LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

Mecz pamęci w Zakopanem
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Mistrzostwa OZPN za nami

  • autor: maciekmika, 2013-01-30 22:22

W ubiegłym tygodniu odbyły się finały turnieju organizowanego przez OZPN w Nowym Sączu. Nasz klub reprezentowali:juniorzy młodsi oraz trampkarze młodsi. Zapraszam do zapoznania się z wynikami:

I. ORLIKI – rocznik 2002 i młodsi

Finaliści z podziałem na grupy:

 

Grupa A

Grupa B

Grupa C

A1

DUNAJEC

B1

DWÓJKA ZAKOPANE

C1

GLINIK

A2

TYMBARK

B2

DOBRZANKA

C2

PIĄTKOWA/ŁĘG

A3

OGIEŃ SĘKOWA

B3

GALICJA N SĄCZ

C3

ORKAN RABA WYŻNA

 

Eliminacje:

 

Grupa A:

 

Dunajec - Tymbark

0-0

 

1.Dunajec

2

4

4-1

 

Dunajec - Ogień

4-1

2. Ogień

2

3

2-4

 

Tymbark - Ogień

0-1

3. Tymbark

2

1

0-1

 

Grupa B:

 

Dwójka - Dobrzanka

0-0

 

1. Dwójka

2

4

1-0

 

Dwójka - Galicja

1-0

2. Galicja

2

3

1-1

 

Dobrzanka - Galicja

0-1

3. Dobrzanka

2

1

0-1

 

Grupa C:

 

Glinik - Piątkowa/Ł.

3-0

 

1.Glinik

2

6

4-0

 

Glinik - Orkan

1-0

2. Piątkowa/Łęg

2

3

1-3

 

Piątkowa/Ł.- Orkan

1-0

3. Orkan

2

0

0-2

 

PÓŁFINAŁY:

 

Dunajec - Galicja

0-0 k. 2-1

 

Dwójka - Piątkowa/Ł.

1-0

 

Glinik -Ogień

0-0 k. 5-4

 

FINAŁY:

 

Dunajec - Dwójka

1-0

 

Dunajec - Glinik

0-0

 

Dwójka - Glinik

2-2

 

               
                         

 

HALOWYM MISTRZEM OZPN NOWY SĄCZ NA SEZON 2012/2013 W KAT. ORLIKÓW

– ROCZNIK 2002 - ZOSTAŁ ZESPÓŁ DUNAJCA NOWY SĄCZ

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA: (wg. uzyskanych wyników):

1. DUNAJEC Nowy Sącz

2. GLINIK Gorlice

3. DWÓJKA Zakopane

4. GALICJA Nowy Sącz

4. OGIEŃ Sękowa

6. PIĄTKOWA/ŁĘG

7. DOBRZANKA Dobra

7. TYMBARK

9. ORKAN Raba Wyżna

SKŁADY:

DUNAJEC: Kacper Hajduk, Krzysztof Trzepak, Szymon Tyrkiel, Mateusz Sławecki, Patryk Oriof, Oliwier Sandera, Wiktor Martuszewski, Tomasz Michałowski, Patryk Liber, trener: Jacek Ruchała

GLINIK: Tomasz Nowak, Damian Leśniak, Krzysztof Dąbrowski, Dawid Bania, Jakub Firlit, Mikołaj Sarkowicz, Maciej Socha, Sebastian Spyrka, Sebastian Matuszyk, Jakub Wierzba, trener: Przemysław Cygan.

DWÓJKA: Jan Sawlas, Szymon Roj Gąsienica, Mikołaj Styrczuła, Marcin Bobak, Kacper Borzęcki, Krzysztof Janik, RafałSypniewski, trener: Janusz Wiercioch

GALICJA: Mateusz Olchawa, Mikołaj Rola, Jakub Rola, Damian Filipowicz, Dominik Sobczyk, Patryk Romańczyk, Mateusz Nika, Szymon Sojka, trener: Tomasz Miksztal

OGIĘŃ: Maksymilian Gucwa, Grzegorz Kordek, Michał Padoł, Borys Duran, Filip Konieczny, Hubert Żelazny, Jakub Hajduk, Dominik Hyrc. Jakub Barczyk, Bartłomiej Bolek, trener: Roman Korba

PIĄTKOWA/ŁĘG: Karolina Gródek, Krzysztof Gródek, Szymon Zygmunt, Paweł Czaja, Andrzej Tarasiński, Hajudk Borkowski, Mariusz Tarasiński, trener: Czesław Mituś

