LKS Kobylanka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

ULKS WICHER Mogilno 1:5 LKS Kobylanka
2018-05-20, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Losowa galeria

Turniej małego pola 2010
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
GKS MOSZCZANKA Moszczenica 7:1 LKS BIAŁA Brunary
LKS KRÓLOVIA Królowa Górna 2:0 ULKS WICHER Mogilno
KS PODHALANIN Biecz 1:3 LKS SOKÓŁ Staszkówka
KS Ropa 2:2 LKS OGIEŃ Sękowa
LKS Kobylanka 5:0 LKS NAFTA Kryg
LKS Łużna 2:2 LKS Zagórzany
LKS Uście Gorlickie 2:1 LKS Wójtowa

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Zespół z Kobylanki na podium

  • autor: maciekmika, 2012-03-05 09:28

Grupa A

1.       LKS Kobylanka

2.       LKS „Torcida” Smerekowiec

3.       LKS „Moszczanka” Moszczenica

4.       KS Biecz

5.       LKS Wójtowa

Grupa B

1.       LKS Uście Gorlickie

2.       LKS Łużna

3.       LKS „Sokół” Staszkówka

4.       LKS Szymbark

5.       KS Bobowa

Grupa C

1.       LKS „Orzeł” Wojnarowa

2.       LKS Zagórzany

3.       LKS „Victoria” Śnietnica

4.       LKS Kobylanka II

5.       LKS „Ogień” Sękowa

ROZKŁAD GIER:

1.       8:00   Smerekowiec – Wójtowa 1 – 0

2.       8:15   Łużna – Bobowa  2 – 0

3.       8:30   Zagórzany – Sękowa  0 – 1

4.       8:45   Moszczenica – Biecz 1 – 0

5.       9:00   Staszkówka – Szymbark 0 – 3

6.       9:15   Śnietnica – Kobylanka II 0 – 2

7.       9:30   Wójtowa – Moszczenica 4 – 0

8.       9:45   Bobowa – Staszkówka 0 – 3

9.     10:00   Sękowa – Śnietnica  4 – 2

10.   10:15   Kobylanka I – Smerekowiec   2 – 0

11.   10:30   Uście Gorlickie – Łużna  1 – 1

12.   10:45   Wojnarowa – Zagórzany  2 – 0

13.   11:00   Moszczenica – Kobylanka I  0 – 0

14.   11:15   Staszkówka – Uście Gorlickie  0 – 2

15.   11:30   Śnietnica – Wojnarowa  1 – 1

16.   11:45   Biecz – Wójtowa  1 – 3

17.   12:00   Szymbark – Bobowa  2 – 0

18.   12:15   Kobylanka II- Sękowa  2 – 2

19.   12:30   Kobylanka I – Biecz  1 – 0

20.   12:45   Uście Gorlickie – Szymbark  2 – 0

21.   13:00   Wojnarowa – Kobylanka II  2 – 1

22.   13:15   Smerekowiec –  Moszczenica  0 – 0

23.   13:30   Łużna – Staszkówka   1 – 0

24.   13:45   Zagórzany – Śnietnica  3 – 1

25.   14:00   Biecz – Smerekowiec  1 – 1

26.   14:15   Szymbark – Łużna  1 – 1

27.   14:30   Kobylanka II – Zagórzany  2 – 2

28.   14:45   Wójtowa – Kobylanka I  3 – 0

29.   15:00   Bobowa – Uście Gorlickie  0 – 2

30.   15:15   Sękowa – Wojnarowa  1 – 1

 

ROZKŁAD GIER II FAZY

Zespół D3 oraz E3 – dwa najlepsze zespoły z trzecich miejsc w grupach, nie mogą być dolosowani do przeciwników z rozgrywek grupowych

MECZE ¼ FINAŁU:

1.       15:45   A 1 – D 3  Wójtowa – Szymbark  1 – 1 karne: 3 – 2

2.       16:05   B 1 – E 3  Uście Gorlickie – Kobylanka II  2 – 0

3.       16:25   C 1 – A 2  Ogień Sękowa – Kobylanka I  0 – 1

4.       16:45   B 2 – C 2  LKS Łużna – Orzeł Wojnarowa  3 – 2

MECZE ½ FINAŁU

1.       17:15  Wójtowa – Kobylanka I  0 – 0 karne  2 – 0

2.       17:30  Uście Gorlickie – LKS Łużna  2 – 1

MECZ O TRZECIE MIEJSCE:

17:50 – Kobylanka I – LKS Łużna  3 –  0

MECZ FINAŁOWY:

18:15 – LKS Wójtowa – Uście Gorlickie  2 – 2 karne 3 – 1

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Najlepszy Zawodnik - Dawid Czeluśniak (LKS Wójtowa)

Najlepszy Bramkarz – Łukasz Zabawski (Uście Gorlickie)

Najlepszy Strzelec - Paweł Padoł (Ogień Sękowa) – 5 bramek

 

PPN Gorlice


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [426]
 

autor: ~aa 2012-03-05 20:27:19

avatar a jak tam po sparingu z glinikiem?


autor: ~anonim 2012-03-09 17:29:54

avatar co stymi sparingami moze ktos by cos raczyl napisac


autor: ~s6imon 2012-03-10 23:02:20

avatar kto strzelił bramki w ostatnim sparingu??


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Reklama

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

Ankiety

Jak zakończy się najbliższy mecz z LKS Łużna?


Jaki będzie zbliżający się sezon w wykonaniu LKS Kobylanki?


Na którym miejscu sezon zakończy LKS Kobylanka?

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Transfery:

Przyszli:

Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)

Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)

Paweł Padoł (Ogień Sękowa)

Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)

Marek Jamro (wznowił treningi)

Kamil Moskal (Ogień Sękowa)

Odeszli:

Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 590, wczoraj: 231
ogółem: 2 039 658

statystyki szczegółowe