30 Hart Tęgoborze   -   LKS Kobylanka
17:30 LKS Wójtowa   -   Łosoś Łososina Dolna
17:30 Huragan Waksmund   -   Victoria Witowice Dolne
17:30 Watra Białka Tatrzańska   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
17:30 Gród Podegrodzie   -   Grybovia Grybów
Czwartek, 15.08.2013 Kolejka 2
17:00 Olimpia Pisarzowa   -   Grybovia Grybów
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Gród Podegrodzie
17:00 Victoria Witowice Dolne   -   Watra Białka Tatrzańska
17:00 Łosoś Łososina Dolna   -   Huragan Waksmund
17:00 LKS Kobylanka   -   LKS Wójtowa
17:00 Orkan Szczyrzyc   -   Hart Tęgoborze
17:00 NKP Podhale Nowy Targ   -   Sokół Słopnice
17:00 Helena Nowy Sącz   -   LKS Szaflary
17:00 Poprad Rytro   -   ULKS Korzenna
Niedziela, 18.08.2013 Kolejka 3
17:30 ULKS Korzenna   -   Olimpia Pisarzowa
17:30 LKS Szaflary   -   Poprad Rytro
17:30 Sokół Słopnice   -   Helena Nowy Sącz
17:30 Hart Tęgoborze   -   NKP Podhale Nowy Targ
17:30 LKS Wójtowa   -   Orkan Szczyrzyc
17:30 Huragan Waksmund   -   LKS Kobylanka
17:30 Watra Białka Tatrzańska   -   Łosoś Łososina Dolna
17:30 Gród Podegrodzie   -   Victoria Witowice Dolne
17:30 Grybovia Grybów   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
Niedziela, 25.08.2013 Kolejka 4
11:00 ULKS Korzenna   -   LKS Szaflary
17:30 Olimpia Pisarzowa   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
17:30 Victoria Witowice Dolne   -   Grybovia Grybów
17:30 Łosoś Łososina Dolna   -   Gród Podegrodzie
17:30 LKS Kobylanka   -   Watra Białka Tatrzańska
17:30 Orkan Szczyrzyc   -   Huragan Waksmund
17:30 NKP Podhale Nowy Targ   -   LKS Wójtowa
17:30 Helena Nowy Sącz   -   Hart Tęgoborze
17:30 Poprad Rytro   -   Sokół Słopnice
Środa, 28.08.2013 Kolejka 5
17:00 LKS Szaflary   -   Olimpia Pisarzowa
17:00 Sokół Słopnice   -   ULKS Korzenna
17:00 Hart Tęgoborze   -   Poprad Rytro
17:00 LKS Wójtowa   -   Helena Nowy Sącz
17:00 Huragan Waksmund   -   NKP Podhale Nowy Targ
17:00 Watra Białka Tatrzańska   -   Orkan Szczyrzyc
17:00 Gród Podegrodzie   -   LKS Kobylanka
17:00 Grybovia Grybów   -   Łosoś Łososina Dolna
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Victoria Witowice Dolne
Niedziela, 01.09.2013 Kolejka 6
17:30 Olimpia Pisarzowa   -   Victoria Witowice Dolne
17:30 Łosoś Łososina Dolna   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
17:30 LKS Kobylanka   -   Grybovia Grybów
17:30 Orkan Szczyrzyc   -   Gród Podegrodzie
17:30 NKP Podhale Nowy Targ   -   Watra Białka Tatrzańska
17:30 Helena Nowy Sącz   -   Huragan Waksmund
17:30 Poprad Rytro   -   LKS Wójtowa
17:30 ULKS Korzenna   -   Hart Tęgoborze
17:30 LKS Szaflary   -   Sokół Słopnice
Środa, 11.09.2013 Kolejka 7
17:00 Sokół Słopnice   -   Olimpia Pisarzowa
17:00 Hart Tęgoborze   -   LKS Szaflary
17:00 LKS Wójtowa   -   ULKS Korzenna
17:00 Huragan Waksmund   -   Poprad Rytro
17:00 Watra Białka Tatrzańska   -   Helena Nowy Sącz
17:00 Gród Podegrodzie   -   NKP Podhale Nowy Targ
17:00 Grybovia Grybów   -   Orkan Szczyrzyc
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   LKS Kobylanka
17:00 Victoria Witowice Dolne   -   Łosoś Łososina Dolna
Niedziela, 15.09.2013 Kolejka 8
16:30 Olimpia Pisarzowa   -   Łosoś Łososina Dolna
16:30 LKS Kobylanka   -   Victoria Witowice Dolne
16:30 Orkan Szczyrzyc   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
16:30 NKP Podhale Nowy Targ   -   Grybovia Grybów
16:30 Helena Nowy Sącz   -   Gród Podegrodzie
16:30 Poprad Rytro   -   Watra Białka Tatrzańska
16:30 ULKS Korzenna   -   Huragan Waksmund
16:30 LKS Szaflary   -   LKS Wójtowa
16:30 Sokół Słopnice   -   Hart Tęgoborze
Niedziela, 22.09.2013 Kolejka 9
16:30 Hart Tęgoborze   -   Olimpia Pisarzowa
16:30 LKS Wójtowa   -   Sokół Słopnice
16:30 Huragan Waksmund   -   LKS Szaflary
16:30 Watra Białka Tatrzańska   -   ULKS Korzenna
16:30 Gród Podegrodzie   -   Poprad Rytro
16:30 Grybovia Grybów   -   Helena Nowy Sącz
16:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   NKP Podhale Nowy Targ
