ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka

LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Ręce same składają się do braw

• autor: maciekmika, 2012-04-29 20:57

Po ostatnich, meczach musimy wciąż znosić gorycze porażek, po meczach pierwszego zespołu seniorów.  Na szczęście mamy dzisiaj, jeden powód do zadowolenia, bowiem w rozgrywanym dzisiaj turnieju zespół LKS-u Kobylanka, grający pod nazwą uczestnika Mistrzostw Europy 2012 - Hiszpanii zajął po zaciętej walce drugie miejsce.

Do, końca rozgrywek, wciąż liczyliśmy się w walce o zwycięstwo, notując kolejno cztery zwycięstwa. W decydującym meczu, po błędach przy dwóch straconych bramkach, naszego bramkarza musieliśmy, uznać wyższość przeciwnika, przegrywając w ostatnich sekundach, rozmiarem 3;2 z zespołem Czech. Na, szczególne uznanie za grę zasłużyła Oliwia Żegleń, która wiele, razy dodawała nam otuchy w walce o zwycięstwa i Rafał Plata, który został najlepszym strzelcem turnieju. Pragnę, również podziękować uznawanemu za jednego z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia, zawodnikowi Glinika Bartłomiejowi Krynickiemu.Który dziś próbował, swoich sił w nietypowej, dla siebie pozycji napastnika. Warto dodać, że wychodziło mu to świetnie, bowiem dogrywał wiele dobrych piłek i zdobył ważną bramkę dla zespołu. Podczas, rozgrywek wystąpił z nami, również Wojciech Matuszyk, zawodnik juniorów Kolejarza Stróże. Który w ostatnim przegranym meczu, zdobył piękną bramkę nie dając szans bramkarzowi, strzelając w prawy róg bramki gości. Zawody stały pod względem sportowym jak i organizacyjnym, na bardzo wysokim poziomie.Na szczególne wyróżnienie za ich organizację zasługuje animator sportu i rekreacji Łukasz Brzeziański, któremu dziękuje za możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. Już we wtorek, kolejny turniej tym razem, na boisku ze sztuczną nawierzchnią od godziny 14-00, odbędą się zawody noszące nazwę: "Twoja Liga Mistrzów" o Puchar Animatora Sportu i Rekreacji w Gorlicach Łukasza Brzeziańskiego".

autor: ~kw 2012-04-30 11:31:28

avatar Lepiej opisywane są jakieś bezsensowne turnieje niż mecze obu drużyn seniorów. I w ogóle ten tytuł artykułu. Ciekawi mnie ilu zawodników Kobylanki grało i ilu "kibiców"? Kto w ogóle wymyślił "stowarzyszenie mające na celu integrowanie kibiców z zawodnikami LKS Kobylanka" ? Jak już prowadzisz stronę to rób to dobrze i zajmuj się ważniejszymi sprawami.

autor: maciekmika 2012-04-30 13:17:38

Profil maciekmika w Futbolowo Grało trzech zawodników Kobylanki i czterech kibiców. Kolego, jak chcesz dołącz do redakcji, mnie np. w Rytrze, nie było, bo czym miałem jechać? Dopiero zawodników, musze prosić o składy, a skąd mam wiedzieć co działo się w meczu?

autor: ~kw 2012-04-30 14:47:18

avatar No a kto wymyślił to "stowarzyszenie mające na celu integrowanie kibiców z zawodnikami LKS Kobylanka" ?

Nie mówię, że masz pisać artykuł od razu po meczu, ale przynajmniej sam wynik, nie problem się przecież dowiedzieć a relacje możesz skopiować ze strony Rytra(przeciwnika) a jak nie będzie to chociaż składy, bramki a tu na głównej stronie mamy wynik z soboty, juniorów, a o wyniku drużyn seniorów nie wspomniałeś.

autor: ~maciekmika 2012-04-30 15:53:47

avatar Wymyśliłem ja. Wyniki były zaraz po meczu. Kolego widzę że nie znasz układu strony. W menu po lewej stronie widnieje wynik pierwszego zespołu, a w terminarzu jest wynik rezerw. To co ty nazywasz skopiowaniem, to jest plagiat i za niego grozi odpowiedzialność karna.

autor: ~kw 2012-04-30 16:06:41

avatar To powodzenia w dalszej "integracji"..

No fajnie, że jest po lewej ale dlaczego nie jest nowy artykuł na temat meczu przynajmniej z samym wynikiem później możesz dopisać resztę, a o juniorach jest? To nie kopiuj, tylko wstaw przynajmniej odnośnik do ich opisu albo podpisz, że to to jest stamtąd skopiowane..

autor: maciekmika 2012-04-30 16:23:34

Profil maciekmika w Futbolowo Już jest nasza, wiesz co teraz w redakcji mnie uczą, że nic nie daje podpisanie źródła, dopiero trzeba mieć wszystko na umowie. Juniorzy, byli dlatego, bo Paweł napisał o meczu kilka słów i zamieścił skład, a jak teraz jest już relacja z meczu seniorów to seniorzy są na głównej.

autor: THOMASTEW 2012-05-03 21:58:32

Profil THOMASTEW w Futbolowo KOBYŁANKO ALE JESTEŚ SŁABA MASAKRA O BOŻE