LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

LKS Kobylanka-LKS Nafta Kryg [ 2009-09-13 ]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Znamy już terminarz rundy wiosennej okręgówki

  • autor: maciekmika, 2013-02-16 08:24

Jeszcze ponad miesiąc pozostał, nam do rozpoczęcia rozgrywek V ligi. Które, po zimowej przerwie ruszą 30 marca.  Pierwszym przeciwnikiem w rundzie wiosennej naszego zespołu, będzie zespół Łososia  Łososina Dolna, z którym zmierzymy się na wyjeździe. Zbliżająca się runda potrwa do 23 czerwca, a zwieńczy ją mecz z Olimpią Pisarzowa, który rozegramy u siebie. Jednak nasz zespół, w akcji będzie można zobaczyć już tydzień przed planowanym rozpoczęciem rozgrywek, kiedy to podopieczni Roberta Cionka, rozegrają na wyjeździe zaległy mecz rundy jesiennej z Podhalem Nowy Targ.

Mecze zaległe: 24-03-2013 /niedziela/

129

Podhale Nowy Targ

- Kobylanka

2013-03.24

14

 

130

Turbacz Mszana Dolna

- Olimpia Pisarzowa

2013-03.24

14

 

 

Kolejka: 16 w dniu 30-03-2013

121

Glinik Gorlice

- Szaflary Szaflary

 

 

 

2013-03-30

11

 

 

 

Wielka

Sobota

122

AKS Ujanowice

- Jordan Jordanów

11

123

Gród Podegrodzie

- Orzeł Wojnarowa

14

124

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Turbacz Mszana Dolna

14

125

Korzenna Korzenna

- Victoria Witowice Dolne

14

126

Łosoś Łososina Dolna

- Kobylanka Kobylanka

14

127

Olimpia Pisarzowa

- Dobrzanka Dobra

14

128

Poprad Rytro

- NKP Podhale Nowy Targ

14

 

 

Kolejka: 17 w dniach: 06/07-04-2013

129

Poprad Rytro

- Glinik Gorlice

2013-04-07

16

 

130

NKP Podhale Nowy Targ

- Olimpia Pisarzowa

16

 

131

Dobrzanka Dobra

- Łosoś Łososina Dolna

16

 

132

Kobylanka Kobylanka

- Korzenna Korzenna

2013-04-06

17

sobota

133

Victoria Witowice Dolne

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

2013-04-07

16

 

134

Turbacz Mszana Dolna

- Gród Podegrodzie

16

 

135

Orzeł Wojnarowa

- AKS Ujanowice

16

 

136

Szaflary Szaflary

- Jordan Jordanów

15

 

 

 

Kolejka: 18 w dniach 13/14-04-2013

137

Glinik Gorlice

- Jordan Jordanów

2013-04-13

16

sobota

138

Szaflary Szaflary

- Orzeł Wojnarowa

2013-04-14

16

 

139

AKS Ujanowice

- Turbacz Mszana Dolna

16

 

140

Gród Podegrodzie

- Victoria Witowice Dolne

16

 

141

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Kobylanka Kobylanka

16

 

142

Korzenna Korzenna

- Dobrzanka Dobra

16

 

143

Łosoś Łososina Dolna

- NKP Podhale Nowy Targ

16

 

144

Olimpia Pisarzowa

- Poprad Rytro

16

 

 

 

Kolejka: 19 w dniach 20/21-04-2013

145

Olimpia Pisarzowa

- Glinik Gorlice

2013-04-21

16.30

 

146

Poprad Rytro

- Łosoś Łososina Dolna

16.30

 

147

Korzenna

- NKP Podhale Nowy Targ

11

 

148

Dobrzanka Dobra

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

16.30

 

149

Kobylanka Kobylanka

- Gród Podegrodzie

2013-04-20

16.30

sobota

150

Victoria Witowice Dolne

- AKS Ujanowice

2013-04-21

16.30

 

151

Turbacz Mszana Dolna

- Szaflary Szaflary

11

 

