LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
2017-09-03, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

Trening LKS Kobylanka
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS BIAŁA Brunary 2:2 LKS Kobylanka
KS Ropa 3:1 LKS Łużna
KS PODHALANIN Biecz 0:5 LKS Uście Gorlickie
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 1:5 LKS Wójtowa
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 2:7 LKS Zagórzany
ULKS WICHER Mogilno 6:1 LKS NAFTA Kryg
LKS SOKÓŁ Staszkówka 1:2 LKS OGIEŃ Sękowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Terminarz rozgrywkowy sezonu 2012/2013

  • autor: maciekmika, 2012-07-14 22:10

Znany jest już terminarz rozgrywek pierwszego zespołu w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013. W pierwszej kolejce nowego sezonu która zostanie rozegrana 15 sierpnia podopieczni Roberta Cionka zmierzą się u siebie z Łososiem Łososina Dolna początek o godzinie 18:00. W następnej kolejce nasz zespół uda się zaś na wyjazdowy mecz do Korzennej na spotkanie z tamtejszym ULKS-em. Początek spotkania o godzinie 18:00 w sobotę 18 sierpnia. Runda jesienna nowego sezonu potrwa nie całe trzy miesiące i zakończy się 11 listopada.

 

Pierwsze trzy kolejki sezonu 2012-2013:

 

