LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

Młodzieżowe Mistrzostwa PPN Gorlice
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Dwa zespoły w finałach OZPN

  • autor: maciekmika, 2012-12-29 10:50

Galeria zdjęć


mlodziezowe-mistrzostwa-ppn-gorlice-4137983.jpg mlodziezowe-mistrzostwa-ppn-gorlice-4137984.jpg mlodziezowe-mistrzostwa-ppn-gorlice-4137985.jpg

Za nami dwa dni bardzo udanych rozgrywek o Mistrzostwo PPN Gorlice. Bowiem dwa zespoły z czterech reprezentujących nasz klub awansowały na finały OZPN Nowy Sącz, które zostaną rozegrane na feriach zimowych. Trampkarze Starsi i Juniorzy Młodsi w swoich rozgrywkach zajęli drugie miejsca, co pozwoliło im awansować na finały OZPN. Niestety rozgrywki Juniorów Starszych i Trampkarzy Starszych nie były tak udane, bowiem oba te zespoły nie zdołały uzyskać awansu ze swoich grup, do fazy pucharowej.

Wyniki Juniorów Starszych:

9.00  Glinik Gorlice I – Ogień Sękowa  5 - 0

9.15  LKS Kobylanka – KS Biecz  0 - 4 

9.30  LKS Szymbark – Torcida Smerekowiec  0 - 3  

9.45  Glinik Gorlice II – LKS Zagórzany 5 - 0 

10.00 Glinik Gorlice I – LKS Szymbark  1 - 3 

10.15 LKS Kobylanka – Glinik Gorlice II  0 - 1

10.30 Ogień Sękowa – Torcida Smerekowiec  0 - 2 

10.45 KS Biecz – LKS Zagórzany  2 - 0 

11.00 Glinik Gorlice I – Torcida Smerekowiec  3 - 1 

11.15 LKS Kobylanka – LKS Zagórzany  1 - 1 

11.30 Ogień Sękowa – LKS Szymbark  0 - 4 

11.45 KS Biecz – Glinik Gorlice II  0 - 3 

Półfinały: 

12.00 1A – 2B Torcida Smerekowiec - KS Biecz   3 - 2  

12.25 2A – 1B  Glinik Gorlice I - Glinik Gorlice II  0 - 0 karne  1 - 3 

12.50 mecz o 3 miejsce: 

KS Biecz - Glinik Gorlice I    1 - 8 

13.15 finał

Torcida Smerekowiec - Glinik Gorlice II   1 - 4

 

Wyniki Trampkarzy Starszych:

12.00 LKS Szymbark – LKS Zagórzany  3 - 0 

12.15 Ogień Sękowa – Spartakus Siedliska   0 - 1 

12.30 Nafta Kryg – Glinik Gorlice I  2 - 2 

12.45 Glinik Gorlice II – LKS Kobylanka   9 - 0 

13.00 LKS Szymbark – Nafta Kryg  2 - 0 

13.15 Ogień Sękowa – Glinik Gorlice II   0 - 6 

13.30 LKS Kobylanka – KS Biecz  0 - 2 

13.45 LKS Zagórzany – Glinik Gorlice I   0 - 2 

14.00 Spartakus Siedliska – KS Biecz  2 - 3 

14.15 Ogień Sękowa – LKS Kobylanka  0 - 0 

14.30 LKS Zagórzany – Nafta Kryg    2 - 2 

14.45 Spartakus Siedliska – Glinik Gorlice II   0 - 11 

15.00 KS Biecz – Ogień Sękowa   1 - 0 

15.15 LKS Szymbark – Glinik Gorlice I   2 - 0 

15.30 LKS Kobylanka – Spartakus Siedliska  1 - 1 

15.45 KS Biecz – Glinik Gorlice II   0 - 1 

Półfinały:

16.05 1A – 2B  LKS Szymbark - KS Biecz   1 - 2 

16.20 2A – 1B   Glinik Gorlice I - Glinik Gorlice II   0 - 6 

16.45 mecz o 3 miejsce:

LKS Szymbark - Glinik Gorlice I   0 - 4 

17.05 finał

KS Biecz - Glinik Gorlice II   0 - 6 

Końcowa klasyfikacja:

1. Glinik Gorlice II

2. KS Biecz

3. Glinik Gorlice I

4. LKS Szymbark

5 - 9. Spartakus Siedliska

        Nafta Kryg

        LKS Zagórzany

        LKS Kobylanka

        Ogień Sękowa

 

Wyniki Juniorów Młodszych:

9.00   Glinik Gorlice – LKS Szymbark   2 - 0 

9.15   Ogień Sękowa – LKS Kobylanka  0 - 2 

9.30   Nafta Kryg – Glinik Gorlice  1 - 2 

9.45   LKS Szymbark – LKS Kobylanka   0 - 3 

10.00 Ogień Sękowa – Nafta Kryg   1 - 2 br.Kamil Kukla

10.15 Glinik Gorlice – LKS Kobylanka  0 - 0 

10.30 LKS Szymbark – Ogień Sękowa  2 - 0 

10.45 Nafta Kryg – LKS Kobylanka  1 - 1 

11.00 Glinik Gorlice – Ogień Sękowa  4 - 0 

11.15 LKS Szymbark – Nafta Kryg  1 - 0 

 

Klasyfikacja końcowa:

1. GKS Glinik Gorlice    10    8 - 1

2. LKS Kobylanka          8     6 - 1 

3. LKS Szymbark          6     3 - 5 

4. Nafta Kryg                 4      4 - 5 

5. Ogień Sękowa           0     1 - 11 

 

Wyniki Trampkarzy Młodszych:

14.00  Nafta Kryg – Glinik Gorlice  0 - 3 

14.15  LKS Kobylanka – LKS Łużna  1 - 1 

14.30  Ogień Sękowa – Nafta Kryg  0 - 0 

14.45  Glinik Gorlice – LKS Łużna  2 - 0 

15.00  LKS Kobylanka – Ogień Sękowa  4 - 2 br. Hubert Żelazny, Jakub Hajduk

15.15  Nafta Kryg – LKS Łużna  1 - 1 

15.30  Glinik Gorlice – LKS Kobylanka  0 - 0 

15.45  Ogień Sękowa – LKS Łużna  4 - 1 br. Hubert Żelazny 3, Jakub Hajduk

16.00  Nafta Kryg – LKS Kobylanka  1 - 2 

16.15  Glinik Gorlice – Ogień Sękowa  3 - 1 br. Jakub Hajduk

Końcowa klasyfikacja:

1. Glinik Gorlice   10 pkt    br. 8 - 1 

2. LKS Kobylanka     8               7 - 4 

3. Ogień Sękowa      4               7 - 8

4. Nafta Kryg             2               2 - 6 

5. LKS Łużna            2               3 - 8 

 


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [744]
 

autor: ~kibic 2012-12-30 22:23:14

avatar widać dobrą pracę Żmigrodzkiego z tymi chłopakami


autor: ~fan Kobylanki 2013-01-26 08:58:33

avatar Widać dobrą pracę trenera Żmigrodzkiego o czym świadczą wyniki w Nowym Sączu.Nie róbcie śmiechu.


autor: ~kibic 2013-01-30 14:30:00

avatar Do fana Kobylanki: A kiedy nasze zespoły ostatnio awansowały do turnieju w Nowym Sączu? Bo jakoś sobie nie przypominam ;)
Pozdrawiam prawdziwych kibiców i fanów :)


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 528, wczoraj: 355
ogółem: 2 061 649

statystyki szczegółowe