152

Orzeł Wojnarowa

- Jordan Jordanów

16.30

 

 

 

Kolejka: 20 w dniach: 27/28-04-2013

153

Glinik Gorlice

- Orzeł Wojnarowa

2013-04-27

17

sobota

154

Jordan Jordanów

- Turbacz Mszana Dolna

2013-04-28

17

 

155

Szaflary Szaflary

- Victoria Witowice Dolne

16

 

156

AKS Ujanowice

- Kobylanka Kobylanka

13

 

157

Gród Podegrodzie

- Dobrzanka Dobra

11

 

158

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- NKP Podhale Nowy Targ

17

 

159

Korzenna Korzenna

- Poprad Rytro

17

 

160

Łosoś Łososina Dolna

- Olimpia Pisarzowa

17

 

 

Kolejka: 21 w dniu 01-05-2013

161

Łosoś Łososina Dolna

- Glinik Gorlice

 

 

 

 

2013-05-01

17

 

 

 

 

środa

162

Olimpia Pisarzowa

- Korzenna Korzenna

17

163

Poprad Rytro

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

17

164

NKP Podhale Nowy Targ

- Gród Podegrodzie

17

165

Dobrzanka Dobra

- AKS Ujanowice

15

166

Kobylanka Kobylanka

- Szaflary Szaflary

17

167

Victoria Witowice Dolne

- Jordan Jordanów

17

168

Turbacz Mszana Dolna

- Orzeł Wojnarowa

17

 

 

Kolejka: 22 w dniach: 04/05-05-2013

169

Glinik Gorlice

- Turbacz Mszana Dolna

2013-05-04

17

sobota

170

Orzeł Wojnarowa

- Victoria Witowice Dolne

2013-05-05

17

 

171

Jordan Jordanów

- Kobylanka Kobylanka

2013-05-04

17

sobota

172

Szaflary Szaflary

- Dobrzanka Dobra

2013-05-05

17

 

173

AKS Ujanowice

- NKP Podhale Nowy Targ

13

 

174

Gród Podegrodzie

- Poprad Rytro

11

 

175

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Olimpia Pisarzowa

17

 

176

Korzenna Korzenna

- Łosoś Łososina Dolna

17

 

 

 

Kolejka: 23 w dniach: 11/12-05-2013

177

Korzenna Korzenna

- Glinik Gorlice

2013-05-12

11

 

178

Łosoś Łososina Dolna

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

17

 

179

Olimpia Pisarzowa

- Gród Podegrodzie

17

 

180

Poprad Rytro

- AKS Ujanowice

17

 

181

NKP Podhale Nowy Targ

- Szaflary Szaflary

17

 

182

Dobrzanka Dobra

- Jordan Jordanów

17

 

183

Kobylanka Kobylanka

- Orzeł Wojnarowa

2013-05-11

17

sobota

184

Victoria Witowice Dolne

Turbacz Mszana Dolna

2013-05-12

17

 

 

 

Kolejka: 24 w dniach: 18/19-05-2013

185

Glinik Gorlice

- Victoria Witowice Dolne

2013-05-18

18

sobota

186

Turbacz Mszana Dolna

- Kobylanka Kobylanka

2013-05-19

17.30

 

187

Orzeł Wojnarowa

- Dobrzanka Dobra

17

 

188

Jordan Jordanów

- NKP Podhale Nowy Targ

17.30

 

189

Szaflary Szaflary

- Poprad Rytro

16.30

 

190

AKS Ujanowice

- Olimpia Pisarzowa

11

 

191

Gród Podegrodzie

- Łosoś Łososina Dolna

17.30

 

192

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Korzenna Korzenna

17.30

 

 

 

Kolejka: 25 w dniach: 25/26-05-2013

193

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Glinik Gorlice

2013-05-26

17

 

194

Korzenna Korzenna

- Gród Podegrodzie

18

 

195

Łosoś Łososina Dolna

- AKS Ujanowice

18

 