16:30 Victoria Witowice Dolne   -   Orkan Szczyrzyc
16:30 Łosoś Łososina Dolna   -   LKS Kobylanka
Niedziela, 29.09.2013 Kolejka 10
16:00 Olimpia Pisarzowa   -   LKS Kobylanka
16:00 Orkan Szczyrzyc   -   Łosoś Łososina Dolna
16:00 NKP Podhale Nowy Targ   -   Victoria Witowice Dolne
16:00 Helena Nowy Sącz   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
16:00 Poprad Rytro   -   Grybovia Grybów
16:00 ULKS Korzenna   -   Gród Podegrodzie
16:00 LKS Szaflary   -   Watra Białka Tatrzańska
16:00 Sokół Słopnice   -   Huragan Waksmund
16:00 Hart Tęgoborze   -   LKS Wójtowa
Niedziela, 06.10.2013 Kolejka 11
11:00 Grybovia Grybów   -   ULKS Korzenna
16:00 LKS Wójtowa   -   Olimpia Pisarzowa
16:00 Huragan Waksmund   -   Hart Tęgoborze
16:00 Watra Białka Tatrzańska   -   Sokół Słopnice
16:00 Gród Podegrodzie   -   LKS Szaflary
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Poprad Rytro
16:00 Victoria Witowice Dolne   -   Helena Nowy Sącz
16:00 Łosoś Łososina Dolna   -   NKP Podhale Nowy Targ
16:00 LKS Kobylanka   -   Orkan Szczyrzyc
Sobota, 12.10.2013 Kolejka 12
15:30 Olimpia Pisarzowa   -   Orkan Szczyrzyc
15:30 NKP Podhale Nowy Targ   -   LKS Kobylanka
15:30 Helena Nowy Sącz   -   Łosoś Łososina Dolna
15:30 Poprad Rytro   -   Victoria Witowice Dolne
15:30 ULKS Korzenna   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
15:30 LKS Szaflary   -   Grybovia Grybów
15:30 Sokół Słopnice   -   Gród Podegrodzie
15:30 Hart Tęgoborze   -   Watra Białka Tatrzańska
15:30 LKS Wójtowa   -   Huragan Waksmund
Niedziela, 20.10.2013 Kolejka 13
15:30 Huragan Waksmund   -   Olimpia Pisarzowa
15:30 Watra Białka Tatrzańska   -   LKS Wójtowa
15:30 Gród Podegrodzie   -   Hart Tęgoborze
15:30 Grybovia Grybów   -   Sokół Słopnice
15:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   LKS Szaflary
15:30 Victoria Witowice Dolne   -   ULKS Korzenna
15:30 Łosoś Łososina Dolna   -   Poprad Rytro
15:30 LKS Kobylanka   -   Helena Nowy Sącz
15:30 Orkan Szczyrzyc   -   NKP Podhale Nowy Targ
Niedziela, 27.10.2013 Kolejka 14
15:30 Olimpia Pisarzowa   -   NKP Podhale Nowy Targ
15:30 Helena Nowy Sącz   -   Orkan Szczyrzyc
15:30 Poprad Rytro   -   LKS Kobylanka
15:30 ULKS Korzenna   -   Łosoś Łososina Dolna
15:30 LKS Szaflary   -   Victoria Witowice Dolne
15:30 Sokół Słopnice   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
15:30 Hart Tęgoborze   -   Grybovia Grybów
15:30 LKS Wójtowa   -   Gród Podegrodzie
15:30 Huragan Waksmund   -   Watra Białka Tatrzańska
Niedziela, 03.11.2013 Kolejka 15
13:30 Watra Białka Tatrzańska   -   Olimpia Pisarzowa
13:30 Gród Podegrodzie   -   Huragan Waksmund
13:30 Grybovia Grybów   -   LKS Wójtowa
13:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Hart Tęgoborze
13:30 Victoria Witowice Dolne   -   Sokół Słopnice
13:30 Łosoś Łososina Dolna   -   LKS Szaflary
13:30 LKS Kobylanka   -   ULKS Korzenna
13:30 Orkan Szczyrzyc   -   Poprad Rytro
13:30 NKP Podhale Nowy Targ   -   Helena Nowy Sącz
Niedziela, 10.11.2013 Kolejka 16
13:30 Olimpia Pisarzowa   -   Helena Nowy Sącz
13:30 Poprad Rytro   -   NKP Podhale Nowy Targ
13:30 ULKS Korzenna   -   Orkan Szczyrzyc
13:30 LKS Szaflary   -   LKS Kobylanka
13:30 Sokół Słopnice   -   Łosoś Łososina Dolna
13:30 Hart Tęgoborze   -   Victoria Witowice Dolne
13:30 LKS Wójtowa   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
13:30 Huragan Waksmund   -   Grybovia Grybów
13:30 Watra Białka Tatrzańska   -   Gród Podegrodzie
Niedziela, 17.11.2013 Kolejka 17
11:00 Gród Podegrodzie   -   Olimpia Pisarzowa
11:00 Grybovia Grybów   -   Victoria Witowice Dolne
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Huragan Waksmund
11:00 Victoria Witowice Dolne   -   LKS Wójtowa
11:00 Łosoś Łososina Dolna   -   Hart Tęgoborze
11:00 LKS Kobylanka   -   Sokół Słopnice
11:00 Orkan Szczyrzyc   -   LKS Szaflary
11:00 NKP Podhale Nowy Targ   -   ULKS Korzenna
11:00 Helena Nowy Sącz   -   Poprad Rytro

