A-klasa » Nowy Sącz - Gorlice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ULKS WICHER Mogilno | 1:5 | LKS Kobylanka |
2018-05-20, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 25 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
I runda - 21 lipca | ||
LKS Łosie - wolny los |
Victoria Śnietnica | 4-4 | KS Bobowa | 21 lipca, 17:00 |
k. 4-3 | |||
LUKS Hańczowa | 0-6 | LKS Wójtowa | 20 lipca, 16:30 |
Jakub Dziedzic ?, ?, Grzegorz Dynda ?, ?, Rafał Czeluśniak ?, Mateusz Michalec ? | |||
LKS Szymbark | 3-4 | LKS Uście Gorlickie | 21 lipca, 11:00 |
LKS II Kobylanka | 6-0 | Torcida Smerekowiec | 21 lipca, 17:00 |
LKS Łużna | 4-2 | Sokół Staszkówka | 21 lipca, 17:00 |
Moszczanka Moszczenica | 1-1 | Biała Brunary | 21 lipca, 14:00 |
k. 4-5 | |||
Olimpijczyk Racławice | 2-0 | Nafta Kryg | 21 lipca, 16:00 |
LKS Bystra (k. Gorlic) | 1-6 | Ogień Sękowa | 21 lipca, 16:00 |
Adam Łukaszyk 73 - Paweł Cetnarowski 8, 75, Roman Korba 24, 47, 80, Karol Zabawa 32 | |||
LKS Ropa | 6-0 | LKS Grudna Kępska | 21 lipca, 11:00 |
II runda - 28 lipca | ||
Do rozgrywek dołączył LKS Zagórzany | ||
Victoria Śnietnica - wolny los |
LKS Łosie | 0-1 | LKS Zagórzany | 28 lipca, 14:30 |
w Ropie | |||
LKS II Kobylanka | 4-0 | LKS Ropa | 28 lipca, 18:00 |
LKS Łużna | 1-2 | Ogień Sękowa | 28 lipca, 17:00 |
Olimpijczyk Racławice | 2-3 | LKS Uście Gorlickie | 28 lipca, 16:00 |
Biała Brunary | 6-2 | LKS Wójtowa | 28 lipca, 16:00 |
III runda - 4 sierpnia | ||
Do rozgrywek dołączyły kluby: Glinik Gorlice i LKS Kobylanka |
Victoria Śnietnica | 1-3 | Ogień Sękowa | 4 sierpnia, 17:00 |
Szymon Kozub 71 - Roman Pałys 51, 61, Marek Wszołek 55 | |||
Biała Brunary | 2-2 | Glinik Gorlice | 4 sierpnia, 17:00 |
k. 3-4 | |||
Rafał Matuła 53, 76 - Tomasz Augustyn 43, Marcin Machowski 73 | |||
LKS II Kobylanka | 6-1 | LKS Kobylanka | 3 sierpnia, 18:00 |
LKS Zagórzany | 1-2 | LKS Uście Gorlickie | 4 sierpnia, 17:00 |
1/2 finału |
LKS Uście Gorlickie | 5-2 | Glinik Gorlice | 10 listopada, 13:00 (100) |
Jacek Matuszyk 45, Kamil Niemasik 53, Kacper Michalik 61, Tomasz Rydarowicz 84, 87 - Tomasz Augustyn 12, Krystian Baran 88 | |||
LKS II Kobylanka | 2-4 | Ogień Sękowa | 22 marca, 15:30 |
Robert Cionek 32 (k), Konrad Grajewski 76 (k) - Paweł Padoł 18, 58, Marcin Barczyk 75, 85 (k) |
Finał - 30 marca |
LKS Uście Gorlickie | 0-3 | Ogień Sękowa | 30 marca, 15:00 |
(wo) | |||
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ? - Paweł Padoł 85 (k) | |||
w Uściu Gorlickim / udział nieuprawnionych zawodników w drużynie gospodarzy; na boisku 6-1 |
|
Przyszli:
Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)
Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)
Paweł Padoł (Ogień Sękowa)
Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)
Marek Jamro (wznowił treningi)
Kamil Moskal (Ogień Sękowa)
Odeszli:
Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)
dzisiaj: 152, wczoraj: 111
ogółem: 2 907 299
statystyki szczegółowe