DOBRZANKA: Szymon Miśkowiec, Kacper Lach, Kacper Trzópek, Dominik Wróbel, Marek Skalski, Sebastian Miśkowiec, Arkadiusz Hołuj, trener: Michał Smoleń

TYMBARK: Arkadiusz Śliwa, Michał Śliwa, Wiktor Piaskowy, Kacper Puch, Michał Palacz, Konrad Palacz, Patryk Majda, Dominik marek, Michał Gancarz, Wojciech Pazdan, Jakub Ogórek, trener: Jarosław Majeran

ORKAN: Paweł Możdżeń, Patryk Florek, Arkadiusz Gniecki, Kamil Kałafut, Jakub Karkoszka, Wojciech Lichosyt-Ogrodny, Sebastian Miśkowiec, Szymon Piechowicz, Patryk Trybuła, Kamil Możdżeń, trener: Robert Szczypka

 

MŁODZICY – rocznik 2000 i młodsi

 

 

Grupa A

Grupa B

Grupa C

A1

SANDECJA

B1

ORAWA JABŁONKA

C1

GLINIK

A2

ZALESIANKA ZALESIE

B2

TYMBARK

C2

MSZALNICA

A3

KOBYLANKA

B3

DUNAJEC

C3

SZAFLARY

 

Eliminacje:

 

GRUPA A

 

TABELA

SANDECJA – ZALESIANKA

1-1

1.SANDECJA

2

4

5-1

SANDECJA – KOBYLANKA

4-0

2. ZALESIANKA

2

4

2-1

ZALESIANKA – KOBYLANKA

3-1

3.KOBYLANKA

2

0

0-5

GRUPA B

ORAWA – TYMBARK

0-3

 

1.TYMBARK

2

6

8-2

ORAWA – DUNAJEC

0-3

2.DUNAJEC

2

3

5-5

TYMBARK – DUNAJEC

2-5

3. ORAWA

2

0

0-6

GRUPA C

GLINIK – MSZLANICA

0-0

 

1.GLINIK

2

4

4-1

GLINIK – SZAFLARY

4-1

 

2.SZAFLARY

2

3

3-5

MSZALNICA – SZFLARY

2-1

 

3.MSZALANICA

2

1

1-2

PÓŁFINAŁY

SANDECJA – DUNAJEC

3-1

 

 

k. 2-1

TYMBARK – SZAFLARY

2-0

GLINIK – ZALESIANKA

1-1

FINAŁ:

SANDECJA – TYMBARK

1-0

 

 

k. 1-3

1.SANDECJA

2

6

2-0

SANDECJA – GLINIK

1-0

2. GLINIK

2

1

0-1

TYMBARK – GLINIK

0-0

3. TYMBARK

2

1

0-1

 

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA: (wg. uzyskanych wyników):

  1. SANDECJA NOWY SĄCZ
  2. GLINIK GORLICE
  3. TYMBARK
  4. ZALESIANKA ZALESIE
  5. DUNAJEC NOWY SĄCZ
  6. SZAFLARY
  7. MSZALNICA
  8. KOBYLANKA
  9. ORAWA

HALOWYM MISTRZEM OZPN NOWY SĄCZ NA SEZON 2012/2013

W KATEGORII MŁODZIKÓW – ROCZNIK 2000 - ZOSTAŁ ZESPÓŁ SANDECJI

SKŁADY:

SANDSECJA: Szymon Tokarz, Jakub Wąsowicz, Jakub Klóska, Jakub Niemas, Wiktor Szewczyk, Karol Smajdor, SAebastian Słaby, Krzysztof Toporkiewicz, Wiktor Żołądź, trener: Marek Zagórski

GLINIK: Konrad Ciepelowski, Jakub Miarka, Eryk Gawryła, Kacper Kicwak, Bartłomiej Kicwak, Mikołaj Horowski, Mateusz Zawadowicz, Michał Koszyk, Arkadiusz Jaworecki, Dawid Wszołek, Krystian Jeż, Hubert Szuba, trener: Łukasz Brzeziański

TYMBARK: Konrad Mrózek, Jkaub Urbański, Jkaub Pietras, Dawid Hojda, Grzegorz Król, Filip Włodarczyk, Grzegorz Duda, Dawid Jarosz, Dawid Palacz, Michał Garcarz, Filip Ligas, trener: Tomasz Urbuski