 

źródło: własne/ulkskorzenna.pl

 


  • Komentarzy [10]
  • czytano: [840]
 

autor: ~..... 2013-07-28 19:59:37

avatar kobylanka mlodziecowcow nie ma to kazdy mecz przegra


autor: ~a 2013-07-29 17:36:08

avatar Hahahaha Jak to nie ma? Mamy młodzieżowców


autor: ~,,,,,, 2013-07-30 01:24:54

avatar Na przykład kogo ?


autor: ~.,.,.,.,.,.,.,. 2013-07-30 11:54:20

avatar bo to mało juniorów w klubie?


autor: ~,,,,,, 2013-07-31 13:46:00

avatar nikt pilki kopnac nie umie


autor: ~anonim 2013-08-03 19:02:54

avatar Macie to po co chcecie chłopaków z Zagórzan ściągac:) hahaha u Was nigdy nikt od nas nie zagra :)


autor: ~anonim 2013-08-03 21:41:39

avatar Za to Ty potrafisz


autor: ~anonim 2013-08-04 11:02:14

avatar Ciekawe kto ściąga, masz złe informacje coś. W Zagórzanach to dopiero kaleki grają


autor: ~anonim 2013-08-05 16:19:54

avatar tak tak grają ale przynajmniej grają z Zagórzan zawodnicy a nie śmieszna zbieranina najemników , którzy idą tam gdzie dają pare złotych na wino


autor: ~anonim 2013-08-07 09:51:48

avatar widze ze atmosfera w klubie jest:) przyjezdzajcie do Tegoborzy bo nie morzemy doczekac sie pierwszego zwycieztwa w lidze


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 396, wczoraj: 1074
ogółem: 1 982 375

statystyki szczegółowe