LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

Trening trampkarzy 30.07.09
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Puchar Polski- aktualizacja na 8 sierpnia!

  • autor: maciekmika, 2013-07-13 13:47

Wydział Gier Podokręgu Piłki Nożnej Gorlice dokonał losowania rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu naszego podokręgu. W wyniku tego losowania, nasz drugi zespół w pierwszej rundzie, która zostanie rozegrana 21 lipca, zmierzy się z Torcidą Smerekowiec, zaś nasza pierwsza drużyna swoje zmagania rozpocznie 4 sierpnia w III rundzie owych rozgrywek.

 

Zawody I – go rzutu wyznaczono na dzień 21.07.2013r.

1. LKS „Victoria” Śnietnica - KS Bobowa                         4 - 4 karne: 4 - 3

2. LUKS Hańczowa - LKS Wójtowa                                0 - 6

3. LKS Szymbark - LKS Uście Gorlickie                         3 - 4

4. LKS Kobylanka II - LKS „Torcida” Smerekowiec           6 - 0

5. LKS Łużna - LKS „Sokół” Staszkówka                        4 - 2

6. LKS Moszczenica - LKS „Biała” Brunary                     1 - 1 karne: 4 - 5

7. LKS Racławice - LKS „Nafta” Kryg                              2 - 0

8. LKS Bystra - LKS „Ogień” Sękowa                              1 - 6

9. LKS Grudna Kępska - KS Ropa                                   0 - 6 

 

Zawody II – go rzutu wyznaczono na dzień 28.07.2013r.

1. LKS Łosie – LKS Zagórzany   0 - 1

2. LKS Kobylanka II – KS Ropa  4 - 0 

3. LKS Łużna – Ogień Sękowa  1 - 2

4. LKS Racławice  – Uście Gorlickie   2 - 3

5. Biała Brunary – LKS Wójtowa     6 - 2

6. Victoria Śnietnica – pauza

 

 

Zawody III – go rzutu wyznaczono na dzień 04.08.2013r.

1. Victoria Śnietnica – Ogień Sękowa 1-3

2. Biała Brunary – Glinik Gorlice 2-2 karne 3-4

3. LKS Kobylanka II – LKS Kobylanka I 6-1

4. LKS Zagórzany – Uście Gorlickie   1 - 2

 

 

Zawody IV – go rzutu wyznaczone na dzień 11.08.2013r, zostają odwołane z powodu rozpoczęcia sezonu rozgrywkowego w IV oraz V lidze, nowy termin rozegrania poniżej wymienionych spotkań, nie jest jeszcze znany

1. Uście Gorlickie - Glinik Gorlice                 - odwołany

2. LKS Kobylanka II - Ogień Sękowa              - odwołany

 

Drużyna LKS Łosie rozgrywa mecze na boisku w Ropie.

Zawody finałowe zostaną rozegrane w uzgodnionym terminie, co zostanie podane oddzielnym komunikatem w uzgodnieniu z klubami, które będą brały w nim udział.

 

 

 

źródło:własne/ppngorlice.futbolowo.pl


  • Komentarzy [4]
  • czytano: [1249]
 

autor: ~............. 2013-07-18 22:02:40

avatar dobrze by było abyście odpadli juz w pierwszej rundzie


autor: ~htf 2013-08-06 18:23:35

avatar smieszne, chyba 1 zagra zamiast drugiej, przynajmniej tutaj prawde piszcie...


autor: ~GKS 2013-08-11 20:35:57

avatar CO MA PIERNIK DO WIATRAKA DRUGI ZESPÓL JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ ROZGRYWEK POWINIEN GRAĆ 11 SIERPNIA Z SĘKOWĄ ZGODNIE Z USTALENIAMI.
DOŚĆ KOMBINOWANIA


autor: ~kkk 2013-11-13 18:22:43

avatar Uście Gorlickie wygrało z glinikiem 5;2


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 131, wczoraj: 178
ogółem: 2 038 968

statystyki szczegółowe