ZALESIANKA: Krzysztof Mirek, Patryk Anczak, Dominik Pach, Jkaub Piaskowy, Mariusz Koszut, Szymon Więcek, Kacper Wortniak trener: Jan Gancarczyk

DUNAJEC: Michał Ciwiński, Jakub Żuchowicz, Jędrzej Grzegorczyk, Miłosz Kiełbasa, Łukasz Sychowski, Kacper Rosiak, Michał Piworobicz, Szymon Olchawa, Mateusz Żurawski, trener: Jacek Ruchała

SZFLARY: Maksymilian Jasion, Marek Pawlikowski, Andrzej Lubelski, Maciej Topór, Dawid Łaś, Bernard Szlęk, Jakub Cieślak, Józef Król, Piotr Mucha, Marcin Marusarz, trener: Marek Majka

MSZALNICA: Bartosz Poręba, Dawid Kiełbasa, Łukasz Główczyk, Szymon Górka, Dawid Kiełbasa, Dominik Górka, Jakub Śmierciak, Dominik Bochenek, Jakub Witek, Kacper Chruślicki, trener: Piotr Pietruch

KOBYLANKA: Szymon Gądek, Tobiasz Mazur, Radosław Karas, Patryk Basista, Albert Szymczyk, trener: Mateusz Żmigrodzki.

 

TRAMPKARZE – ROCZNIK 1998 i młodsi

 

 

Grupa A

Grupa B

Grupa C

A1

DUNAJEC

B1

SZAFLARY

C1

GLINIK

A2

LIMANOVIA

B2

SOKÓŁ SŁOPNICE

C2

PIĄTKOWA/ŁĘG

A3

BIECZ

B3

SANDECJA

C3

PODHALE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eliminacje:

 

GRUPA A

 

TABELA

DUNAJEC – BIECZ

5-0

1.LIMANOVIA

2

4

9-0

DUNAJEC – LIMANOVIA

0-0

2.DUNAJEC

2

4

5-0

BIECZ – LIMANOVIA

0-9

3.BIECZ

2

0

0-14

GRUPA B

SZAFLARY – SOKÓŁ

1-1

 

1.SANDECJA

2

6

2-0

SZAFLARY – SANDECJA

0-1

2.SOKÓŁ

2

1

1-2

SOKÓŁ – SANDECJA

0-1

3.SZAFLARY

2

1

1-2

GRUPA C

GLINIK – PIĄTKOWA/Ł.

3-0

 

1.GLINIK

2

6

7-0

GLINIK – PODHALE

4-0

2.PODHALE

2

3

2-5

PIĄTKOWA/Ł-PODHALE

1-2

3.PIĄTKOWA/Ł.

2

0

1-5

PÓŁFINAŁY

LIMANOVIA – SOKÓŁ

0-1

 

SANDECJA – PODHALE

5-0

GLINIK – DUNAJEC

2-1

FINAŁ:

SOKÓŁ – SANDECJA

1-0

 

1. GLINIK

2

6

4-1

SOKÓŁ – GLINIK

1-2

2. SOKÓŁ

2

3

1-2

SANDECJA – GLINIK

1-2

2. SANDECJA

2

0

1-3

 

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA: (wg. uzyskanych wyników):

  1. GLINIK GORLICE
  2. SOKÓŁ SŁOPNICE
  3. SANDECJA NOWY SĄCZ
  4. LIMANOVIA LIMANOWA
  5. DUNAJEC NOWY SĄCZ
  6. PODHALE NOWY TARG
  7. SZAFLARY
  8. PIĄTKOWA/ŁĘG PIĄTKOWA
  9. BIECZ

HALOWYM MISTRZEM OZPN NOWY SĄCZ NA SEZON 2012/2013

W KATEGORII TRAMPKARZY – ROCZNIK 1988 ZOSTAŁ - ZESPÓŁ GLINIKA

SKŁADY:

GLINIK: Aleks Kwarcźany, Mateusz Stępień, Michał Lichwała, Tomasz Obrzut, Florian Przybylski, Kamil Warcholik, Patryk Skrzypniak, Tomasz Wikolwski, Michał Bednarz, Kamil Mosoń, Wojciech Koszyk, Kacper Kukla, trener: Łukasz Brzeziański

SOKÓŁ: Piotr Madoń, Kamil Śliwa, Karol Franczak, Karol Tomera, Łukasz Banach, Mateusz Wikar, Damian Czepeil, Szymon Kaim, Antoni Strug, Mateusz Śliwa, trener: Artur Matras