196

Olimpia Pisarzowa

- Szaflary Szaflary

18

 

197

Poprad Rytro

- Jordan Jordanów

18

 

198

NKP Podhale Nowy Targ

- Orzeł Wojnarowa

17

 

199

Dobrzanka Dobra

- Turbacz Mszana Dolna

18

 

200

Kobylanka Kobylanka

- Victoria Witowice Dolne

2013-05-25

18

sobota

 

 

Kolejka: 26 w dniu 30-05-2013

201

Glinik Gorlice

- Kobylanka Kobylanka

 

 

 

2013-05-30

Boże Ciało

17

 

202

Victoria Witowice Dolne

- Dobrzanka Dobra

17

 

203

Turbacz Mszana Dolna

- NKP Podhale Nowy Targ

18

 

204

Orzeł Wojnarowa

- Poprad Rytro

16

 

205

Jordan Jordanów

- Olimpia Pisarzowa

17

 

206

Szaflary Szaflary

- Łosoś Łososina Dolna

16

 

207

AKS Ujanowice

- Korzenna Korzenna

17

 

208

Gród Podegrodzie

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

17

 

 

Kolejka: 27 w dniu 02-06-2013

209

Gród Podegrodzie

- Glinik Gorlice

2013-06-02

18

 

210

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- AKS Ujanowice

11

 

211

Korzenna Korzenna

- Szaflary Szaflary

18

 

212

Łosoś Łososina Dolna

- Jordan Jordanów

18

 

213

Olimpia Pisarzowa

- Orzeł Wojnarowa

18

 

214

Poprad Rytro

- Turbacz Mszana Dolna

18

 

215

NKP Podhale Nowy Targ

- Victoria Witowice Dolne

17

 

216

Dobrzanka Dobra

- Kobylanka Kobylanka

18

 

 

Kolejka: 28 w dniach: 08/09-06-2013

217

Glinik Gorlice

- Dobrzanka Dobra

2013-06-08

14

sobota

218

Kobylanka Kobylanka

- NKP Podhale Nowy Targ

2013-06-08

18

sobota

219

Victoria Witowice Dolne

- Poprad Rytro

2013-06-09

18

 

220

Olimpia Pisarzowa

- Turbacz Mszana Dolna

18

 

221

Orzeł Wojnarowa

- Łosoś Łososina Dolna

18

 

222

Jordan Jordanów

- Korzenna Korzenna

18

 

223

Szaflary Szaflary

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

17

 

224

AKS Ujanowice

- Gród Podegrodzie

18

 

 

Kolejka: 29 w dniu 16-06-2013

225

AKS Ujanowice

- Glinik Gorlice

2013-06-16

18

 

226

Gród Podegrodzie

- Szaflary Szaflary

18

 

227

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Jordan Jordanów

18

 

228

Korzenna Korzenna

- Orzeł Wojnarowa

18

 

229

Łosoś Łososina Dolna

- Turbacz Mszana Dolna

18

 

230

Olimpia Pisarzowa

- Victoria Witowice Dolne

18

 

231

Poprad Rytro

- Kobylanka Kobylanka

18

 

232

NKP Podhale Nowy Targ

- Dobrzanka Dobra

18

 

 

Kolejka: 30 w dniach 22/23-06-2013

233

Glinik Gorlice

- NKP Podhale Nowy Targ

2013-06-23

17

 

234

Dobrzanka Dobra

- Poprad Rytro

17

 

235

Kobylanka Kobylanka

- Olimpia Pisarzowa

17

 

236

Victoria Witowice Dolne

- Łosoś Łososina Dolna

17

 

237

Turbacz Mszana Dolna

- Korzenna Korzenna

17

 

238

Orzeł Wojnarowa

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

17

 

239

Jordan Jordanów

- Gród Podegrodzie

17

 

240

Szaflary Szaflary

- AKS Ujanowice

17

 

 

źródło: Własne/nsozpn.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [558]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 214, wczoraj: 360
ogółem: 2 063 599

statystyki szczegółowe