Środa, 15.08.2012 Kolejka[ 1]
18:00 LKS Szaflary   -   Glinik Gorlice
18:00 Jordan Jordanów   -   AKS Ujanowice
18:00 Orzeł Wojnarowa   -   Gród Podegrodzie
18:00 Turbacz Mszana Dolna   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
18:00 Victoria Witowice Dolne   -   ULKS Korzenna
18:00 LKS Kobylanka   -   Łosoś Łososina Dolna
18:00 Dobrzanka Dobra   -   Olimpia Pisarzowa
18:00 NKP Podhale Nowy Targ   -   Poprad Rytro
Sobota, 18.08.2012 Kolejka[ 2]
18:00 ULKS Korzenna   -   LKS Kobylanka
Niedziela, 19.08.2012 Kolejka[ 2]
11:00 Glinik Gorlice   -   Poprad Rytro
11:00 LKS Szaflary   -   Jordan Jordanów
18:00 Olimpia Pisarzowa   -   NKP Podhale Nowy Targ
18:00 Łosoś Łososina Dolna   -   Dobrzanka Dobra
18:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Victoria Witowice Dolne
18:00 Gród Podegrodzie   -   Turbacz Mszana Dolna
18:00 AKS Ujanowice   -   Orzeł Wojnarowa
Środa, 22.08.2012 Kolejka[ 3]
17:30 Jordan Jordanów   -   Glinik Gorlice
17:30 Orzeł Wojnarowa   -   LKS Szaflary
17:30 Turbacz Mszana Dolna   -   AKS Ujanowice
17:30 Victoria Witowice Dolne   -   Gród Podegrodzie
17:30 LKS Kobylanka   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
17:30 NKP Podhale Nowy Targ   -   Łosoś Łososina Dolna
17:30 Poprad Rytro   -   Olimpia Pisarzowa
18:00 Dobrzanka Dobra   -   ULKS Korzenna
Niedziela, 26.08.2012 Kolejka[ 4]
11:00 Glinik Gorlice   -   Olimpia Pisarzowa
11:00 NKP Podhale Nowy Targ   -   ULKS Korzenna
17:00 Łosoś Łososina Dolna   -   Poprad Rytro
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Dobrzanka Dobra
17:00 Gród Podegrodzie   -   LKS Kobylanka
17:00 AKS Ujanowice   -   Victoria Witowice Dolne
17:00 LKS Szaflary   -   Turbacz Mszana Dolna
17:00 Jordan Jordanów   -   Orzeł Wojnarowa
Czwartek, 09.02.2012 Kolejka[ 5]
11:00 Orzeł Wojnarowa   -   Glinik Gorlice
11:00 Turbacz Mszana Dolna   -   Jordan Jordanów
16:30 Victoria Witowice Dolne   -   LKS Szaflary
16:30 LKS Kobylanka   -   AKS Ujanowice
16:30 Dobrzanka Dobra   -   Gród Podegrodzie
16:30 NKP Podhale Nowy Targ   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
16:30 Poprad Rytro   -   ULKS Korzenna
16:30 Olimpia Pisarzowa   -   Łosoś Łososina Dolna
Niedziela, 09.09.2012 Kolejka[ 6]
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Poprad Rytro
11:00 AKS Ujanowice   -   Dobrzanka Dobra
16:30 Glinik Gorlice   -   Łosoś Łososina Dolna
16:30 ULKS Korzenna   -   Olimpia Pisarzowa
16:30 Gród Podegrodzie   -   NKP Podhale Nowy Targ
16:30 LKS Szaflary   -   LKS Kobylanka
16:30 Jordan Jordanów   -   Victoria Witowice Dolne
16:30 Orzeł Wojnarowa   -   Turbacz Mszana Dolna
Niedziela, 16.09.2012 Kolejka[ 7]
11:00 Dobrzanka Dobra   -   LKS Szaflary
11:00 Poprad Rytro   -   Gród Podegrodzie
16:00 Turbacz Mszana Dolna   -   Glinik Gorlice
16:00 Victoria Witowice Dolne   -   Orzeł Wojnarowa
16:00 LKS Kobylanka   -   Jordan Jordanów
16:00 NKP Podhale Nowy Targ   -   AKS Ujanowice
16:00 Olimpia Pisarzowa   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
16:00 Łosoś Łososina Dolna   -   ULKS Korzenna
Sobota, 22.09.2012 Kolejka[ 8]
16:00 Glinik Gorlice   -   ULKS Korzenna
Niedziela, 23.09.2012 Kolejka[ 8]
11:00 Jordan Jordanów   -   Dobrzanka Dobra
11:00 Orzeł Wojnarowa   -   LKS Kobylanka
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Łosoś Łososina Dolna
16:00 Gród Podegrodzie   -   Olimpia Pisarzowa
16:00 AKS Ujanowice   -   Poprad Rytro
16:00 LKS Szaflary   -   NKP Podhale Nowy Targ
16:00 Turbacz Mszana Dolna   -   Victoria Witowice Dolne
Niedziela, 30.09.2012 Kolejka[ 9]
11:00 Victoria Witowice Dolne   -   Glinik Gorlice
15:30 LKS Kobylanka   -   Turbacz Mszana Dolna
15:30 Dobrzanka Dobra   -   Orzeł Wojnarowa
15:30 NKP Podhale Nowy Targ   -   Jordan Jordanów
15:30 Poprad Rytro   -   LKS Szaflary
15:30 Olimpia Pisarzowa   -   AKS Ujanowice
15:30 Łosoś Łososina Dolna   -   Gród Podegrodzie
15:30 ULKS Korzenna   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
Niedziela, 07.10.2012 Kolejka[ 10]
11:00 Glinik Gorlice   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
11:00 Gród Podegrodzie   -   ULKS Korzenna
15:00 AKS Ujanowice   -   Łosoś Łososina Dolna
15:00 LKS Szaflary   -   Olimpia Pisarzowa
15:00 Jordan Jordanów   -   Poprad Rytro
15:00 Orzeł Wojnarowa   -   NKP Podhale Nowy Targ
15:00 Turbacz Mszana Dolna   -   Dobrzanka Dobra
15:00 Victoria Witowice Dolne   -   LKS Kobylanka
Niedziela, 14.10.2012 Kolejka[ 11]
11:00 LKS Kobylanka   -   Glinik Gorlice
11:00 NKP Podhale Nowy Targ   -   Turbacz Mszana Dolna
11:00 ULKS Korzenna   -   AKS Ujanowice
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Gród Podegrodzie
15:00 Dobrzanka Dobra   -   Victoria Witowice Dolne
15:00 Poprad Rytro   -   Orzeł Wojnarowa
15:00 Olimpia Pisarzowa   -   Jordan Jordanów
15:00 Łosoś Łososina Dolna   -   LKS Szaflary
Niedziela, 21.10.2012 Kolejka[ 12]
11:00 AKS Ujanowice   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
11:00 Jordan Jordanów   -   Łosoś Łososina Dolna
15:00 Glinik Gorlice   -   Gród Podegrodzie
15:00 LKS Szaflary   -   ULKS Korzenna
15:00 Orzeł Wojnarowa   -   Olimpia Pisarzowa
15:00 Turbacz Mszana Dolna   -   Poprad Rytro
15:00 Victoria Witowice Dolne   -   NKP Podhale Nowy Targ
15:00 LKS Kobylanka   -   Dobrzanka Dobra
Niedziela, 28.10.2012 Kolejka[ 13]
11:00 Łosoś Łososina Dolna   -   Orzeł Wojnarowa
11:00 Gród Podegrodzie   -   AKS Ujanowice
14:00 Dobrzanka Dobra   -   Glinik Gorlice
14:00 NKP Podhale Nowy Targ   -   LKS Kobylanka
14:00 Poprad Rytro   -   Victoria Witowice Dolne
14:00 Olimpia Pisarzowa   -   Turbacz Mszana Dolna
14:00 ULKS Korzenna   -   Jordan Jordanów
14:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   LKS Szaflary
Niedziela, 04.11.2012 Kolejka[ 14]
11:00 Dobrzanka Dobra   -   NKP Podhale Nowy Targ
13:30 Glinik Gorlice   -   AKS Ujanowice
13:30 LKS Szaflary   -   Gród Podegrodzie
13:30 Jordan Jordanów   -   Ogniwo Piwniczna Zdrój
13:30 Orzeł Wojnarowa   -   ULKS Korzenna
13:30 Turbacz Mszana Dolna   -   Łosoś Łososina Dolna
13:30 Victoria Witowice Dolne   -   Olimpia Pisarzowa
13:30 LKS Kobylanka   -   Poprad Rytro
Niedziela, 11.11.2012 Kolejka[ 15]
11:00 NKP Podhale Nowy Targ   -   Glinik Gorlice
11:00 Poprad Rytro   -   Dobrzanka Dobra
11:00 Olimpia Pisarzowa   -   LKS Kobylanka
11:00 Łosoś Łososina Dolna   -   Victoria Witowice Dolne
11:00 ULKS Korzenna   -   Turbacz Mszana Dolna
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój   -   Orzeł Wojnarowa
11:00 Gród Podegrodzie   -   Jordan Jordanów
11:00 AKS Ujanowice   -   LKS Szaflary
 

 

źródło: własne/ulks korzenna


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [865]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 393
ogółem: 2 011 679

statystyki szczegółowe