SANDECJA: Dawid Dyląg, Łukasz Konstanty, Konrad Siwek, Mateusz Krupa, Mariusz Woźniak, Nikodem Gniecki, Adrian Jawor, Wiktor Weber, Patryk Grądziel, Jkaub Marmol, Kamil Jarosz, trener: Tomasz Szczepański

LIMANOVIA: Andrzej Kędroń, Dominik Wojtas, Paweł Włodarczyk, Dawid Dąga, Przemysław Kania, Lucjan Biedroń, Sławomir Dąga, Mateusz Śliwa, Wiktor Wójs, Norbert Czaja, Norbert Smoleń, Tomasz Pietryga, trener: Bogusław Bieda

PODHALE: Jakub Udziela, Przemysław Luberda, Patryk Bochniarz, Tomasz Zięba, Maciej Krajewski, Kamil Maciąga, Adrian Mazur, Kacper Bobak, trener: Janusz Bochniarz

DUNAJEC: Tomasz Orzeł, Kamil Perla, Szymon Michalik, Mateusz Bieniek, Krzysztof Luberda, Artur Ruchała, Dawid Węglowski, Piotr Martuszewski, Jakub Storch, Grzegorz Gołdyn, trener: Krzysztof Szczepański

SZAFLARY: Grzegorz Bałos, Wojciech Handzel, Bartłomiej Luberda, Wojciech Ślimak, Artur Zagata, Patryk Zapotoczny, Kamil Murgała, Patryk Strug, Mateusz Pawlikowski, Marcin Rzepka, trener: Konrad Dygoń

PIĄTKOWA/ŁĘG: Kamil Czernecki, Patryk Bochenek, Jakub Głód, Jarosław Jabłoński, Jarosław Żelichowski, Arkadiusz Nowak, Kamil Wańczyk, Wojciech Jeleński, trener: Czesław Mituś

BIECZ: Kacper Kiełtyka, Michał Stanula, Jakub Wojakowicz, Piotr Kiełtyka, Karol Bochnia, Jkaub Paszczyński, Damian Duran, Mateusz Rutana, Tomasz Tomalski, Witold Dobromir, trener: Janusz Kapuściński

 

JUNIORZY MŁODSI – ROCZNIK 1996 i młodsi

 

 

 

Grupa A

Grupa B

A1

SANDECJA

B1

DUNAJEC

A2

SOKÓŁ SŁOPNICE

B2

SKALNIK KAMIONKA W.

A3

ORKAN RABA WYŻNA

B3

KOBYLANKA

A4

GLINIK

B4

LIMANOVIA

 

Eliminacje:

 

GRUPA A

 

TABELA

SANDECJA - SOKÓŁ

2-0

1.SANDECJA

3

9

7-0

ORKAN - GLINIK

2-0

2.ORKAN

3

4

2-1

SANDECJA - ORKAN

1-0

3.SOKÓŁ

3

4

1-2

SOKÓŁ - GLINIK

1-0

4.GLINIK

3

0

0-7

SANDECJA - GLINIK

4-0

 

SOKÓŁ - ORKAN

0-0

GRUPA B

DUNAJEC - SKALNIK

2-0

1.DUNAJEC

3

7

6-1

KOBYLANKA - LIMANOVIA

2-5

2.LIMANOVIA

3

7

8-4

DUNAJEC - KOBYLANKA

3-0

3.SKALNIK

3

3

3-4

SKALNIK - LIMANOVIA

1-2

4.KOBYLANKA

3

0

2-10

DUNAJEC - LIMANOVIA

1-1

 

SKALNIK - KOBYLANKA

2-0

PÓŁFINAŁY

SANDECJA - LIMANOVIA

0-0

k2-3

DUNAJEC - ORKAN

2-1

 

FINAŁ

SANDECJA - ORKAN

3-0

o III

LIMANOVIA - DUNAJEC

2-0

o I m

 

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA: (wg. uzyskanych wyników):

  1. LIMANOVIA LIMANOWA
  2. DUNAJEC NOWY SĄCZ
  3. SANDECJA NOWY SĄCZ
  4. ORKAN RABA WYŻNA
  5. SOKÓŁ SŁOPNICE
  6. SKLANIK KAMIONKA WIELKA
  7. GLINIK GORLICE
  8. KOBYLANKA

