LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
2017-09-03, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

LKS Kobylanka(js)-Ogień Sękowa(js)[2011-09-10]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
KS Ropa 3:1 LKS Łużna
KS PODHALANIN Biecz 0:5 LKS Uście Gorlickie
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 1:5 LKS Wójtowa
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2:7 LKS Zagórzany
ULKS WICHER Mogilno 6:1 LKS NAFTA Kryg
LKS SOKÓŁ Staszkówka 1:2 LKS OGIEŃ Sękowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Dziewiąte miejsce w Turnieju Małego Pola

  • autor: maciekmika, 2013-07-12 09:16

Za nami kolejna, już XVIII edycja turnieju Małego Pola rozgrywanego co roku na obiektach gorlickiego OSIR-u. W imprezie, tej w tym roku wzięło udział 17 zespołów, wśród których nasz zespół uplasował się na 9 pozycji.

ROZGRYWKI GRUPOWE:

 

GRUPA A:

Hanmart II Gorlice - Stemik Klęczany                                           2:1

Styrczula Libusza - Hanmart I Gorlice                                          1:3

Hanmart II Gorlice - Hanmart I Gorlice                                        1:1

Styrczula Libusza - Stemik Klęczany                                             1:0

Hanmart II Gorlice - Styrczula Libusza                                         8:1

Hanmart I Gorlice - Stemik Klęczany                                            6:0

 

 

TABELA GRUPY A:

  1. Hanmart II Gorlice                           3          9          11:3
  2. Hanamrt I Gorlice                            3          7          10:2
  3. Styrczula Libusza                             3          3          3:11
  4. Stemik Klęczany                               3          0          1:9


GRUPA B:

Solidarność Glinik Gorlice - Wisłoka Nowy Żmigród                   5:1

LKS Libusza - D.T.S Dąbrowa Tarnowska                                    0:8

Solidarność Glinik Gorlice - D.T.S Dąbrowa Tarnowska              1:2

LKS Libusza -Wisłoka Nowy Żmigród                                          1:4

Solidarność Glinik Gorlice -LKS Libusza                                        10:0

D.T.S Dąbrowa Tarnowska -Wisłoka Nowy Żmigród                  2:0

 

TABELA GRUPY B:

  1. D.T.S. Dąbrowa Tarnowska                        3          9          12:1
  2. Solidarność Glinik Gorlice                3          6          16:3
  3. Wisłoka Nowy Żmigród                  3          3          5:8
  4. LKS Libusza                                      3          0          1:22

 

GRUPA C:

Polonez  Wiedeń - FC Kort Mordarka                                            1:0

Pub  Haller Gorlice - LKS Kobylanka                                             0:0      

Polonez  Wiedeń - LKS Kobylanka                                                 3:0

Pub  Haller Gorlice - FC Kort Mordarka                                        2:2

Polonez  Wiedeń - Pub  Haller Gorlice                                           3:2

LKS Kobylanka - FC Kort Mordarka                                                         1:2

 

TABELA GRUPY C:

  1. Polonez Wiedeń                                3          9          9:3
  2. FC Kort Mordarka                            3          4          4:4
  3. Pub Haller Gorlice                            3          2          4:5
  4. LKS Kobylanka                                 3          1          1:5      

 

GRUPA D:

Brazylia na Wakacjach Tarnów - Ogień Sękowa                          1:1

Glejt Gorlice - Los Blankos Gorlice                                                  2:3

Ogień Sękowa - Glejt Gorlice                                                                      1:2

LKS Łużna - Brazylia na Wakacjach Tarnów                               3:1

Glejt Gorlice - LKS Łużna                                                               0:3

Los Blankos Gorlice - Ogień Sękowa                                                          0:2

LKS Łużna - Los Blankos Gorlice                                                   3:0

Brazylia na Wakacjach Tarnów - Glejt Gorlice                             4:3

Los Blankos Gorlice - Brazylia na Wakacjach Tarnów                 2:0

Ogień Sękowa - LKS Łużna                                                            2:2

 

 

 

TABELA GRUPY D:

  1. LKS Łużna                                        3          10        11:3
  2. Los Blankos Gorlice                          3          6            5:7
  3. Ogień Sękowa                                   3          5            6:5
  4. Brazylia na Wakacjach Tarnów      3          4            6:9
  5. Glejt Gorlice                                      3          3            7:8

           

 

FAZA FINAŁOWA PUCHAROWA o miejsca 9-16

 

¼  finału

Styrczula Libusza – LKS Kobylanka                                                           0:3

Wisłoka Nowy Żmigród – Brazylia na Wakacjach Tarnów                     1:2

Pub Haller Gorlice – Stemik Klęczany                                            1:0

Ogień Sękowa – LKS Libusza                                                         2:1

Zespoły, które przegrały ¼  finału zajęły miejsca 13-16.

 

½ finału:

LKS Kobylanka – Brazylia na Wakacjach Tarnów                                   3:2

Pub Haller Gorlice – Ogień Sękowa                                                           1:2

 

O miejsca 11-12:

Brazylia na Wakacjach Tarnów - Pub Haller Gorlice                   3:0 VO

 

O miejsca 9-10:

LKS Kobylanka – Ogień Sękowa                                                    3:3 k. 6:5

 

FAZA FINAŁOWA PUCHAROWA o miejsca 1-8

¼  finału

Hanmart II Gorlice – FC Kort Mordarka                                       2:3

D.T.S. Dąbrowa Tarnowska – Los Blankos Gorlice                                   4:1

Polonez Wiedeń – Hanmart II Gorlice                                           2:2 k. 3:4

LKS Łużna – Solidarność Glinik Gorlice                                        1:2

 

O miejsca 5-8

Hanmart II Gorlice – Los Blankos Gorlice                                      4:1

Polonez Wiedeń – LKS Łużna                                                        3:2

 

O miejsca 7-8

Los Blankos – LKS Łużna                                                                0:0 k. 4:2

 

O miejsca 5-6

Hanmart II Gorlice – Polonez Wiedeń                                           1:3

           

 

½ finału:

FC Kort Mordarka – D.T.S. Dąbrowa Tarnowska                                    0:1

Hanmart I Gorlice – Solidarność Glinik Gorlice                             0:0 k. 3:4

 

Finał o miejsce 3-4:

FC Kort Mordarka – Hanmart I Gorlice                                         1:3                 

Finał o miejsca 1-2:

D.T.S. Dąbrowa Tarnowska – Solidarność Glinik Gorlice            0:0 k. 3:4

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

  1. Solidarność Glinik Gorlice
  2. D.T.S. Dąbrowa Tarnowska
  3. Hanmart I Gorlice
  4. FC Kort Mordarka
  5. Polonez Wiedeń
  6. Hanmart II Gorlice
  7. Los Blankos
  8. LKS Łużna
  9. LKS Kobylanka
  10. Ogień Sękowa
  11. Brazylia na Wakacjach Tarnów
  12. Pub Haller Gorlice

13-16. Styrczula Libusza

Wisłoka Nowy Żmigród

Stemik Klęczany

LKS Libusza

17. Glejt Gorlice

 

Za miejsca 1-12 zespoły otrzymały nagrody finansowe, dyplomy za miejsca 1-16 zgodnie z regulaminem i komunikatem Nr 1 turnieju, natomiast za miejsca 1-8 puchary .

 

 

źródło: własne/osir.gorlice.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [436]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 258, wczoraj: 393
ogółem: 2 011 900

statystyki szczegółowe