A-klasa » Nowy Sącz - Gorlice | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ULKS WICHER Mogilno | 1:5 | LKS Kobylanka |
2018-05-20, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 25 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
I runda - 18 lipca |
Moszczanka Moszczenica | 3-0 | Victoria Śnietnica | 18 lipca, 17:00 |
Sokół Staszkówka | 3-0 | Torcida Smerekowiec | 18 lipca, 17:00 |
(wo) | |||
Ogień Sękowa | 8-5 | LKS Ropa | 18 lipca, 14:00 |
LKS Łużna | 4-2 | KS Bobowa | 18 lipca, 14:00 |
Biała Brunary | 2-1 | LKS Uście Gorlickie | 18 lipca, 17:00 |
Nafta Kryg | 3-1 | LKS Wójtowa | 18 lipca, 17:00 |
LKS Szymbark | 1-7 | LKS Kobylanka | 18 lipca, 14:00 |
LKS Zagórzany | 1-8 | KS Biecz | 18 lipca, 14:00 |
II runda - 25 lipca |
Moszczanka Moszczenica | 3-0 | Sokół Staszkówka | 25 lipca, 17:00 |
Ogień Sękowa | 2-2 | LKS Łużna | 25 lipca, 17:00 |
k. 3-4 | |||
Biała Brunary | 2-2 | Nafta Kryg | 25 lipca, 14:00 |
k. 5-4 | |||
KS Biecz | 4-4 | LKS Kobylanka | 25 lipca, 17:00 |
k. 5-4 | |||
w Kobylance; KS Biecz gospodarzem |
III runda - 1 sierpnia |
Moszczanka Moszczenica | 2-2 | LKS Łużna | 1 sierpnia, 17:00 |
k. 3-5 | |||
Ignar 3, 60 - P.Rząca 26, 62 | |||
Biała Brunary | 1-2 | KS Biecz | 1 sierpnia, 17:00 |
1/2 finału - 27 sierpnia | ||
Glinik Gorlice - wolny los. |
LKS Łużna | 4-1 | KS Biecz | 27 sierpnia, 18:00 |
Myszkowski 22, Bystrowicz 74, Mikulski 82, P.Rząca 88 - Pruchnicki 55 | |||
jednocześnie mecz 4. kolejki klasy A Nowy Sącz-Gorlice |
Finał - 22 września |
LKS Łużna | 0-1 | Glinik Gorlice | 22 września, 16:30 |
Gomulak 71 | |||
w Łużnej |
|
Przyszli:
Ireneusz Gryboś - grający trener (Huragan Skawica)
Arkadiusz Dobek (wznowił treningi)
Paweł Padoł (Ogień Sękowa)
Przemysław Piecuch (Ogień Sękowa)
Marek Jamro (wznowił treningi)
Kamil Moskal (Ogień Sękowa)
Odeszli:
Mateusz Żmigrodzki (Glinik Gorlice)
dzisiaj: 46, wczoraj: 111
ogółem: 2 907 193
statystyki szczegółowe