HALOWYM MISTRZEM OZPN NOWY SĄCZ NA SEZON 2012/2013

W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH – ROCZNIK 1986 - ZOSTAŁ ZESPÓŁ MKS LIMANOVIA

SKŁADY:

LIMANOVIA: Marcin Trojanowski, Sebastian Sołtys, Adrian Franczak, Krzysztof Guzik, Dominik Piaskowy, Piotr Kunc, Albert Lasek, Daniel Pająk, Artur Sułkowski, Tomasz Trojański, Nateusz Król, trener: Kamil Zaręba

DUNAJEC: Waldemar Hyclak, Dawid Piszczek, Filip Iwański, Michał Kliś, Damian Migacz, Daniel Najduch, Dawid Potoniec, Paweł Dobosz, Kacper Ziemianek, trener: Piotr Pietruch

SANDECJA: Konrad Kociołek, Bartosz Damian , Seweryn Piksa, Bartosz Nowakowski, Grzegorz Ciężobka, Krystian Tomaszek, Marek Maślejak, Piotr Nowak, Jakub Bukowy, Patryk Kulig, Kordian Wiktor, Bartosz Kozak, Dawid Janczarzyk, Szymon Cetnarowski, Jakub Radzik, Krystian Maślanka, Bartłomiej Szczęsny, trener: Janusz Pawlik

ORKAN: Konrad Rapacz, Krzysztof Łazarski, Mateusz Pluta, Patryk Borzcki, Szymon Radzik, Kamil Traczyk, Wojciech Traczyk, Mateusz Bańka, Dawid Pałasz, Bartłomiej Antolak, trener: Robert Szczypka

SOKÓŁ: Kamil Madoń, Marcin Bugajski, Mateusz Pach, Bartłomiej Pach, Dominik Pierzchała, Dominik Klimek, Adrian Ranosz, Piotr Więcek, Sebastian Stanisz, Krzysztof Śliwa, Marcin Bednarczyk, trener: Andrzej Zalewski

SKALNIK: Jakub Pazgan, Bartosz Jasiński, Łukasz Jasiński, Łukasz Poręba, Dawid Kruczek, Michał Kruczek, Kacper Wójtowicz, Cezary Biernat, Waldemar Nowak, trener: Bogusław Jasiński

GLINIK: Bartłomiej Janik, Tymoteusz Karp, Maciej Galas, Dawid Piecuch, Marcin Piecuch, Grzegorz Marszak, Dawid Serafin, Dawid Bierkowicz, Michał Majcher, Łukasz Skoczeń, Jakub Kusiak, trener: Piotr Stępkowicz

KOBYLANKA: Jkaub Woźniak, Grzegorz Bednarz, Kamil Ćwiestniewicz, Konrad Grądalski, Arkadiusz Karaś, Dawid Mikołajczyk, Michał Sikora, Adrian Trawiński, Kamil Sokulski, trener: Mateusz Żmigrodzki

JUNIORZY STARSI – ROCZNIK 1994 i młodsi

 

Grupa A

Grupa B

A1

SANDECJA

B1

DUNAJEC

A2

TORCIDA SMEREKOWIEC

B2

NAWOJ NAWOJOWA

A3

PODHALE NOWY TARG

B3

SOKÓŁ SŁOPNICE

A4

TYMBARK

B4

GLINIK

 

Eliminacje:

 

GRUPA A

 

TABELA

SANDECJA - TORCIDA

2-0

1.SANDECJA

3

9

7-0

PODHALE - TYMBARK

0-0

2.TYMBARK

3

4

1-2

SANDECJA - PODHALE

3-0

3.TORCIDA

3

3

2-4

TORCIDA - TYMBARK

0-1

4.PODHALE

3

1

1-5

SANDECJA - TYMBARK

2-0

 

TORCIDA - PODHALE

2-1

GRUPA B

DUNAJEC - NAWOJ

1-0

1.DUNAJEC

3

6

2-2

SOKÓŁ - GLINIK

0-0

2.GLINIK

3

5

2-0

DUNAJEC - SOKÓŁ

1-0

3.SOKÓŁ

3

4

2-1

NAWOJ - GLINIK

0-0

4.NAWOJ

3

1

0-3

DUNAJEC - GLINIK

0-2

 

NAWOJ - SOKÓŁ

0-2

PÓŁFINAŁY

SANDECJA - GLINIK

2-0

DUNAJEC - TYMBARK

0-0

k. 3-2

FINAŁ

GLINIK - TYMBARK

2-0

III m.

