LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

Trening trampkarzy 30.07.09
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Poznaliśmy terminarz a-klasy

  • autor: maciekmika, 2013-02-17 10:06

Dokładnie, tydzień później niż V liga, swoje wiosenne zmagania rozpocznie a-klasa. Nasze rezerwy rundę wiosenną, zainaugurują siódmego kwietnia spotkaniem u siebie z Białą Brunary, a zakończą w połowie czerwca meczem wyjazdowym rozgrywanym w Smerekowcu.

Terminarz a-klasy gorlicko-sądeckiej:

14  2013-04-06 LKS Wójtowa   Królovia Królowa Górna 16:00
14  2013-04-07 Ogień Sękowa   LKS Łużna 14:00
14  2013-04-07 LKS Zagórzany   Nafta Kryg 16:00
14  2013-04-07 Wicher Mogilno   LKS Szymbark 16:00
14  2013-04-07 KS Bobowa   KS Ropa 16:00
14  2013-04-07 Uście Gorlickie   Torcida Smerekowiec 17:00
14  2013-04-07 LKS Kobylanka II   Biała Brunary 14:00
 
15  2013-04-13 LKS Kobylanka II   LKS Wójtowa 16:00
15  2013-04-14 Biała Brunary   Uście Gorlickie 14:00
15  2013-04-14 Torcida Smerekowiec   KS Bobowa 17:00
15  2013-04-14 KS Ropa   Wicher Mogilno 11:00
15  2013-04-14 LKS Szymbark   LKS Zagórzany 11:00
15  2013-04-14 Ogień Sękowa   Nafta Kryg 14:00
15  2013-04-14 LKS Łużna   Królovia Królowa Górna 14:00
 
16  2013-04-21 LKS Wójtowa   LKS Łużna 16:00
16  2013-04-21 Uście Gorlickie   LKS Kobylanka II 17:00
16  2013-04-21 Królovia Królowa Górna   Nafta Kryg 11:30
16  2013-04-21 Ogień Sękowa   LKS Szymbark 14:00
16  2013-04-21 LKS Zagórzany   KS Ropa 16:00
16  2013-04-21 Wicher Mogilno   Torcida Smerekowiec 16:00
16  2013-04-21 KS Bobowa   Biała Brunary 16:30
 
17  2013-04-28 Uście Gorlickie   LKS Wójtowa 17:00
17  2013-04-28 LKS Kobylanka II   KS Bobowa 17:00
17  2013-04-28 Biała Brunary   Wicher Mogilno 14:00
17  2013-04-28 Torcida Smerekowiec   LKS Zagórzany 17:00
17  2013-04-28 KS Ropa   Ogień Sękowa 11:00
17  2013-04-28 LKS Szymbark   Królovia Królowa Górna 11:00
17  2013-04-28 Nafta Kryg   LKS Łużna 14:00
 
18  2013-05-01 LKS Wójtowa   Nafta Kryg 16:30
18  2013-05-01 Wicher Mogilno   LKS Kobylanka II 17:00
18  2013-05-01 LKS Łużna   LKS Szymbark 14:00
18  2013-05-01 Królovia Królowa Górna   KS Ropa 17:00
18  2013-05-01 Ogień Sękowa   Torcida Smerekowiec 16:00
18  2013-05-01 LKS Zagórzany   Biała Brunary 17:00
18  2013-05-01 KS Bobowa   Uście Gorlickie 17:00
 
19  2013-05-05 KS Bobowa   LKS Wójtowa 17:00
19  2013-05-05 Uście Gorlickie   Wicher Mogilno 17:00
19  2013-05-05 LKS Kobylanka II   LKS Zagórzany 17:00
19  2013-05-05 Biała Brunary   Ogień Sękowa 14:00
19  2013-05-05 Torcida Smerekowiec   Królovia Królowa Górna 17:00
19  2013-05-05 KS Ropa   LKS Łużna 11:00
19  2013-05-05 LKS Szymbark   Nafta Kryg 11:00
 
