LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

LKS Kobylanka(js)-Ogień Sękowa(js)[2011-09-10]
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Od 27 grudnia Mistrzostwa PPN

  • autor: maciekmika, 2012-12-22 13:44

Tradycją stało się już, że w okresie poświątecznym rozgrywane są turnieje o Mistrzostwo PPN Gorlice. Nie inaczej jest i  w tym roku. Bowiem dzieci i młodzież z okolicznych klubów będzie mogła w dniach 27-28 grudnia oraz 5 stycznia zmierzyć się ze sobą w ramach owego turnieju rozgrywanego w tym roku na hali w Bieczu.  Warto dodać, że nasz klub będzie reprezentowany w każdej kategorii wiekowej, a więc:

Juniorzy starsi (rocznik 1994 i młodsi), juniorzy młodsi (rocznik 1996 i młodsi), trampkarze starsi (rocznik 1998 i młodsi), trampkarze młodsi (rocznik 2000 i młodsi), oraz orliki (rocznik 2002 i młodsi)

 

Najpierw z naszych zespołów zagrają swoje spotkania Juniorzy Młodsi którzy 27 grudnia, będą rywalizować w grupie z:

GKS Glinik Gorlice, LKS Szymbark, LKS Ogień Sękowa, LKS Kobylanka, LKS Nafta Kryg

Terminarz:

9.00   Glinik Gorlice – LKS Szymbark

9.15   Ogień Sękowa – LKS Kobylanka

9.30   Nafta Kryg – Glinik Gorlice

9.45   LKS Szymbark – LKS Kobylanka

10.00 Ogień Sękowa – Nafta Kryg

10.15 Glinik Gorlice – LKS Kobylanka

10.30 LKS Szymbark – Ogień Sękowa

10.45 Nafta Kryg – LKS Kobylanka

11.00 Glinik Gorlice – Ogień Sękowa

11.15 LKS Szymbark – Nafta Kryg

 

 

Również 27 grudnia w akcji będziemy mogli zobaczyć Trampkarzy Starszych, którzy wystąpią w grupie B:

Grupa A: LKS Szymbark, LKS Zagórzany, Nafta Kryg, Glinik Gorlice I.

Grupa B: Ogień Sękowa, Spartakus Siedliska, Glinik Gorlice II, LKS Kobylanka, KS Biecz.

Terminarz:

12.00 LKS Szymbark – LKS Zagórzany

12.15 Ogień Sękowa – Spartakus Siedliska

12.30 Nafta Kryg – Glinik Gorlice I

12.45 Glinik Gorlice II – LKS Kobylanka

13.00 LKS Szymbark – Nafta Kryg

13.15 Ogień Sękowa – Glinik Gorlice II

13.30 LKS Kobylanka – KS Biecz

13.45 LKS Zagórzany – Glinik Gorlice I

14.00 Spartakus Siedliska – KS Biecz

14.15 Ogień Sękowa – LKS Kobylanka

14.30 LKS Zagórzany – Nafta Kryg

14.45 Spartakus Siedliska – Glinik Gorlice II

15.00 KS Biecz – Ogień Sękowa

15.15 LKS Szymbark – Glinik Gorlice I

15.30 LKS Kobylanka – Spartakus Siedliska

15.45 KS Biecz – Glinik Gorlice II

16.05 1A – 2B

16.20 2A – 1B

16.45 mecz o 3 miejsce

17.05 finał

 

Dzień po rozgrywkach trampkarzy starszych i juniorów młodszych swoje rozgrywki będą mieć Trampkarze Młodsi i Juniorzy Starsi.