SANDECJA - DUNAJEC

2-0

I m.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA: (wg. uzyskanych wyników):

  1. SANDECJA NOWY SĄCZ
  2. DUNAJEC NOWY SĄCZ
  3. GLINIK GORLICE
  4. TYMBARK
  5. SOKÓŁ SŁOPNICE
  6. TORCIDA SMEREKOWIEC
  7. NAWOJ NAWOJOWA
  8. PODHALE NOWY TARG

HALOWYM MISTRZEM OZPN NOWY SĄCZ NA SEZON 2012/2013

W KATEGORII JUNIORÓW ST. – ROCZNIK 1994 - ZOSTAŁ ZESPÓŁ SANDECJI

SKŁADY:

SANDECJA: Dawid Baran, Michał Chochorowski, Maciej jacenik, Toamsz Kołbon, Mariusz kubik, Michał Musiał, Krystian Strojny, Artur Świerad, Sylwester Tokarz, Arkadiusz Zawiślan, trener Janusz Świerad

DUNAJEC: Szymon Poręba, Waldemar Hyclak, Jędrzej Hyclak, Michał Uroda, Mateusz Maślanka, Mateusz Michalik, Damian Ligarski, Przemysław Szambelan, Karol Sekuła, Jkaub Zapart, trener: Łukasz Biernacki

GLINIK: Przemysław Harwat , Tomasz Rząsa, Artur Rzemiński, Dawid Drąg, Maciej Grzybek, Daniel Bodziony, Konrad Greal, Jakub Gawryła, Krystian Rachel, Krystian Baran, Wojciech Laskoś, trener: Piotr Stępkowicz

TYMBARK: Krzysztof Kordeczk, Dominik Jamróz, Mateusz Wikar, Józef Piwowarczyk, Rafał Cygar, Damian Porębski, Sławomir Porębski, Marcin Kolawa, Piotr Kurek, Wojciech Zając, Robert Bubula, Damian Miśkowiec, trener: Bartosz Ligas

SOKÓŁ: Kamil Madoń, Dominik Bednarczyk, Marian Bednarczyk, Mateusz Gros, Dariusz Młynarczyk, Szczepan Goliński, Dominik Pietrucha, trener: Andrzej Zalewski

TORCIDA: Łukasz Zabawski, Radosław Radzik, Kamil Wszołek, Marcin Deć, Mateusz Ptaszkmowski, Sebastian Ludwin, trener: Wiktor Radzik

NAWOJ: Szymon Skrzypiec, Łukasz Ogórek, Łukasz Kuchnia, Tomasz Kuchnia, Damian Gał, Mateusz Piwowar, Dawid Ferenc, Marek Baran, Arkadiusz Bogdański, Maciej Tokarz, Piotr Klimczyk, Mariusz Gniewek, Maciej Kafel, trener: Jan Kulpa

PODHALE: Bartłomiej Kowalczyk, Jan Sulka, Xeruul Myagaragis, Grzegorz Misiura, Jakub Wąsik, Maksymilian Florek, Przemysław Sulir, Marcelii Stawicki, trener: Janusz Bochniarz

UWAGA:

- TRAMPKARZE:

- GLINIK Gorlice

- SOKÓŁ Słopnice

- JUNIORZY MŁODSI:

- LIMANOVIA Limanowa

- DUNAJEC Nowy Sącz

- JUNIORZY STARSI:

- SANDECJA Nowy Sącz

- DUNAJEC Nowy Sącz

w/wym . zespoły będą reprezentować OKRĘG NOWOSĄDECKI PODCZAS HALOWYCH MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI, które odbędą się w n/podanych terminach:

- kat. juniorzy starsi: sobota 02.03.2013r. - 9:00 - 16:00

miejsce: J&J SPORT CENTER Kraków/Skotniki, ul. Winnicka 40

- kat. juniorzy młodsi niedziela 03.03.2013r. - 9:00 - 16:00

miejsce: J&J SPORT CENTER Kraków/Skotniki, ul. Winnicka 40

- kat. trampkarze sobota 09.03.2013r. - 9:00 - 16:0

miejsce: Kraków, ul. Wielicka 141 HALA-BALON CRACOVIA

 

 

źródło: własne/nsozpn.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1155]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 92, wczoraj: 190
ogółem: 2 038 467

statystyki szczegółowe