20  2013-05-11 LKS Wójtowa   LKS Szymbark 17:00
20  2013-05-12 Nafta Kryg   KS Ropa 12:00
20  2013-05-12 LKS Łużna   Torcida Smerekowiec 14:00
20  2013-05-12 Królovia Królowa Górna   Biała Brunary 11:30
20  2013-05-12 Ogień Sękowa   LKS Kobylanka II 14:00
20  2013-05-12 LKS Zagórzany   Uście Gorlickie 17:00
20  2013-05-12 Wicher Mogilno   KS Bobowa 17:00
 
21  2013-05-19 Wicher Mogilno   LKS Wójtowa 17:00
21  2013-05-19 KS Bobowa   LKS Zagórzany 17:00
21  2013-05-19 Uście Gorlickie   Ogień Sękowa 17:00
21  2013-05-19 LKS Kobylanka II   Królovia Królowa Górna 11:00
21  2013-05-19 Biała Brunary   LKS Łużna 14:00
21  2013-05-19 Torcida Smerekowiec   Nafta Kryg 17:00
21  2013-05-19 KS Ropa   LKS Szymbark 11:00
 
22  2013-05-26 LKS Wójtowa   KS Ropa 17:00
22  2013-05-26 LKS Łużna   LKS Kobylanka II 14:00
22  2013-05-26 LKS Szymbark   Torcida Smerekowiec 11:00
22  2013-05-26 Nafta Kryg   Biała Brunary 13:00
22  2013-05-26 Królovia Królowa Górna   Uście Gorlickie 11:30
22  2013-05-26 Ogień Sękowa   KS Bobowa 17:00
22  2013-05-26 LKS Zagórzany   Wicher Mogilno 17:00
 
23  2013-05-30 LKS Zagórzany   LKS Wójtowa 17:30
23  2013-05-30 Wicher Mogilno   Ogień Sękowa 14:00
23  2013-05-30 KS Bobowa   Królovia Królowa Górna 18:00
23  2013-05-30 Uście Gorlickie   LKS Łużna 17:00
23  2013-05-30 LKS Kobylanka II   Nafta Kryg 14:00
23  2013-05-30 Biała Brunary   LKS Szymbark 17:00
23  2013-05-30 Torcida Smerekowiec   KS Ropa 17:00
 
24  2013-06-02 LKS Wójtowa   Torcida Smerekowiec 17:30
24  2013-06-02 KS Ropa   Biała Brunary 11:00
24  2013-06-02 LKS Szymbark   LKS Kobylanka II 11:00
24  2013-06-02 Nafta Kryg   Uście Gorlickie 13:00
24  2013-06-02 LKS Łużna   KS Bobowa 14:00
24  2013-06-02 Królovia Królowa Górna   Wicher Mogilno 11:30
24  2013-06-02 Ogień Sękowa   LKS Zagórzany 17:00
 
25  2013-06-09 Ogień Sękowa   LKS Wójtowa 17:00
25  2013-06-09 LKS Zagórzany   Królovia Królowa Górna 18:00
25  2013-06-09 Wicher Mogilno   LKS Łużna 18:00
25  2013-06-09 KS Bobowa   Nafta Kryg 18:00
25  2013-06-09 Uście Gorlickie   LKS Szymbark 17:00
25  2013-06-09 LKS Kobylanka II   KS Ropa 18:00
25  2013-06-09 Biała Brunary   Torcida Smerekowiec 14:00
 
26  2013-06-15 LKS Wójtowa   Biała Brunary 17:00
26  2013-06-15 Torcida Smerekowiec   LKS Kobylanka II 17:00
26  2013-06-15 KS Ropa   Uście Gorlickie 17:00
26  2013-06-15 LKS Szymbark   KS Bobowa 17:00
26  2013-06-15 LKS Łużna   LKS Zagórzany 17:00
26  2013-06-15 Królovia Królowa Górna   Ogień Sękowa 17:00
26  2013-06-15 Wicher Mogilno   Nafta Kryg 17:00

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [704]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 187, wczoraj: 231
ogółem: 2 039 255

statystyki szczegółowe