Trampkarze Młodsi podczas zawodów rozgrywanych 28 grudnia podejmą:

LKS Nafta Kryg, GKS Glinik Gorlice, LKS Kobylanka, LKS Łużna, LKS Ogień Sękowa

Terminarz:

14.00  Nafta Kryg – Glinik Gorlice

14.15  LKS Kobylanka – LKS Łużna

14.30  Ogień Sękowa – Nafta Kryg

14.45  Glinik Gorlice – LKS Łużna

15.00  LKS Kobylanka – Ogień Sękowa

15.15  Nafta Kryg – LKS Łużna

15.30  Glinik Gorlice – LKS Kobylanka

15.45  Ogień Sękowa – LKS Łużna

16.00  Nafta Kryg – LKS Kobylanka

16.15  Glinik Gorlice – Ogień Sękowa

 

Najstarsza młodzieżowa ekipa naszego klubu, a więc Juniorzy Starsi została przydzielona do grupy B:

Grupa A: GKS Glinik Gorlice I, Ogień Sękowa, LKS Szymbark, Torcida Smerekowiec

Grupa B: LKS Kobylanka, KS Biecz, GKS Glinik Gorlice II, LKS Zagórzany

Terminarz:

9.00  Glinik Gorlice I – Ogień Sękowa

9.15  LKS Kobylanka – KS Biecz

9.30  LKS Szymbark – Torcida Smerekowiec

9.45  Glinik Gorlice II – LKS Zagórzany

10.00 Glinik Gorlice – LKS Szymbark

10.15 LKS Kobylanka – Glinik Gorlice II

10.30 Ogień Sękowa – Torcida Smerekowiec

10.45 KS Biecz – LKS Zagórzany

11.00 Glinik Gorlice I – Torcida Smerekowiec

11.15 LKS Kobylanka – LKS Zagórzany

11.30 Ogień Sękowa – LKS Szymbark

11.45 KS Biecz – Glinik Gorlice II

12.00 1A – 2B

12.25 2A – 1B

12.50 mecz o 3 miejsce

13.15 finał

 

Jako ostatni do zawodów organizowanych przez gorlicki PPN przystąpią Orliki. Najmłodsi reprezentanci naszego klubu swoje zawody rozegrają 5 stycznia, a ich rywalami będą:

UKS Truchcik Libusza, GKS Glinik Gorlice I, LKS Ogień Sękowa, GKS Glinik Gorlice II, LKS Łużna, LKS Kobylanka, LKS Nafta Kryg

Terminarz:

9.00   Truchcik Libusza – Glinik Gorlice I

9.15   Ogień Sękowa – Glinik Gorlice II

9.30   LKS Łużna – LKS Kobylanka

9.45   Truchcik Libusza – Nafta Kryg

10.00 Glinik Gorlice I – Ogień Sękowa

10.15 Glinik Gorlice II – LKS Łużna

10.30 LKS Kobylanka – Nafta Kryg

10.45 Truchcik Libusza – Ogień Sękowa

11.00 Glinik Gorlice I – Glinik Gorlice II

11.15 LKS Łużna – Nafta Kryg

11.30 LKS Kobylanka – Truchcik Libusza

11.45 Glinik Gorlice I – LKS Łużna

12.00 Truchcik Libusza – Glinik Gorlice II

12.15 Nafta Kryg – Glinik Gorlice I

12.30 LKS Kobylanka – Ogień Sękowa

12.45 Truchcik Libusza – LKS Łużna

13.00 LKS Kobylanka – Glinik Gorlice II

13.15 Nafta Kryg – Ogień Sękowa

13.30 Glinik Gorlice – LKS Kobylanka

13.45 Nafta Kryg – Glinik Gorlice II

14.00 Ogień Sękowa – LKS Łużna 

 

Orliki,trampkarze młodsi i juniorzy młodsi będą rozgrywać swoje mecze systemem każdy z każdym, a każde spotkanie tych drużyn będzie trwało 12 minut. Natomiast trampkarze starsi w rozgrywkach grupowych również zagrają swoje spotkania po 12 minut, a ich mecze finałowe będą trwały po 15 minut. Juniorzy starsi swoje grupowe potyczki rozegrają najdłużej ze wszystkich kategorii wiekowych, bowiem ich mecz będą trwały 13 minut, zaś finały w tej kategorii będą rozgrywane systemem 2x10 minut. Zespoły które okażą się najlepsze w swojej kategorii wiekowej zyskają prawo reprezentowania Podokręgu Piłki Nożnej, na finałach organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Nowym Sączu . Zapraszam do kibicowania naszym młodym sportowcom.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [638]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 521, wczoraj: 231
ogółem: 2 039 589

statystyki szczegółowe